Andělé se smějí čím dál víc

I pro anděla je těžké se rozhodovat mezi láskou a přátelstvím… Kterou cestou se má Vicky vydat? „Musí to být brzy. Velmi brzy, slyšíš?“ Azraelův hlas ztratil svou jemnou, sametovou barvu. Mluvil naléhavě, až téměř stroze. Proč byl najednou tak netrpělivý? Ano, Vicky to slíbila. Koneckonců to byla její vina, že černý mramorový anděl ležel rozlámaný na kusy v trávě. Navíc to byl její přítel. Ale přesto… Kdyby nechala Azraelovu sochu opravit, neztratila by pak své nadpřirozené schopnosti a tím i možnost být nablízku Bílému, kterého tolik milovala?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43381/silene-divoci-andilci-andele-se-smeji-cim-dal-vic-43381.jpg 3.985

Šíleně divocí andílci 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Egmont (ČR)

Wilde Wahnsinnsengel: Engel lachen immer länger, 2008

Kniha Andělé se smějí čím dál víc

Knihomolka506
11.10.2020

Může se člověk zamilovat na první pohled do sochy anděla? Pár minut potom , co na něho omylem spadne a co se ještě může stát? O tom a ještě šílenějším dobrodružství by mohla mluvit mladá Vicky. Druhý díl zábavné pentalogie od slavného německého autora

Samaret
17.11.2014

stále neztrácí na kvalitě. Moc se mi to líbilo, ale už bych se k tomu znovu nevrátila. Chci žít v domění, že se mi to před lety líbilo.

ivulik2001
14.04.2014

Souhlasím s tím, že je to přehnaný ale moc se mi to líbí a chci číst i další díli

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Plně souhlasím s předchozím komentářem, také mi připadá trošku přitažené za vlasy, co se děje dívkám jejich věku. 13 let a zažívají to, co já v 18 pomalu... :D

ciniminisek
03.07.2012

Nevím co si myslet.Celou dobu jsem se do čtení musela nutit ale konec mě nutí číst další díl,přesně jako u prvního dílu.Líbí se mi vzrůstající láska ale na 13ti letou dívku mi to přijde přehnaný.Nejspíš další díl nebudu číst hned ale i tak se nechám překvapit tak se to bude vyvíjet dál.