Princezna Viktorie

Třetí díl série Dívčí tajemství. Zažijte tajuplné prázdniny s Viktorií. Viktorie tráví prázdniny v Anglii, kam ji rodiče poslali, aby se zdokonalila v angličtině. Cítí se však osamělá a nešťastná, protože jí okolí dává najevo, že o ni nestojí. Po čase se jí náhodou dostane do rukou starý deník, který si před více než sto lety psala mladá princezna Philippa. Zápisky skrývají hrozné tajemství a Viktorie se náhle ocitá v princeznině kůži. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti? Běh událostí je stále záhadnější a Viktorie pochopí, že se stala součástí jakéhosi ďábelského plánu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34596/princezna-vktorie-34596.jpg 4.1271

Dívčí tajemství 3.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Pia Princess, 2007

Kniha Princezna Viktorie

Mango934
10.06.2019

Četla jsem jen asi do půlky, protože mě to přestalo bavit. Ty první díly byly docela fajn. První se mi líbil. Druhý taky ale o trochu míň a tenhle se mi nelíbí vůbec
Bohužel...

šneki
28.04.2019

Po druhém přečtení trochu slabší, ale stále zajímavá zápletka.

Holanka
08.02.2019

Kniha se mi líbila. Byla tajemná a zároveň řeší problémy, s kterými se setkávají asi všechny holky věku hlavní hrdinky. I když se mi tahle kniha líbila, musím přiznat, že Dotek anděla od tohoto autora mám raději. Jinak knihu doporučuji, je velmi dobrá na zkrácení dlouhé chvíle. :)

SknihouVrukách
07.06.2018

Zatiaľ najhorší diel tejto série. Začiatok sa strašne vliekol, nemohla som sa za čítať. Postavy pre mňa neboli zaujímavé. Druhá polovica tiež celkom nudná. Zápisky z denníku ma tiež veľmi nebavili. Maniaka som odhadla. Záver bol celkom napínavý, ale bolo mi jasné, že to skončí happy endom. Prvá kniha, ktorú nedokážem hodnotiť hviezdičkovo. Za mňa veľmi neodporúčam.

ChristineDaee
21.01.2018

Keď som to čítala mala som asi 10-11 a veľmi sa mi páčila. Má nečakaný záver a zaujímavého maniaka. Asi najviac som si užila kradnutie šiat. :D

Vikos
20.07.2017

BOŽÍÍÍ

MotorkaN
11.12.2016

Fajn kniha, ale více mě zaujala Kočičí Holka

Peanut
03.08.2016

Vžila jsem se do Viktorie a prožívala s ní celý příběh. Další skvěla knížka od Thomase Breziny.

Obsidio
Obsidio