Princezna Viktorie

Princezna Viktorie

Třetí díl série Dívčí tajemství. Zažijte tajuplné prázdniny s Viktorií. Viktorie tráví prázdniny v Anglii, kam ji rodiče poslali, aby se zdokonalila v angličtině. Cítí se však osamělá a nešťastná, protože jí okolí dává najevo, že o ni nestojí. Po čase se jí náhodou dostane do rukou starý deník, který si před více než sto lety psala mladá princezna Philippa. Zápisky skrývají hrozné tajemství a Viktorie se náhle ocitá v princeznině kůži. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti? Běh událostí je stále záhadnější a Viktorie pochopí, že se stala součástí jakéhosi ďábelského plánu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34596/princezna-vktorie-34596.jpg 4.2238

Dívčí tajemství (3.)

Pia Princess (2007)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

SknihouVrukách

Zatiaľ najhorší diel tejto série. Začiatok sa strašne vliekol, nemohla som sa za čítať. Postavy pre mňa neboli zaujímavé. Druhá polovica tiež celkom nudná. Zápisky z denníku ma tiež veľmi nebavili. Maniaka som odhadla. Záver bol celkom napínavý, ale bolo mi jasné, že to skončí happy endom. Prvá kniha, ktorú nedokážem hodnotiť hviezdičkovo. Za mňa veľmi neodporúčam.

ChristineDaee

Keď som to čítala mala som asi 10-11 a veľmi sa mi páčila. Má nečakaný záver a zaujímavého maniaka. Asi najviac som si užila kradnutie šiat. :D

Vikos
20.07.2017

BOŽÍÍÍ

MotorkaN
11.12.2016

Fajn kniha, ale více mě zaujala Kočičí Holka

Peanut
03.08.2016

Vžila jsem se do Viktorie a prožívala s ní celý příběh. Další skvěla knížka od Thomase Breziny.

Luna5000
03.08.2016

Je to jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla. Příběh jsem úplně hltala. Doporučuji přečíst.

nikca0568
03.07.2016

Čtivá, fajn oddychovka s napínavým koncem.

mysacka
10.03.2016

Mě se čtení líbilo, skvělá a jednoduchá oddychovka. Nejzajímavější byla od druhé poloviny..

ayra
07.02.2016

Dobrá oddechovka.

mirkol
21.12.2015

pro mě to byla taková oddechovka :D

annamc
02.10.2015

Kniha se mi líbila a byla napínavá.Naprosto souhlasím s kolegoiní Mišíí,konec byl takový neuplný.Jinaf fajn:)

Mišíí
18.07.2015

Knížka mě moc bavila a ke konci byla dost napínavá. I přesto mi přišlo, že měla useknutý konec. Myslím si, že by vůbec nevadilo, kdyby měla alespoň o dvacet stránek více. Pak by byla ještě lepší :).

Always a reader
09.07.2015

Od spisovatele moje druhá přečtená knížka. Musím říct, že tahle je mnohem povedenější. Pár nepatrných věcí mi ale stále úplně nesedí.. Rozhodně stojí za přečtení, toho nelituju

zuzanagelnarova
28.04.2015

Super bombastické k tomu není co dodat !

sabanka
28.03.2015

Jednoznačně velmi napínavá kniha. Jen co jsem se začetla nemohla jsem se odtrhnout.

Martinka15
06.03.2015

Skvělá knížka, nicméně na Dotek anděla to stále nemá.

Raven_Black
16.12.2014

Četla jsem ji sice dvakrát, ale to neznamená, že jsem si ji oblíbila tak, jako Dotek anděla (jen jsem nevěděla, co si zrovna přečíst a jelikož tuhle knížku máme doma koupenou, tak jsem si ji přečetla). Ze všech románů pro dívky od Thomase Breziny byla tahle nejslabší. Děj byl nic moc, ale něco na tom bude, když jsem dala 4 hvězdičky :D Nebylo t až tak hrozné, aby se to nedalo číst :D

Lia4
21.09.2014

Velmi dobra kniha... odporucam ;)

pajka0071
28.08.2014

Knížka nebyla špatná, ale nebyla tak dobrá jako třeba Dotek anděla. Ale jinak zajímavý příběh. :)

Tinoušek
28.08.2014

Těšila jsem se na ni, ale zklamání... Kočičí holka a další Brezinovy knížky byly lepší...

tereza-mari6218
25.08.2014

Už je to několik let, co jsem knihu četla, ale pamatuji si, že mne nenechala vklidu spát a přečetla jsem ji jedním dechem. Určitě se ke knize někdy vrátím.

French.Paris
12.08.2014

Z názvu jsem byla docela nesvá. Obsah byl jiný. Kniha se odehrávala v příjemném prostředí (Londýn má v dnešní době rád snad každý),byla tam trocha romantiky i napětí. Není to zrovna dílo století ale čtení je to příjemné.

Selena2000
28.07.2014

Četla jsem ji tak dva, tři roky zpátky, ale moc se mi líbila. Asi bude re-reading :3

zuza.floderova
14.07.2014

kniha se mi velice líbila, už jsem ji četla několikrát a stále mě nepřestala bavit, vždycky v ní najdu něco nového. :D

termit
11.03.2014

podle mě je to pěkná blbost.
za prvé jsem to jaksi nepochopila, a
zadruhé...
Myslím že chlapi by neměli psát dívčí romány...

Roselunda 1928
09.03.2014

(Komentář obsahuje spoiler!)
Mně ani spolužačce se to moc nelíbilo. Takové chaotické, až na to, že hlavní hrdinku bude chtít zabít nějaký psychopatický holič se tam nic zvláštního neděje, ale musím pochválit originalitu.

eletrika03
06.03.2014

I love you.

Lika
15.02.2014

Líbilo se mi napětí v knížce a tak doporučuju :3

Klaris 99
03.01.2014

Jo, bylo dobré. Konec překvapivý. Nápad dobrý. Asi lepší než kočičí holka. A líbil se mi ten princ a to tajemno, které tam panovalo. Doporučuju.

Natt2000
18.09.2013

Tuto knihu jsem četla asi před dvěma rokama a líbila se mi. Byla občas strašidelná a občas i velice tajuplná. Vzhledem k tomu, že jsem ji četla ještě docela malá, ne všechno jsem v příběhu pochopila, například co je realita a co jenom myšlenky. Ale i tak jsem si ji přečetla několikrát. Určitě bych ji mohla doporučit a dala bych jí 1. :)