Dotek anděla

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3937/dotek-andela-Iu5-3937.png 4.3304

Dívčí tajemství 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Dotek anděla

Vissena
10.10.2019

z nostalgie čtená, abych si připomněla mladá léta, nicméně by mě zajímalo jak to vlastně všechno bylo s jejím původním andělem.. :/
jinak klasika pro teenage

SknihouVrukách
25.03.2018

Prvá knižka, ktorú som od Breziny čítala. Dobrá zápletka, aj keď začiatok bol pomalý. Potom sa to rozbehlo a dobre sa kniha čítala. Myslela som si, že to skončí inak.

skautkapuding
20.02.2018

Knihu jsem přečetla rychle, moc se mi líbila.

ChristineDaee
21.01.2018

Asi najkrajšia kniha od Brezinu. Kráska a Zviera v najčistejšom duchu. Aj keď tentoraz ide o anjela. A veľmi výstižný názov. Mala som pri čítaní 11 rokov a keď hodnotím z odstupu, nemôžem dať plný počet. Ale bola najlepšia. :D

Lily-fairy
18.12.2017

Krásný příběh! Za pár drobností bych dala 4,5 hvězdičky, ale to nejde, takže dávám 5

verca65
06.11.2017

Začatek mě zas moc nezaujal, ale myslím si že knihy od breziny tak začínají.

Hám
21.10.2017

Kniha se mi moc líbila, začátek mě moc nebavil, ale i přes to jsem jí četla dál. Teprve asi po jedné nebo druhé kapitole se to začínalo rozjíždět. Konec byl velmi dojemný, pro mě nejhezčí na konci bylo jak zpíval o anděli Amy. Knihu určitě doporučuji.

dancadragneel
31.08.2017

Ze začátku mě kniha moc nenadchnula... Dívka, která mluví o ztrátě panenky? Říkala jsem si, že to asi nebude nic pro mě, ale i přesto jsem tomu dala šanci a po několika kapitolách jsem nelitovala. Dojemný příběh plný velmi zajímavých příběhů různých postav. Konec byl nadherný až dojemný a rozhodně zajímavý... Rozhodně knihu doporučuji :)