Dotek anděla

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3937/big_dotek-andela-Iu5-3937.png 4.3322

Kniha Dotek anděla

Amalberga
10.07.2021

Jako puberťačka jsem četla hodně knížek od Breziny a většina se mi líbila. Byly čtivé a napínavé s dobrou romantickou zápletkou.

OvesaCZ
06.05.2021

Kniha se mi velmi líbila. Asi nejvíce z této série. Krásně se četla a moc se těším na další knihu.

Vissena
10.10.2019

z nostalgie čtená, abych si připomněla mladá léta, nicméně by mě zajímalo jak to vlastně všechno bylo s jejím původním andělem.. :/
jinak klasika pro teenage

SknihouVrukách
25.03.2018

Prvá knižka, ktorú som od Breziny čítala. Dobrá zápletka, aj keď začiatok bol pomalý. Potom sa to rozbehlo a dobre sa kniha čítala. Myslela som si, že to skončí inak.

skautkapuding
20.02.2018

Knihu jsem přečetla rychle, moc se mi líbila.

ChristineDaee
21.01.2018

Asi najkrajšia kniha od Brezinu. Kráska a Zviera v najčistejšom duchu. Aj keď tentoraz ide o anjela. A veľmi výstižný názov. Mala som pri čítaní 11 rokov a keď hodnotím z odstupu, nemôžem dať plný počet. Ale bola najlepšia. :D

Lily-fairy
18.12.2017

Krásný příběh! Za pár drobností bych dala 4,5 hvězdičky, ale to nejde, takže dávám 5

verca65
06.11.2017

Začatek mě zas moc nezaujal, ale myslím si že knihy od breziny tak začínají.