Škola hrůzy

Pohřbené tajemství... Jupiterova nová škola je učiněný dům hrůzy: školník kope ve sklepě hrob, ředitel údajně preparuje vlastní žáky a Jupovi spolužáci jako by snad ani nebyli z tohoto světa. Jup začne brzy tušit, že všechno souvisí s děsivým tajemstvím, které je skryté hluboko pod školní budovou. Navzdory všem varováním se Klub záhad rozhodne sestoupit do dávno zapomenutého sklepa... Klub záhad zahajuje pátrání. A ty jsi při tom!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/3085/klub-zahad-skola-hruzy-3085.jpg 3.8178

Klub záhad 9.

13.02.2018

Doporučuji!

KnihomolkaMari
04.07.2017

Od Breziny jsem četla v dětství mnoho knih a tahle mě samozřejmě jako ostatní pohltila a byla jsem napjatá až do samotného konce, ovšem děj je velice jednoduchý.

Liliana2006
11.01.2017

Super oproti knize (klub záhad - zloděj mrtvol )

HannaFuchs
05.03.2016

Miluju Klub záhad.

elihuna
23.10.2014

Skvělá, NAPÍNAVÁ kniha !! :)

DračiceLaura
08.06.2014

Četla sem to když mi bylo devět před spaním a skončila jsem u obrázku té mrtvoly. Pak jsem se celou noc probouzela a rozsvěcela lampičku jestli tam ta mrtvolka není. :D
Podle mě super kniha.

erorka
13.05.2014

to je skvělá kniha, hlavně dost hodně napínavá

zarekuba
19.09.2013

Jde o partu dětí, které řeší různé záhady. V tomto díle Klubu Záhad jde o to, že se Jupiter kvůli otci přestěhuje a má chodit do místní školy. Tato škola je stará, na pohled strašidelná a hrůzostrašná. O týden později má, ale přijet i zbytek Jupiterovy party. A tak řeší další záhadu plnou dobrodružství a napětí.
Tato kniha mě velmi bavila, asi je to moje nejoblíbenější kniha, kterou jsem, kdy četl. Tato kniha je napínavá, dobrodružná, strašidelná a hlavně zábavná!
Tuto knihu bych doporučil těm, co mají rádi napínavé, trochu strašidelné a zajímavé příběhy.

Bec
Bec