Dotek anděla přehled

Dotek anděla
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3937/bmid_dotek-andela-Iu5-3937.png 4 348 348

Dívčí tajemství série

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dotek anděla. Přihlašte se a napište ho.

kate9326
27.05.2024 5 z 5

Moc pěkná fantasy/pohádka :-))
hrdinka je dost sympatická, citlivá a snílek, která se zamiluje do slavného zpěváka, což trochu připomíná Wattpad stories, ale level je o dost jinde, jen některé kapitoly jsou dost krátké.
Bez happyendu by to nebylo ono, takže to připomíná trochu pohádku.

+++ ten 1.anděl měl být její otec, myslím

gabriela8704
27.04.2024 5 z 5

To je tak, když vás život zastaví a dá vám druhou šanci. Opět zajímavé dílo k zamyšlení pro dospělé i děti.

Liduka
04.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Byla to příjemná kniha a překvapilo mě i jaká těžká témata se tam řešila. Bohužel jsem se moc nedočkala romantiky. Až na konci a taky mi tam trochu chybělo, jak to vlastně bylo dál, jestli Matt Amy vyhledal nebo ne

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Dotek anděla (2002)