ciniminisek ciniminisek komentáře u knih

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Moc pěkný díl.Lepší jak dva předchozí,konečně se něco pořádného dělo.Jdu hned na 4 díl.

21.06.2012 4 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Pěkná knížka,dobře a rychle se čte.Taková oddechovka.Zase něco jiného o proti upírům a andělům.Občas trochu "páté přes deváté".Znovu bych si ji asi už nepřečetla ale druhý díl 100% ano.

21.06.2012 4 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Doporučuji.Opět mě kniha od této spisovatelky nezklamala.

17.06.2012 4 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha se mi moc líbila.Celý děj byl předvídatelný,ale dnes mám problém sehnat knihu kde bych u každé kapitoly dělala "och" z překvapení.Já dávám plný počet bodů.Hlavní hrdinové se mi líbili.
Co se týče spojleru o dva řádky níž:Do temného obřadu vběhla ze strachu o přítelkyni,udělala bych to samé.Co se týče "postelové" scény,bylo jasně řečeno,že sex člověka s andělem je nepřípustný,trpěl by nejvíc člověk,je tedy pochopitelné,že k ničemu nedošlo.
Ještě dnes objednávám druhý díl,těším se na něj.

16.06.2012 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Ráda čtu knížky od této spisovatelky,tato knížka mě ze začátku vůbec nenadchla,ale pak se to pěkně rozjelo a konec byl přímo úžasný.Mohu doporučit,už mám rozečtenou další knížku,tak jsem zvědavá.

11.06.2012 4 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc,bohužel konec jsem si představovala jinak.Určitě bych hodila aspoň nějaký epilog o zbylých postavách.jak dopadl Vic a Maxie,Ranulf,Charity.Ještě nemám přečteného Baltazara tak je možné,že se něco dozvíme tam.Myslela jsem si,že Baltazar bude se Skye.Z Lucase mám velkou radost ale přála jsem si aby tak skončila i Bianca,tohle mi přijde na palici,kór,když přízraci tvrdili,že ten z nich kdo je na lidském světě moc dlouho tak se zblázní.Takové ukončené neukončené.Určitě mám laťku vysoko z jiných knih,ale ráda jsem si celou tuhle sérii přečetla a mohu jí doporučit,je to moc pěkné čtení.

07.06.2012 5 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Knížka se mi moc líbila.Po mých oblíbených "teenegerských" knížkách jsem ráda přivítala sex a jeho detaily.Ne žádné vytečkované stránky.Dost překvapení,vtipu,lásky,tajemna,hodný kamarád.Hlavní postavy se mi moc líbili.Dante je prostě Dante a Abby není žádná naivní tupka,umí si stát za svým.Její jakoby "klení" je luxusní.Určitě doporučuji.

05.06.2012 5 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Tenhle díl,byl určitě lepší jak první a druhý díl.Pro byl emočně nejlepší.Byli tam šoky,láska,zrada,boj,vtip.Prostě vše co si v knížce lze přát.Jsem velmi zvědavá na další díl.Tento mohu určitě doporučit.Důkazem jsou mé slzy které tekli proudem a že se to moc často nestává.

04.06.2012 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Druhý díl mi přišel spíš udržovací nic extra se tam nedělo.Určitě si začnu číst další díl,příběh mě stále zajímá,doufám,že se to trošku víc rozjede.

03.06.2012 3 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jane Smith

Hltala jsem Upíří deníky jako knihy i jako seriál,proto jsem se velmi těšila na deníky Stefanovi ale strašně mě to zklamalo.Jsem ráda,že je mám z knihovny,byla bych naštvaná kdybych si je koupila.Trochu byl pomotaný děj,podle přebalu bylo jasné,že to navazuje na upíří deníky jako seriál ale přitom tam je plno věcí i postav co nemají nic společného s knihou ani seriálem.Nevím co si myslet.Velmi mě to zklamalo.

02.06.2012 odpad!

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Měla jsem knížku přečtenou během necelých dvou dnů.Líbila se mi,znám i lepší ale jsem spokojená.Upíři,láska,strach,beznaděj,ukončení neukončení kde je jasné,že se děj ještě rozjede.Určitě jdu hned na druhý díl.Kdo má rád knihy na toto téma tak si ji určitě oblíbí.

02.06.2012 4 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Právě jsem to dočetla,začátek nic moc a chtěla jsem to už zavřít ale pak mě to chytlo a konec je nádherný.Doporučuji!!!

31.05.2012 4 z 5

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Třetí díl série Nesmrtelní mohu doporučit.Byl sice táhlejší než dva předchozí ale zajímavě se děj vyvíjí dál.Jak jsem měla ráda Ever tak tady mě už začínala trošičku štvát.Damen je zlatíčko.Hoch jménem Jude !!!Předpokládala jsem,že bude za ledascos ale tohle by mě vážně nenapadlo,jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.Knihu jsem si koupila včera a dnes jí mám přečtenou.Doporučuji!!

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Po zhltnutí Vampýrské akademie mě Pokrevní pouta trochu zklamala,ale opravdu jen trochu.Určitě bych neřekla,že jí šlapou na paty.Těším se na další díl,bude to ještě zajímavé.Adriana a Edieho mám moc ráda,Sydney...je prostě Sydney.Mohu doporučit!!!Určitě se ale nejdřív přečtěte celou akademii.

27.05.2012 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,bylo fajn vidět příběh nezaujatýma očima.Ačkoli jsem věděla jaký bude mít Bree konec,stejně mě to zamrzelo.Doporučuji!

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Určitě doporučuji tak jako dva předešlé díly (bez nich by to nešlo).Moc se těším na další díl.Postavy jsem si oblíbila a vůbec celá série je skvělá!

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tenhle díl byl ještě lepší než ten první.Zhltla jsem ho během jednoho večera.Doporučuji!

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Hned od první kapitoly jsem si tuto knížku zamilovala.Mohu jedině doporučit.Sice to nebyla má první knížka o andělích ale rozhodně napomohla k tomu abych "anděle" dál vyhledávala.Moc se mi líbila,dobře se četla a vše mělo hlavu i patu.Je tam hodně lásky,nebezpečna,tajemna.Opravdu vřele doporučuji.