Kletba lovce duchů

Thomas Ward je v prvním roce učení u lovce duchů Johna Gregoryho. Brzy podstoupí zkoušku ohněm, při níž se musí vypořádat s duchem prvního stupně. Společně s lovcem pak odjíždí na pohřeb do Priestownu, města s obrovským kostelem a velkým tajemstvím pod jeho ulicemi. Lovec se zde chce konečně vypořádat s duchem zvaným „Zhouba", který je uvězněn v katakombách. Úkol komplikuje příjezd inkvizitora, který považuje lovce duchů za čaroděje. Inkvizitor lovce zajme a drží s ostatními čaroději v temných chodbách sklepení. Tom se lovce vydává zachránit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18748/kletba-lovce-duchu-18748.jpg 4.261

Kroniky Wardstone 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Deus

Curse of the Bane, 2007

Kniha Kletba lovce duchů

ilčidlo
23.07.2019

První kniha tohoto autora a také z tohoto žánru a jsem spokojená, hezky se četla a místama i hodně napínavá

shabazza
24.10.2015

Stejně jako první díl: Dospívající mládež to neurazí, nemládežníky zase nijak nenadchne, do toho ten velice špatný překlad a korektury ... a ve výsledku velmi chatrné 3 hvězdy :-)

Ronnie68
03.02.2015

Kniha se mi četla opravdu skvěle. Místy byla napínavé scény, které mě přímo vtáhly do děje.

anishta
27.10.2014

Druhý díl, kde příběh roste a roste. Jestli jsem uvažovala, že první díl je pro děti, tak tohle bych už dětem do ruky nedala vůbec. :D Zhouba byl celkem děsivý. Zatím si dávám od Toma pauzu, ale určitě se k jeho příběhu vrátím.

ciniminisek
20.10.2012

Kniha mě nenadchla,ani se mi nějak extra nelíbila.Není to odpad ale žádný zázrak také ne.Přebal taky nic moc.Já mohu říci,že se k ní určitě už nevrátím.

janade
20.02.2012

myslím, že za prvním dílem to trochu zaostává, ale jinak hezký příběh