Lovec duchů: Omyl

Zatímco se nebezpečí v Hrabství zvyšuje, Tom je vyslán svým mistrem daleko na sever, aby byl trénován jiným lovcem duchů, Billem Arkwrightem. Arkwright žije ve strašidelném mlýně na okraji zrádné mokřiny a jeho metody se ukáží být tvrdé a občas i kruté. Ale už předtím zocelil mnoho učňů a nyní musí udělat to samé s Tomem a připravit ho na nejvážnější nebezpečí v jeho životě. Když Ďábel pošle svou vlastní dceru, prastarou mocnou vodní čarodějnici Morwenu, aby Toma zničila, Arkwright se zmýlí ve svém úsudku a Tom svým nepřátelům čelí zcela sám. Jakmile lovec duchů s Alicí zjistí, že je Tom v nebezpečí a ponechán vlastnímu osudu, vydají se mu pomoci. Ale pomohou jejich síly proti tak mocné síle temnoty?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97934/lovec-duchu-omyl-97934.jpg 4.433

Kroniky Wardstone 5.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Deus

The Spook´s Mistake, 2010

Kniha Lovec duchů: Omyl

Rézi

Tahla knížka se bohužel nedá nikde sehnat!
Kdyby jste ji někdo měl doma zbytečně nebo byl ochoten mi ji půjčit, budu neskutečně vděčná:) děkuju

DiamonsWolfi
25.07.2018

Všech pět knih, které byly vydány v Česku se mi moc líbily. Je velká škoda že ostatní díly v překladu nevyšli. Bohužel je mi taky jasné že si je v blízké době nepřečtu ani v originále, protože mi angličtina moc nejde a nezvládla bych to. Abych ale měla přehled tak jsem si vyhledala názvy všech knih v originálu.
Tale, Sacrifice, Mistake, Revenge, Secret, Nightmare, Blood, Witches, Apprentice, Battle, Curse a Destiny. Nenapsala jsem jak postupně jdou díly za sebou.

elleparis
09.06.2016

Četla jsem všechny díly a je to velice čtivé...napínavé, člověk čeká, co bude dál. Škoda jen, že zatím nevyšly další díly, holt si je přelouskám v originále.
Jen si, jako učitelka českého jazyka, dovolím reagovat na předchozí komentář. Překlad se mi zdá skvělý, protože směřován tak, aby byla kniha čtivá hlavně pro mládež, což dle mého je splněno na jedničku.

shabazza
31.10.2015

Tak jsem se konečně dočkal.
5. díl měl jakýs takýs příběh a nebyl zase až tak špatný.
Co ovšem nezklamalo, byl tradičně tragický překlad.
Jako by tuhle serii překládal nějaký student, co má ještě 2 roky do maturity :-D

Ronnie68
20.03.2015

Kniha se četla dobře, byla tam i nějaké to napětí, ale ve srovnání se 4.dílem se mi to až tak moc nelíbilo.

Meďánek
17.03.2013

Knížka se mi velice líbila. A chvílemi mi běhal mráz po zádech jak byla strašidelná.

Joseph Delaney
britská, 1945