Učeň lovce duchů

Lovec duchů je muž, jehož úkolem je chránit obyvatele země před čarodějnicemi, strašidly a ostatnim zlem. Navzdory jeho neocenitelné práci se mu všichni vyhýbají. Po smrti posledního učně přijímá lovec duchů mladého Thomase Warda, který je sedmým synem sedmého syna, a tím pádem je oprávněn tuto práci vykonávat. Během jeho první cesty z nákupu dojde k potyčce s místními kluky, které odežene Alice, dívka se špičatými botami, před kterou lovec duchů Thomase varoval. Ta ho navede k propuštění staré matky Malkin, která byla pohřbena zaživa, protože zabíjela děti a pila jejich krev. Jakmile se Malkin dostane na svobodu, začínají Thomasovi opravdové problémy. A zdá se, že jediný, kdo mu může pomoci, je ta, která ho do všeho navedla...Alice....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1472/ucen-lovce-duchu-1472.jpg 4.281

Kroniky Wardstone 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Deus

The Last Apprentice: Revenge of the Witch, 2004

Kniha Učeň lovce duchů

Ewilka
09.09.2017

Knížka mě příjemně překvapila. Moc jsem od ní neočekávala, a i když je psána především pro mladší čtenáře,čemuž odpovídá i propracování zápletky, četla se mi dobře.

vlkodlaq
09.11.2016

Nenáročná duchařská fantasy, vcelku svěže podaná a dobře čitelná. Relaxačná čtení a rád si někdy přečtu další díl.

shabazza
21.10.2015

Naprosto standardní čtivo pro mládež.
Nenadchne, neurazí.

tisha8409
28.07.2015

Moc líbilo!

Ronnie68
15.01.2015

Do knihy jsem se přímo "zažrala". Bylo to napínavé a zajímavé čtení. Už se těším až přečtu druhý díl.

anishta
15.10.2014

Velmi čtivé, napínavé, mělo to spád, ale byl to očividný předdíl. Prostě jenom úvod do děje + nějaká ta lehčí zápletka. Líbilo se mi to. Jdu na další.

anibeni
11.06.2014

Tuto knihu jsem objevila v knihovně víceméně náhodou - zaujala mne obálka i anotace, tak jsem si jí půjčila. Dnes jsem ji za jediný den přečetla a musím říct, že mne kniha velmi mile překvapila... zajímavý příběh, chvílema i celkem strašidelný.. nevím, jestli by to zvládly děti přečíst a pochopit, ale mně se to líbilo ..

Athena
24.01.2012

Na to, že jsem čekala nějakou slátaninu, jsem byla příjemně překvapena. Krásný příběh

Morová rána
Morová rána