Učeň lovce duchů

Lovec duchů je muž, jehož úkolem je chránit obyvatele země před čarodějnicemi, strašidly a ostatnim zlem. Navzdory jeho neocenitelné práci se mu všichni vyhýbají. Po smrti posledního učně přijímá lovec duchů mladého Thomase Warda, který je sedmým synem sedmého syna, a tím pádem je oprávněn tuto práci vykonávat. Během jeho první cesty z nákupu dojde k potyčce s místními kluky, které odežene Alice, dívka se špičatými botami, před kterou lovec duchů Thomase varoval. Ta ho navede k propuštění staré matky Malkin, která byla pohřbena zaživa, protože zabíjela děti a pila jejich krev. Jakmile se Malkin dostane na svobodu, začínají Thomasovi opravdové problémy. A zdá se, že jediný, kdo mu může pomoci, je ta, která ho do všeho navedla...Alice....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/1472/ucen-lovce-duchu-1472.jpg 4.275

Kroniky Wardstone (1.)

The Last Apprentice: Revenge of the Witch (2004)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Deus

Kniha Učeň lovce duchů

Ewilka
09.09.2017

Knížka mě příjemně překvapila. Moc jsem od ní neočekávala, a i když je psána především pro mladší čtenáře,čemuž odpovídá i propracování zápletky, četla se mi dobře.

vlkodlaq
09.11.2016

Nenáročná duchařská fantasy, vcelku svěže podaná a dobře čitelná. Relaxačná čtení a rád si někdy přečtu další díl.

shabazza
21.10.2015

Naprosto standardní čtivo pro mládež.
Nenadchne, neurazí.

tisha8409
28.07.2015

Moc líbilo!

Ronnie68
15.01.2015

Do knihy jsem se přímo "zažrala". Bylo to napínavé a zajímavé čtení. Už se těším až přečtu druhý díl.

anishta
15.10.2014

Velmi čtivé, napínavé, mělo to spád, ale byl to očividný předdíl. Prostě jenom úvod do děje + nějaká ta lehčí zápletka. Líbilo se mi to. Jdu na další.

anibeni
11.06.2014

Tuto knihu jsem objevila v knihovně víceméně náhodou - zaujala mne obálka i anotace, tak jsem si jí půjčila. Dnes jsem ji za jediný den přečetla a musím říct, že mne kniha velmi mile překvapila... zajímavý příběh, chvílema i celkem strašidelný.. nevím, jestli by to zvládly děti přečíst a pochopit, ale mně se to líbilo ..

Athena
24.01.2012

Na to, že jsem čekala nějakou slátaninu, jsem byla příjemně překvapena. Krásný příběh

Omy
17.12.2011

Ta kniha se mi líbila od první stránky do poslední, docela jsem se bála. Obálka nic moc, málem jsem ji proto přešla, což by byla určitě škoda.

Joseph Delaney

Joseph Delaney