Smrt u archanděla

Kdo spí v kostele Svatého Michaela archanděla? V okolí odsvěceného kostela umírají turisté a Tinu opouštějí přátelé. Horké léto v rozpálené Praze přinese mnohým netušenou bolest.

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42948/smrt-u-archandela-42948.jpg 3.9117

Tina Salo (4.)

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Brokilon

Kniha Smrt u archanděla

Jimm1
23.04.2018

Na český počin relativně dobré čtení. Jen bych to spíše zařadil mezi detektivky, ač se jedné o prostředí trošku odlišné. Upíři a ostatní nestvůrky jsou tu jen pro přitáhnutí čtenářů urban fantasy.

avalonek
28.08.2017

Petra Neomillnerová má vcelku všechny své ženské postavy stejné,ale tohle čtení mě celkem baví..A hlavně pořád napíná a já už čekám až Tina konečně nakope Dyremu ten jeho zadek..Snad se zadaří konečně a bude se dít už něco víc podstatného..Tak šup do dalšího dílu.

alzbeta4340
29.06.2017

Tentokrát se děj odehrává celý v Praze, člověk by neřekl, jak tam může být nebezpečno. Celá série mě opravdu baví.

whiolet
01.12.2016

Oblíbila jsem si Tinu,takže za mě další skvělé počtení

Devil-Ivet
11.03.2016

Smrt u Archanděla mě docela bavil. Má skvělou zápletku, která Vás pobaví a taky trochu toho dobrodružství. Tleskám Tinině pomstychtivosti vůči Dyremu, který je posedlý nabytí ještě větší moci.

Lenny33
20.02.2016

První polovina knihy úžasná, ale pak jakoby autorka nevěděla jak dál a řešila vyloženě samé kraviny. S touto sérií je to opravdu jak na houpačce - chvíli skvělé čtení a chvíli bych knihu nejradši zahodila. Škoda. Hodnotím 3,5*.

Lenu04
18.11.2014

Lepší než předchozí díl, Tina řešila zajímavý případ.

Dandulka
05.07.2014

Tina zase řeší případ, tentokrát z odsvěceného kostela. Zajímavý a málo používaný nápad.