Past na medvěda

Past na medvěda https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111888/past-na-medveda-111888.jpg 4 178 19

Tina Salo série

Ruka zákona si nevybírá a tentokrát tvrdě dopadla na medvědodlaka Konráda. Je obviněn z vraždy pornoherečky a na Tině Salo je, aby vše uvedla do pořádku. Naneštěstí ani v Polsku, kam se rozhodla svého komplice ukrýt, není zrovna bezpečno, naopak, zdá se, že Tina a její přátelé vpadli do rodící se upírské války. Brzy se ukáže, že tentokrát jde o krk (nebo jiné části těla) opravdu všem.... celý text

Bytost na cestě
13.03.2023 5 z 5

Super oddych, přečíst si po letech znovu Tinu. Jen mi to kdysi přišlo mnohem akčnější a woow, než teď. Ale četla jsem to jako mládě.

Michelinecka84
27.02.2023 3 z 5

Slabší díl. Moc mě nezaujal. Ale přečteno rychle.

TeaPeter
06.08.2021 3 z 5

Zamotává se to, zamotává. Snad až trochu příliš. Ale nakonec se to zatím nějak "vyřešilo". Už aby si Tina rodinné trable dořešila jednou pro vždy. Chtělo by to nějakou změnu.

daza.dt
23.06.2021 5 z 5

Jelikož jsem přečetla již předcházející 2 díly - pokračovat musím. Není to sice nic světoborného, ale upírka z Karlovky je milá, vtipná - knížky mají spád. Spokojenost

Jimm1
23.04.2018 3 z 5

Na český počin relativně dobré čtení. Jen bych to spíše zařadil mezi detektivky, ač se jedné o prostředí trošku odlišné. Upíři a ostatní nestvůrky jsou tu jen pro přitáhnutí čtenářů urban fantasy.

merunka23
17.09.2017 4 z 5

no tak abych řekla pravdu už mi začíná ten jejich vztah lést na nervy nějak se v něm neorientuju a nevim co si o nem myslet tak sem zvědavá jak to snimy bude dál snad už jen proto to čtu .......

alzbeta4340
15.06.2017 5 z 5

Krev stříká proudem aneb česko-polská sousedská spolupráce. Drsná pohádka na dobrou noc.

majkldok
18.05.2017

jsem rad ze nejsem sam komu tina pripomina anitu blake.a to hodne. az by jeden rekl, zda nebyla anita predlohou pro tinu .ale na českou kotlinu slušný

avalonek
10.12.2016 4 z 5

Pěkný příběh s troškou detektivní zápletka..Má to hezky spád,pekne se to čte a postavy jsou taky dobře vykreslené.Akorat je to roztažený na deset dílů..

Devil-Ivet
11.03.2016 3 z 5

Napodruhé se mi kniha líbila více, jak napoprvé. Ale přesto jsem nenašla nic, co by jí zvedlo skóre.

Lenny33
19.02.2016 3 z 5

Po skvělém 2. díle, je tento trochu slabší. Děj se táhl, napětí se kamsi vytratilo a většinu knihy jsem netušila, kam autorka děj směřuje. Vše trochu zachraňují oblíbené hlavní postavy a zakončení knihy bylo také velmi dobré. Hodnotím 3*.

Lenu04
18.11.2014 2 z 5

Tento díl mě vůbec nebavil, dokonce jsem si říkala, že nebudu číst další díly. Bylo to moc o upírské válce, slabota.

Dandulka
14.04.2014 5 z 5

Tak trochu mi to připadá jako česká Anita Blake, až na to, že Tina je také upírka. Má to hodně společného, ale přesto je každá jiná.

Ivan F
30.08.2013 2 z 5

Tretie pokračovanie, ktoré je úrovňou rovnaké ako diel druhý. Dosť slabá kniha, ktorá nie je ničím iným, len oddychovým čítaním pre násťročných. Upírske vojny, kde sa veľa telefonuje, taká pomerne nepodarená detektívka s upírmi. Tinin milostný život ma vôbec nezaujímal a napriek tomu som dostal veľa opisov koitu, ktoré dej nikam neposunuli. Ale násťročným to určite stačí. Týmto dielom končím s príbehmi Tiny Salo, Anite Blakeovej som dal rovnakú šancu - tri diely a stačilo.

lanusinka
05.11.2012 4 z 5

Tina stále přitvrzuje. Je zajímavé číst o tom, co by se mohlo dít u nás za humny...

Gahanka
09.10.2012 3 z 5

Tento díl mě nijak neuchvátil.

ciniminisek
28.08.2012 3 z 5

Slabší než díl předchozí.Stále ale vtipné s dobrým spádem děje.

cori
23.02.2012 3 z 5

Tina si upevnila postavení v upírské komunitě a je stejně obávaná a krutá jako její otec. U tohoto dílu mi přišlo, že 1/3 knihy je tvořena telefonními rozhovory.

Bytost na cestě
19.01.2012 5 z 5

Zde Tina zachraňuje Konráda a je dobrá jako vždy :-)