Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju!

Třetí pokračování deníkové výpovědi herečky o svém boji se zákeřnou nemocí, s rakovinou, zahrnuje období od 21. března do 26. července 2003.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29360/denik-mezi-zivotem-a-smrti-iii-ziju-wQe-29360.jpg 4.814
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Formát

Kniha Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju!

Ainyska
27.11.2019

Má to cenu komentovat? Vše bylo řečeno v knize. Kromě jiného si z knih do života vezmu zcela jistě jedno a to: "Hlavně se z toho nepos*at"! Proč se zbytečně trápit, když to nelze změnit.

Na druhou stranu je třeba bojovat za to co chceme, nikdo to za nás neudělá. Takže si vypůjčím jedno heslo, které jsem slyšela někde v rozhovoru. "Chtěl bych neznamená nic, ale CHCI tvoří divy"! Jak pravdivé a trefné ........

Marekh
19.08.2018

Přečetl jsem pouze 3 díl této série a kniha se mi líbila. Rakovina je zákeřná nemoc, ale Helena Růžičková byla bojovnice, která bojovala do posledního dechu.

Dagros
11.06.2018

Hodně silný a emotivní příběh, při kterém mi taky ukápla slza. Při čtení si připadáte jako na houpačce... chvílemi je to vtipné a smějete se, při vyprávění veselých historek a chvílemi je vám to všechno líto a připadáte si tak bezmocně... Obdivuju paní Růžičkovou a jsem její velká fanynka, přečetla jsem všechny 3 díly a určitě si je zase někdy ráda přečtu.

ciniminisek
13.09.2012

Nevím zda komentovat,či ne.Helenku jsem zbožňovala.Její smrt je velká ztráta.Stále se ale držela nad věcí.Ostatně to v knihách o nemoci psaných dokázala.

herečky rakovina, nádory

Autoři knihy