Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju!

Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju! https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29360/bmid_denik-mezi-zivotem-a-smrti-iii-ziju-wQe-29360.jpg 5 17 5

Třetí pokračování deníkové výpovědi herečky o svém boji se zákeřnou nemocí, s rakovinou, zahrnuje období od 21. března do 26. července 2003.

JancaMia
20.10.2021 5 z 5

Krásný deník o smutné nemoci , paní Helenka neztrácela i v těžkých chvílích humor a měla srdce na pravém místě, pro mě navždy zůstane velkou hereckou ikonou.
Těším se na další autobigrafie .

Ainyska
27.11.2019 5 z 5

Má to cenu komentovat? Vše bylo řečeno v knize. Kromě jiného si z knih do života vezmu zcela jistě jedno a to: "Hlavně se z toho nepos*at"! Proč se zbytečně trápit, když to nelze změnit.

Na druhou stranu je třeba bojovat za to co chceme, nikdo to za nás neudělá. Takže si vypůjčím jedno heslo, které jsem slyšela někde v rozhovoru. "Chtěl bych neznamená nic, ale CHCI tvoří divy"! Jak pravdivé a trefné ........

Marekh
19.08.2018 5 z 5

Přečetl jsem pouze 3 díl této série a kniha se mi líbila. Rakovina je zákeřná nemoc, ale Helena Růžičková byla bojovnice, která bojovala do posledního dechu.

Dagros
11.06.2018 5 z 5

Hodně silný a emotivní příběh, při kterém mi taky ukápla slza. Při čtení si připadáte jako na houpačce... chvílemi je to vtipné a smějete se, při vyprávění veselých historek a chvílemi je vám to všechno líto a připadáte si tak bezmocně... Obdivuju paní Růžičkovou a jsem její velká fanynka, přečetla jsem všechny 3 díly a určitě si je zase někdy ráda přečtu.

ciniminisek
13.09.2012 5 z 5

Nevím zda komentovat,či ne.Helenku jsem zbožňovala.Její smrt je velká ztráta.Stále se ale držela nad věcí.Ostatně to v knihách o nemoci psaných dokázala.

rakovina, nádory herečky Helena Růžičková, 1936-2004

Autoři knihy