Magie útočí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98823/magie-utoci-Yud-98823.jpg 4.7449
Série

Kate Daniels 3.

Žánr
Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Magic Strikes, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (42)

Kniha Magie útočí

Přidat komentář
LilianaFalcon
14. února

No konečně jsou spolu! :-D A celé to začíná být promyšlené a mít grády...

LiLLu
08.09.2019

Skvele se to rozjizdi, jsem napnuta jak ksandy! Uz bylo na case pustit nam nejake tajemstvi:-)))

Leona91
25.04.2019

Patří mezi mé tři nejoblíbenější z celé série a z prvnich pěti dílů je rozhodně nejlepší. Půlnoční hry jsou naprosto parádní. Žádnou stránku jsem se nenudila. Postava Hugha je výrazná a dává knize nový nádech. Konečně se dozvídáme původ Kate i když to bylo zcela jasné hned z první knihy. Čím častěji si knihu čtu tím více se mi líbí.

makynka911
30.10.2018

Poutavá série o nevšední dvojici, město, kde se může stát cokoliv a můžete potkat i to, o čem jste si do té doby byli jistí, že neexistuje.

Půlnoční hry vnesly do knih víc akce, drama a řežby. Třetím dílem série opět nabrala dech, snad si knihy udrží tuto úroveň :)

Shaki
27.10.2018

Tenhle díl byl prostě úžasný. Nejen akcemi, ale i spoustou nových informací. Curan perlil, jeho přístup ke Kate je vážně zábavný. Děj se posouvá dál... tak hurá na další díl.

Lethania
03.07.2018

Asi nejlepší díl z předchozích dvou dílů. Bavila jsem se od začátku až do konce. Konečně jsme se dozvěděli i něco nového o minulosti Kate. Takže pecka!

kklepkaa
28.02.2018

Tak zatím nejlepší díl. Čekala jsem víc Currana, ale je dobře, že autoři tu romantiku dávkují postupně.

Jimm1
29.11.2017

Vcelku čtivá série. Lehce předvídatelné, ale neustále napínavé. Jsem zvědav, kam to vše až povede, ač se směr dá tušit. Postupně se do dílů dostává stále více romantiky, tak jen doufám, že z toho nebude červená knihovna. Tento díl se nijak nevymyká standardu předchozích knih.

1

Doporučujeme

Polibek hříchu
Polibek hříchu
Magie na vzestupu
Magie na vzestupu
Volání úplňku
Volání úplňku
Magie mrtvých
Magie mrtvých