Magie útočí

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98823/magie-utoci-Yud-98823.jpg 4.7419

Kate Daniels (3.)

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print

Magic Strikes (2009)

Kniha Magie útočí

Leona91

Patří mezi mé tři nejoblíbenější z celé série a z prvnich pěti dílů je rozhodně nejlepší. Půlnoční hry jsou naprosto parádní. Žádnou stránku jsem se nenudila. Postava Hugha je výrazná a dává knize nový nádech. Konečně se dozvídáme původ Kate i když to bylo zcela jasné hned z první knihy. Čím častěji si knihu čtu tím více se mi líbí.

makynka911
30.10.2018

Poutavá série o nevšední dvojici, město, kde se může stát cokoliv a můžete potkat i to, o čem jste si do té doby byli jistí, že neexistuje.

Půlnoční hry vnesly do knih víc akce, drama a řežby. Třetím dílem série opět nabrala dech, snad si knihy udrží tuto úroveň :)

Shaki
27.10.2018

Tenhle díl byl prostě úžasný. Nejen akcemi, ale i spoustou nových informací. Curan perlil, jeho přístup ke Kate je vážně zábavný. Děj se posouvá dál... tak hurá na další díl.

Lethania
03.07.2018

Asi nejlepší díl z předchozích dvou dílů. Bavila jsem se od začátku až do konce. Konečně jsme se dozvěděli i něco nového o minulosti Kate. Takže pecka!

kklepkaa
28.02.2018

Tak zatím nejlepší díl. Čekala jsem víc Currana, ale je dobře, že autoři tu romantiku dávkují postupně.

Jimm1
29.11.2017

Vcelku čtivá série. Lehce předvídatelné, ale neustále napínavé. Jsem zvědav, kam to vše až povede, ač se směr dá tušit. Postupně se do dílů dostává stále více romantiky, tak jen doufám, že z toho nebude červená knihovna. Tento díl se nijak nevymyká standardu předchozích knih.

paprika75
19.11.2017

JJ ... líbí se mi to. Je to sice předvídatelné, ale i tak to funguje. To, co je Kate zač, bylo jasné už v prvním díle,ale jsem zvědavá, kam se příběh vyvrbí :-) Mám je ráda, chlupáče. 4*

Navi70
19.11.2017

Super. Jdu do třetího dílu.