Magie útočí

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98823/magie-utoci-Yud-98823.jpg 4.7491

Kate Daniels 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fantom Print

Magic Strikes, 2009

Kniha Magie útočí

Knihomolka97

Tak jo. Začínám být touto sérii doslova posedlá. Třetí díl jsem přečetla během jednoho dne a těším se na další. Je to naprosto skvělé! Nebudu lhát, velký podíl na tom mají Kate a Jeho Ignorantstvo Curran. ❤ Konečně jsem se dočkala nějakých pěkných chvilek mezi nimi, juchůů.
Curran se stává jedním z mých nejoblíbenějších mužských hrdinů, fakt ho žeru. :)
Celkově samozřejmě i dějově mě to moc baví, nechybí napětí, akce, krev, boje o přežití, magie, ale i vtipné momenty. Líbí se mi narážky na předchozí díly.
Kate pomalu odhaluje svou minulost a kdo vlastně je. Něco bylo předvídatelné, něco naopak vůbec. Jsem opravdu zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál!

Luigi1

Další pěkná kniha ze serie fantasy,moc se mi líbí.

marie2577
23.12.2020

Líbilo se spokojenost

denniys
21.10.2020

Tento díl obsahuje zatím nejvíc romantiky.. kupodivu to vůbec není na škodu, jelikož to autoři skvěle vyvažují akcí a humorem, možná je i cítit "chlapská" ruka...Celá kniha mě bavila, dokázala zaujmout, má ideální tempo i počet stran.

Jass
12.10.2020

Pokud nechcete vědět vůbec nic, tak asi lehké spoilery... ale nic konkrétního...
Třetí díl je dost možná můj nejoblíbenější (ještě jsem nedokončila re-reading celé série, tak uvidíme, díly od šestého výš se mi vybavují dost mlhavě). Vztah Kate a Currana je přesně v té fázi, kterou mám ráda a napětí mezi nimi by se dalo krájet, nebo možná spíš hrozí, že něco podpálí... Navíc tu Derek - moje asi nejmilejší postava - dostává jednu z hlavních linek knihy a... uf... Tenhle a pátý díl jsou pravděpodobně jediné, u kterých jsem brečela. (Edit: Přehodnotila jsem to, tohle je naprostý kec, u většiny dílů uroním alespoň jednu slzu, ale tyhle dva jsou pro mě obzvlášť emotivní...) Taky poprvé potkáváme Dali a tuhle holku já vážně žeru. Celý koncept Půlnočních her mě neskutečně bere, nejsem si jistá, čím to je, protože nejsem fanoušek násilí, ani bitevních scén, ale tohle... z nějakého důvodu... jen mě mrzelo, že to není propracovanější, protože mi přišlo, že tam jsou nějaké ty díry, ale rozhodla jsem se je jednoduše nehledat. K tomuhle dílu se určitě ještě někdy vrátím.

johana3160
07.09.2020

Zapletka se prohlubuje, jak Kateina minulost tak jeji vztah se zamotava. Pribeh je svizny a i kdyz je kazdy kozomenec v meziforme nocni mura, dobre veci prevazuji. Ocenuju i Kateinu zeleznou vuli, ta holka ma “koule” z oceli a Curranovi odolavat je umeni;)
Celkove se jedna o jeden z mych nejoblibenejsich pribehu o Kate. Dobre vymysleny system her i zajimavy zaporaci.

ydnac
02.09.2020

Hledáte nové fantasy knihy? Tak tuhle si rozhodně nenechte ujít :-) Hlavní hrdinka Kate je super :-) akční, nebojácná,vtipná, drsná, soucitná, prostě moje oblíbená a bavil mě každý díl.

Elea
25.08.2020

Tento díl se mi zatím líbil nejvíc, napínavý děj, celkem vtipné dialogy, občas nějaké překvapení.