Magie útočí přehled

Magie útočí
https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98823/bmid_magie-utoci-Yud-98823.jpg 5 592 592

Kate Daniels série

< 3. díl >

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Strikes , 2009

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magie útočí. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
09.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Je to záhadné a je to akční. Derek - chudák - ale krása koneckonců není všechno.
Kate by si vážně měla dávat pozor na jazyk. A na ruce. A na krev.
A Curran mi pořád leze tak trochu na nervy :D Arogantní parchant - ale holt je to alfa všech dlaků, tak to má od autorů v popisu práce.
Nicméně i tady je občas nějaká blbost či nejasnost - střet se stříbrným golemem nesouhlasí s následným ošetřováním. Curran ho chytil zezadu - přitiskl se mu hrudí na záda - golem vytrčil ostny ze zad, prošpikoval ho tedy zpředu dozadu. Curran se od něj "odlámal", hroty mu zůstaly v těle. Měla by mu je tedy vytahovat z prsou a břicha, nikoliv ze zad. Navíc byly hluboko a minimálně 5 cm dlouhé - to je dost i na super extra osvaleného dlaka.

x-lee-x
15.05.2023 5 z 5

S příběhy Kate máte šanci poznat tolik mýtických tvorů a postav, že se vaše představivost musí chtě nechtě tetelit blahem. Děj měl dokonalý spád a ani chvíli jsem se nenudila. Naopak mě dokázalo rozčílit kdykoliv mě někdo při čtení rušil. A ten závěr ... to je jen třešnička na dortu, která slibuje šťavnaté pokračování :)

Holubicka1
25.10.2022 5 z 5

Jak už jsem psala tak první dvě knížky jsou dobré,ale třetí díl je naprosto úžasný a pro mě byl zlomový a já oficiálně patřím do týmu, který zbožňuje Kate Daniels. Příběh je akčnější, temnější, smutnější ale i přesto je okořeněný i o vtipné dialogy a momenty.

Příběh začíná, kdy Kate zachraňuje banshee, když je náhle povolána k vraždě kožoměniče,kde je její pomoc ale odmítnuta. Curran o ničem nemá tušení a když se náhodou před Curranem Kate prořekne,tak zjišťuje, že jeho lidi jdou proti svému alfovi a zákonům smečky. Události eskalují a Kate a parta kožoměničů se zaplétají do temných události a přivádí je do ilegálního turnaje. Aby vyhráli a zachránili svět, musí vsadit vše a tento turnaj je může stát život.

Dozvídáme se více o Jimovi, Derekovi, Curranovi, Rolandovi, Andree, Dali, Raphaelovi a Kate a já se chci o všech dozvědět co možná nejvíc.

Myslim, že uz se v sérii nic nepokazí a tak bude patřit k jedné z mých nejoblíbenějších. Už mám přečtený i čtvrtý díl,ale jak se od sérii nemůžu odtrhnout,tak píšu recenze se zpožděním.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Magie útočí v seznamech

ve Čtenářské výzvě10x