Magie útočí přehled

Magie útočí
https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98823/bmid_magie-utoci-Yud-98823.jpg 5 597 597

Kate Daniels série

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá. Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Strikes, 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magie útočí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (62)

Saichania
03.08.2024 5 z 5

Třetí díl zase zvedá laťku. Už nevím, co psát. Prostě skvělé, děj, romantika, tajemství, překvapení. Waw. Žeru to.

Senza Jenka
09.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Je to záhadné a je to akční. Derek - chudák - ale krása koneckonců není všechno.
Kate by si vážně měla dávat pozor na jazyk. A na ruce. A na krev.
A Curran mi pořád leze tak trochu na nervy :D Arogantní parchant - ale holt je to alfa všech dlaků, tak to má od autorů v popisu práce.
Nicméně i tady je občas nějaká blbost či nejasnost - střet se stříbrným golemem nesouhlasí s následným ošetřováním. Curran ho chytil zezadu - přitiskl se mu hrudí na záda - golem vytrčil ostny ze zad, prošpikoval ho tedy zpředu dozadu. Curran se od něj "odlámal", hroty mu zůstaly v těle. Měla by mu je tedy vytahovat z prsou a břicha, nikoliv ze zad. Navíc byly hluboko a minimálně 5 cm dlouhé - to je dost i na super extra osvaleného dlaka.

x-lee-x
15.05.2023 5 z 5

S příběhy Kate máte šanci poznat tolik mýtických tvorů a postav, že se vaše představivost musí chtě nechtě tetelit blahem. Děj měl dokonalý spád a ani chvíli jsem se nenudila. Naopak mě dokázalo rozčílit kdykoliv mě někdo při čtení rušil. A ten závěr ... to je jen třešnička na dortu, která slibuje šťavnaté pokračování :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Magie útočí v seznamech

v Právě čtených3x