Miluji tě, Beth Cooperová

Miluji tě, Beth Cooperová https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76876/miluji-te-beth-cooperova-76876.jpg 3 27 27

Denis Cooverman chtěl ve svém maturitním projevu říct něco opravdu důležitého. A tak před pěti sty dvanácti spolužáky a třemi tisíci příbuzných prohlásil: Miluju tě, Beth Cooperová. Mohl to být úžasný, romantický okamžik... Až na to, že Beth, hlavní roztleskávačka, má jen matný pojem o tom, kdo je Denis. Navíc Denis, vedoucí debatního týmu, je úplně jiný než ona, jako by ani nebyl ze Země, ale z Marsu... A pak je tu ještě Kevin, Bethin mimořádně zdatný přítel, který je u armády, ale přijel do města, protože má náhodou volno... Komplikace na sebe nenechají dlouho čekat.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

I Love You, Beth Cooper , 2007

Calypso
22.11.2022

V této knize se potkávají Bela Lugosiová, Mandy Patinkinová a Kanye Westová. Nevím, jestli se překladatelka pokoušela naznačit, že zmíněné mužské celebrity jsou ve skutečnosti ženy a vměstnání této informace do pubertálního čtiva je jediná příležitost, jak informovat veřejnost, ale pravděpodobně to bude jen mé konspirativní zbožné přání. To je vážně takový problém se, v době internetové, podívat o kom je řeč, pokud je neznám?

Lesandi
15.10.2019 5 z 5

Hodně jsem se u ní nasmála. Je to taková pubertální bejkovina. Ale fajn.
Nadchla mě také hlavně svým vzhledem. Ten mě u knih musí nejdříve zaujmout a tady se to povedlo na jedničku.

Barca055
31.08.2019 4 z 5

Tahle kniha mě bavila. Někdy jsou v knize pasáže, které kdyby tam nebyly, tak by se nic nestalo, ale i tak mě kniha nadchla :) Je to super oddechovka.
Postupem času začala být kniha i dost napínavá, takže určitě doporučuji k přečtení!!

Babsy
30.01.2018 3 z 5

Tohle je fakt záležitost jednoho odpoledne, kdy chcete vypnout. Je to dětinská, naivní, absurdní knížka přitažená za vlasy, ale já se bavila. Četla jsem ji před lety a ani dnes nemám potřebu se ke knize vracet.. Ale vždycky když vidím ten obal vzpomenu si a usměju se.

KlérTomson
27.04.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, odreagování perfektní :)

Alca007
04.11.2014 3 z 5

dívčí romám.
vejde, neublíží, už bych se k němu nevracela

ciniminisek
28.01.2013 1 z 5

Nic mi na tom vtipného nepřišlo. Kdyby se odstranil text s názvy filmů a hlavně několika písní, kniha by měla o 50 stránek méně a to by bohatě stačilo. Ke knize se určitě nevrátím.

johisa
18.06.2012 3 z 5

Kniha mě velmi zauja svou obálkou, je opravdu krásná a název je taky vtipný a leccos o knize vypovídá. Jenže obsah mě celkem zklamal. Začátek mi přišel dost nudný a celkově se mi moc nelíbilo jak autor vypravuje. No nicméně jsem knize dala šanci a v průběhu jsem se do ni pěkně zažrala. Bylo to velmi vtipné,pohodové a napínavé.

zfilmováno

Autorovy knížky