Lví hříva

Lví hříva https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42637/bmid_lvi-hriva-705-42637.jpg 4 121 17

Pride série

Jak to, že ti nejpohlednější muži jsou do jednoho šílení? To se honí hlavou newyorské policistce Desiree ''Dez'' MacDermotové, když se setká s přítelem s dětství Macem Llewellynem. Není to jen o tom, jak se na ní dívá - jako kdyby ji chtěl sežrat, jak jí očichává krk a přitom přede, až jí z toho brní celé tělo. Záhy se přesvědčí, že hranice živočišnosti mohou být mnohem dál... V každém muži je něco ze zvířete... A Mac Llewellyn je navíc metamorf - napůl muž a napůl lev...... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Levné knihy

The Mane Event , 2007

Kikulka97
23.06.2023 4 z 5

Nejlepší úlovek z knihobudky za hodně dlouhou dobu. Rozmazlení náladoví kocouři jsou dobrý základ pro hlavního hrdinu :DD Zasmála jsem se několikrát a koncept dvou povídek v jedné knize byl též vydařený. Ale upozorňuju, že druhá povídka je malinko slabší a v knize je poměrně dost překlepů a chyb.

anna7852
24.08.2022 4 z 5

Dva příběhy v jedné knize. Nevadilo by mi kdyby měl každý svou knihu a bylo to více rozepsane.
I přes to zrychlení příběhů se mi to líbilo,mam celkově ráda měňavce.

petusska01
03.05.2022 2 z 5

Prvá časť, prvý príbeh sa mi relatívne páčil, bolo to niečo nové, fantasy eroticko príjemné a vtipné. Druhý príbeh už má trochu nudil, mal rovnaké črty ako príbeh prvý (žena bojaca sa zavazku,rozhodnutý chlap a šialená rodina). Momentálne som na pochybách, či čítať ďalej ale asi je to vec veľmi individuálna a hlavne asi aj vec nálady. Rovnakého veľa škodí, dávkovať treba po častiach. Uvidíme.

Alena_S
16.10.2021

Hodně jsem se těšila. První dojem? Po první kapitole plné "Bude moje, ať chce nebo ne" a bolestivě vadného skloňování slova ona soudím, že na tohle nemám čas.

Evka3814
17.02.2021 5 z 5

Tak po dlouhé době jsem si dala fantasy a udělala jsem dobře. Kniha se četla sama a potěšilo mě že tam jsou 2 příběhy. Moc jsem se u ní pobavila.

havrmoni
16.10.2020 3 z 5

Takové eroticko-romantické povídky. Fantasy je v tom, že někteří nejsou lidé.

jitka7
18.06.2020 4 z 5

Pro mě zas něco trošku nového. Dobré téma. Jediné, co mě na tom asi naštvalo je, že jsou jen dva díly :) Přečetla bych klidně dál. Sem tam se mi někdy ty ženské postavy v takovýchto knihách zdají až moc tvrdohlavé a dominantní. Fakt lituji, že těch dílů není víc. Těšila jsem se na další postavy.

levap
07.01.2020 5 z 5

Je nás mnoho čtenářů a určitě nemáme všichni stejný vkus na čtení,co se líbí jednomu nemusí se zamlouvat druhému a to je dobře že máme na výběr z různých žánrů mě osobně se kniha líbila a je škoda že takových knih je jako šafránu

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Celou sérii prostě miluju...napětí, humor a vášeň v balíčku fantasy...moje srdcovka :o) v knížce jsou hned 2 příběhy...a oba vážně povedené!

Majafa
22.12.2013 3 z 5

Knihu jsem přečetla celou, ale moc mě nezaujala. Jen díky použitému humoru jsem vydržela až do konce.

trynitrix
17.05.2013 4 z 5

Zajímavé pojetí metamorfa, příběh o něčem jiným než obvykle. Zaujali mě oba příběhy bylo to čtivé :-)

Danda224
22.02.2013 5 z 5

Čtivá knížka. U některých pasáží jsem přemíšlela zda autorka není trochu úchyl a zarazilo mě že to jsou dva příběhy v jednom zjistila jsem to až při čtení ale příběh je zajímavý a je poznat že autorka si na ní hodně vyhrála :-D skvělá knížka hodně mě pobavila

ciniminisek
31.01.2013 4 z 5

Zajímavá kniha. Trošku mě zarazilo i naštvalo zároveň, že jsou dva příběhy v jednom. Ale skvělé postelové scény to vše vynahradily. :-D

Džizetka
01.03.2012 2 z 5

Přečteno to bylo rychle.Jak už tu bylo řečeno,červená knihovna,tam byla obsažena dost,ale nejvíce mě zaujal jazyk jakým jeto psané.Vtipně,bez servítek .Kniha je čtivá a já se nemohla v určitých věcech přestat smát. :) Četla jsem hodně knih a tohle je jedna z mála,která mě zaujala a těšila jsem se na každou volnou minutu zábavy.

Temný snílek
29.05.2011

Červená knihovna s příměsí fantasy, zajímavá kombinace a ten slovník...četlo se to báječně.

bela
30.11.-0001 2 z 5

Trochu erotiky naení na škodu, ale v této knize jí je až příliš. I já se přikláním k názoru, že číst se to dalo.

Senza Jenka
30.11.-0001 3 z 5

Trochu porno. Ze začátku mě slovník lehce šokoval a to už jsem četla lecos. Ale číst se to dalo.

Shelly Laurenston
americká, 1967