Proměna

Po smrti rodičů se Kat přestěhuje k dědovi do městečka skrytého hluboko v lesích, ale tam se jí vůbec nelíbí. Ve škole se velmi brzy skamarádí s Trickem a Cordelií, do Justina se dokonce zamiluje. Jenže když ji jednou napadne vlk, začnou se všichni tři kamarádi chovat divně. Neskrývají nějaké tajemství? Kat se bojí, že uvízla ve světě přízraků, a neví, komu má uvěřit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127573/big_promena-IzF-127573.jpg 4.2295

Vlčí pramen 1.

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Alpress

Unleashed - Wolf Springs Chronicles, 2010

Kniha Proměna

Medasek

Kniha přesně splnila mé očekávání. První půlka se mi líbila mnohem více. Jsem zvědavá, co přinese další díl.

bara2004
10.06.2021

Knihu jsem jíž jednou četla a pamatovala jsem si ji jako totální pecku. Nedávno jsem na ni znovu narazila a chtěla jsem ju zkusit ještě jednou. Takové malé ověření, jestli je vážně tak skvělá, jak si pamatuji.
Obálka není zrovna nic extra, ale pokud se nenecháte odradit, budete mile překvapeni.
Že začátku je děj trochu pomalý, jste vhozeni do života mladé holky a musíte si zvyknout na její nálady, které lítají sem a tam. Ale příběh nezklamal. Bylo to příjemné čtení a ne nikterak náročné. První díl jsem ocenila asi nejvíce. Čím více jsem poznávala postavy, tím méně mi vadilo jejich občas nevyzpytatelné chování. Které se k nim ve finále hodilo. Aby jsem to shrnula, kniha se mi moc líbila i na druhé čtení.

petusska01
21.04.2021

Nie je to naj príbeh s vlkodlakmi ale aj tak som bola príjemne prekvapená. Séria plná tajomstiev až do poslednej stránky, plno akcie a otázok. Potom už len zrazu koniec. Vidno, že je to pre mladšie ročníky ale ako oddychovka na zmenu nálady to určite odporúčam. Nuda to určite nebola.

Luigi1
16.01.2021

Hodně mě ovlinila obálka,která vždy hraje hlavní úlohu v koupi nebo pujčování.Po vlečném začátku jsemnebyl nadšen a nebylo to co jsem očekával,ale pak se to rozjelo asi proto,že jsem jí vyhrožoval,že jí odložím.Jsem zvědavý jaké tajemství skrývají Cordeli s trickem.

Babu002
15.01.2021

Nevím proč, ale celou knihu jsem se nudila. Přišlo mi, že to bylo: nic, nic, nic, akce, nic.
Vlkodlačí téma jsem viděla lepší.

Zdenk@
13.12.2020

Námět dobrý ale zpracování pokulhává. Hluchých míst v knize se najde více než akce. Děj zadrhavá. Nepodstatné věci jsou zmiňovany vícekrát, zatímco podstatné jednou nebo jsou pouze naznačeny. Na 2 autorky je slovní zásoba knihy slabá, ale předpokládám, že nactiletým kterým je tato kniha především určena to vadit nebude. Z postav si mé sympatie nejvíce získal děda Ed, pak snad Trick, taky mě zajímá co mezi sebou mají za tajemství. Již teď mám jasné podezření kdo Kat kousnul.

Sianka
06.11.2020

Nečekala bych, že mě tohle téma osloví, tak jsem byla překvapená. Kniha se mi četla nečekaně dobře a zhltla jsem ji během jednoho odpoledne. Bylo mi jasné, že musím zjistit, co bylo s Kat a ostatními dál... Z jasného trojúhelníku mám jen jednoho favorita, tak snad to vyjde... :-)

petrzel
10.06.2020

Skvělá kniha,četlo se to skoro samo už se těším na další díl.