Chvilkasnění Chvilkasnění komentáře u knih

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Aaaaa..Kaden? ♥ Ze začátku bych ho nejraději zabila, ale pak..♥..no určitě bych s přečtením neváhala.

08.03.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Zajímavý příběh, ale celkově mě kniha nenadchla. Určitě doporučuji někomu, kdo si chce oddychnout. ☺

08.03.2020 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Nejlepší! Jako první díl stojí za to. Myslím, že jsem ji nečetla naposledy. ☺ Dva rivalové, kteří zjistí, že mají stejné city.

26.02.2020 4 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Kniha má zajímavý děj, líbí se mi, že se takové knihy píšou a nikdo se nechová jako by se takové věci vůbec neděli. :)

26.02.2020 4 z 5

King King T. M. Frazier

Grrrrr. ♥ Mám slabost pro drsňáky. (v knize) :D Lákavý příběh, ale ten konec? really? Ještě že to má další díl, jinak bych skákala z okna. :D

17.02.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Really?? To bylo úžasný. Příběh je napsaný tak dobře, že vás to láká přečíst knihu jedním dechem. Pocity v knize jsem prožívala s hlavními hrdiny. A Leka? Existují někde takový? Bohužel pro mě, jsem ji přečetla za jeden den. ♥

17.02.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Série Off-Campus byla bomba a tohle je její pokračování? Super.! Chci další dávku.! ♥

19.01.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Mě se to líbilo! ☺

19.01.2020 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nejlepší série. ♥

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Bylo fajn, že při čtení kniha utíká rychle, žádné okecávání ani vysvětlování. Pokud nevíte co s časem tak můžu jedině doporučit. :)

16.01.2020 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

No schválně..kolika lidem by se takový kontrakt líbil? Mě teda jo! :D

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Byli chvilky kdy to byla nuda..hlavní hrdinka vše analizovala a to mě moc nebavilo. Jinak knihu doporučuji. ☺

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Taková ta kniha, kterou kdykoliv otevřete a budete chtít chvíli klidu. Četla se sama. ☺

Palác lží Palác lží Erin Watt

Několikrát jsem si říkala jestli to myslí autorka vážně, protože jsem měla chuť vraždit několik postav, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Nejlepší na knize bylo to napětí. ☺
Jediné mínus je ten otevřený konec, jinak jsem knihu hltala na jediný nádech.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Že jsou drogy návykové? Tak to jste ještě nečetli dobrou knihu! No a v tomhle díle máte navíc kapitoly z pohledu Reeda a to už je jízda. Hlavně kdo by čekal takové napínavé pokračování..já ne. ☺

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

První díly jsou vždy nejlepší. ♥ A jak je psáno na obale Royalové vás zničí.

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Několikrát jsem měla chuť Em proliskat za to jak se chovala a že si nechala všechno líbit od Viciouse. Vicious se za každou cenu snažil chovat jako hajlz, hlavně od sebe všechny odehnat...taková verze bad boye. No kdo by něco takového nechtěl číst znovu a znovu.

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Návykové a oddychové dohromady. Dejte mi další. ♥

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Musím se přiznat, že se mi kniha velmi líbila a dávám plný počet *. Bohužel, pro mě, byla tak návyková, že jsem ji přečetla za dva dny. :( Měla jsem na krajíčku při tom odhalení, ale to už je život.

King King T. M. Frazier

Nutně potřebuji druhý díl.!! Celou knihu jsem přečetla za dva dny jak mě nechtěla pustit a teď potřebuji další. Akorát mě štvaly v knize překlepy překladatele, ale i tak jsem ji nedala z ruky. :)

12.02.2019 4 z 5