Chvilkasnění Chvilkasnění komentáře u knih

Povinná četba.! :D

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Chcete něco pohodového? Tak tohle je úžasný začátek.! ☺

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Příběh se mi opravdu líbil, ráda se k ní kdykoliv vrátím. Doporučuji.☺

24.03.2020

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tak schválně. Která z vás by chtěla být asistentko slavného rockera?? Jááá! ♥ Sice nevím jak zní lidé s britským přízvukem, ale v mé hlavě je to děsně sexy. :D Doporučuji. :)

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Miluji tuhle sérii. Pokud si chcete odpočinout a užít si skvělé čtení, můžu jedině doporučit. ♥

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Pohodové čtení na klidné večery. Kdo by si nechtěl užít poutavý a strhující příběh ve kterém si každý najde to své. ☺

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

DOPORUČUJI! ♥
První díl v sériích je vždy nejlepší, ale jsou i výjimky kdy se povedou i další díly. ☺

22.03.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Pecka! Tenhle styl mě hodně bavil. Škoda jen že jsem se do knihy začetla a ona nakonec skončila. :D Určitě doporučuji přečíst! Poutavý příběh, který vás jen tak nepustí. ♥
A taky si každý užije sex na různých místech. Pro někoho příliš, pro někoho akorát..určitě si každý přijde na své. ☺

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Díl od dílu je ta série lepší a lepší. ♥

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Já chci taky bráchu, který má tak sex kamarády! Tohle se četlo samo, jinak to ani nešlo!

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knihu jsem přečetla za jeden den! Můžu říct, že příběh byl ještě lepší jak první.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Chloe a Bennett jsou top! Pokud nevíte co číst, tohle je jasná volba. A počkejte s čím přijde autorka v dalších knihách. ☺

Božský Božský Christina Lauren

Přečíst! Proč tohle není povinná četba do škol? By se jinak četlo. :D

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Odpočinková kniha plná emocí. Sice byli okamžiky, kdy mi trnulo v žaludku jak mi z toho bylo smutno, ale ráda si knihu přečtu i víckrát.
Doporučuji. ☺

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tuhle knihu miluji.! Četla jsem ji už několikrát a to vždy když nemám co číst! Moc ráda se k ní vracím a určitě ji můžu doporučit! Klasická Colleen Hoover, každý si přijde na své. ♥ Hlavně si ke čtení vezmete kapesník, určitě vás to nenechá chladné. ☺

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Tak takovou zápletku bych nečekala i když je pravda, že to k tomhle závěru celou dobu směřovalo.
Celá série stojí za přečtení! Můžu jedině doporučit. ♥

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Druhý díl byl slabší než ten první, ale mé přání zůstalo. Bylo tam hodně míst kdy bych Rylee a Coltona nejraději zaškrtila. :)

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Nezná někdo sexy, žhavého a hlavně volného závodníka, který by měl zájem prožít něco takového? :D (sny se musí snít)

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Příběh je zajímavý, určitě stojí za přečtení. :)

13.03.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

U sérii je nejhorší to, že jednička je vždy nejlepší..v tomhle případě se mi líbil i druhý díl. ☺ Líbilo se mi, že tam byli i postavy z prvního dílu.
Místy mě Dawn štvala, ale ke konci jsem pochopila to proč se chovala tak jak se chovala. Doporučuji. ♥

08.03.2020 5 z 5