bralenka bralenka komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Mě to přišlo přehnané, přitažené za vlasy. Sotva dočteno.

31.03.2024 2 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Pro mě jedna z nejkrásnějších knih. Měl by si přečíst každý.....

20.03.2024 5 z 5

Za mě vynikající kniha, zasmála jsem se, nechybělo napětí, styl psaní mi sedl. Pustím se i do dalších titulů autora.

21.07.2023 5 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Mě se kniha moc líbila, autor i ilustrace, přečteno jedním dechem.

18.06.2023 5 z 5

Vynikající. Jsem nadšená a zároveň obohacená o spoustu nových informací o komunistické Číně, hrůza....Autor to sepsal velmi čtivou formou, klobouk dolů.

20.03.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Silný příběh, přečteno za dva podvečery. Líbí se mi všechny autorčiny knihy!

29.01.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Knihy Petry Soukupové mě vždycky baví. Zakousnu se do příběhu a dokud nedokoušu, knihu nedokážu odložit. Autorka je mi blízká a hlavní hrdinka taky. Jenom se ptám: "Co děda?";-) PS: pracuji v knihovně a běhám po lese s výmarským ohařem...

07.01.2023 5 z 5

Mojenka Mojenka Olga Stehlíková

Silný, smutný příběh, výborně vykreslen očima Mojenky. Moc se mi líbil včetně ilustrací A. Tachezy.

02.12.2022 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Vynikající! Knihy Viktorie Hanisove me nikdy nezklamou. Jsem nadsena, jak propracovala jednotlive pribehy clenu rodiny. Prectete si, stoji za to.

22.11.2022 5 z 5

Kocour Fiškus a vánoční skřítek Kocour Fiškus a vánoční skřítek Sven Nordqvist

Krásná kniha včetně roztomilých ilustrací. Pettson s Fiškusem jsou prostě super parťáci. Patří mezi mé oblíbené knihy.

24.10.2022 5 z 5

Povídky, které pomáhají Povídky, které pomáhají Michal Viewegh

Především skvělý projekt Dana Fialy! Všechny povídky mě bavily, nejvíce mě oslovil Jakub Ryba a Václav Láska- pouze můj osobní názor. A to podotýkám, že nejsem povídkovy tip. Skvělé.

21.10.2022 5 z 5

Osm múz mého života Osm múz mého života Josef Koutecký

Velmi zajímavý rozhovor s charakterním a vzdělaným pánem. Obohacující čtení, které mám ráda.

15.03.2022 5 z 5

Máme na víc: #jen se domluvit Máme na víc: #jen se domluvit Danuše Nerudová

Jsem ráda, že se mi kniha dostala do ruky. Chytrá, schopná, sympatická žena s názorem.

28.12.2021 5 z 5

Baví mě všechny rozhovory Aleše Palána. Dělá to dobře.

22.05.2021 5 z 5

Jirka a indiáni Jirka a indiáni Pavel Čech

Opět krásný příběh z pera Pavla Čecha. Zároveň jsem zavzpomínala na své dětství - kufřík a Vinnetou, měla jsem stejný, zaplněný fotkami s Old Shatterhandem, Rybanou, Nšoči....., motiv razítka draka na zdech....Přitom hluboký citlivý příběh s krásnými ilustracemi. Čtěte svým dětem!!!

04.05.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jedna z nejkrásnějších knih, co jsem kdy četla. Knihy si půjčuji v knihovně, tuto si však koupím. Nádherné.

22.01.2021 5 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Krásné, laskavé a vtipné! Doporučuji.

01.01.2021 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Vynikající čtení. Doporučuji.

31.12.2020 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Krásně napsaný příběh jedné rodiny. Kniha me moc bavila. Ale jak to dopadne? Vrati se?

24.12.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Smutný, krásný a napínavý příběh. Kniha se mi moc líbila a doporučuji.

29.10.2020 5 z 5