bergle bergle komentáře u knih

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Kniha se mi velice líbila a cestování v čase je mé oblíbené téma. Za mě si určitě zaslouží všechny hvězdičky. Jediné co mě mrzí, že nebyl větší prostor pro vztah hlavních hrdinů ;-)

05.08.2023 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi příběh líbil a určitě si ji přečtu jednou znovu.

08.05.2023 5 z 5

Knihovna malých zázraků Knihovna malých zázraků Sara Nisha Adams

Upřímně pro mě kniha byla velkým zklamáním. Začala mě bavit asi posledních 50 stran a to je dost pozdě. Každopádně dává tipy na knihy, které bych si jednou ráda přečetla.

08.05.2023 1 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kniha mi byla doporučená a moc jsem se těšila. Bohužel jsem měla asi přehnaně velké očekávání. Za mě lepší průměr.

02.04.2023 3 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Kniza opět nezklamala za mě 5 hvězdiček.

27.02.2023 5 z 5

Mám ráda tuto autorku, je to pohodové oddechové čtení.

27.02.2023 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Miluji tuto sérii a ani tato poslední kniha nezklamala. Už se těším na další.

03.11.2022 5 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Kniha je jedna z těch slabších co jsem četla. Asi jsem od příběhu čekala víc napětí...

05.03.2022 3 z 5

Tajemné cesty parfémů Tajemné cesty parfémů Cristina Caboni

Nic extra náročného, ale zase jsem se dozvěděla něco o výrobě parfémů.

05.01.2022 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha mě moc baví. Je to přesně něco pro mě. Jsem ten typ člověka, který se musí podívat kdo je vrah hned jak se vražda v knize stane a tento styl mi vyhovuje, protože už od začátku je jasno kdo je vrah ;-)

17.12.2021 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Cilčina cesta mě bavila rozhodně víc než Tatér z Osvětimi. Mohu jen doporučit.

07.11.2021 5 z 5

Temné hlbiny Temné hlbiny Robert Bryndza

Další super kniha od mého oblíbeného autora. Mohu všem jen doporučit.

01.11.2021 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Pohle hodnocení jsem od knihy asi čekala víc. Miluji tuto autorku a doufám, že každá další kniha této série bude jen a jen lepší.

24.10.2021 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Knihy této série mě baví a mám je jako oddechovku na jeden den, ale mám-li být upřímná tak tako kniha byla zatím asi nejslabší z dosud vydaných. Nechápu kde se v New Yorku stále berou mladí krásní svalnatí miliardáři??

10.10.2021 4 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Konečně dočteno :-( tato kniha pro mě byla fakt trápení a jedno velké zklamání.

10.10.2021 odpad!

Spát v moři hvězd. Kniha I. Spát v moři hvězd. Kniha I. Christopher Paolini

Kniha se mi četla těžce a vůbec mě nebavila. Jedna z mála knih, kde lituji koupi i ztracená čas.

18.09.2021 odpad!

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Miluji knihy této autorky. Je to příjemná oddechovka.

04.08.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Druhý díl knihy s vyšetřovatelkou Erikou byl zvláštní tím, že autor odhalil vraha někdy v půli knihy a nedržel čtenáře tak v napětí až do konce. I přes to se mi kniha moc líbila a doporučuji její přečtení.

11.07.2021 4 z 5

Tady, teď a tehdy Tady, teď a tehdy Mike Chen

Kniha se mi líbila a dobře se četla, jen toho cestování časem jsem myslela, že bude v knize daleko víc. Spíš je kniha o záchraně dcery kvůli které musí hlavní hrdina cestovat v čase než o cestování samotném.

16.05.2021 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Kniha jeho zákusek opět nezklamala, ale abych pravdu řekla ani moc nepřekvapila. Mě se líbila, ale s porovnáním knih Jeho banán a Její třešničky zase musím dodat, že za mě asi nejslabší. Každopádně jsem se u ní bavila a několikrát jsem se i nahlas zasmála. Doporučuji jako oddechovku ;-).

01.05.2021 4 z 5