bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Knížku jsem si zařadila do čtenářské výzvy. Nooo tak tohle jsem absolutně nečekala. Bylo to těžké téma, ale prostě wau nešlo se od toho odtrhnout. Tahle knížka není pro každého a ještě teď nad tou knihou přemýšlím. Hlavního hrdiny mi bylo i přesto všechno líto.

29.03.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Tak nějak jsem musela ubrat hvězdičku. Pro mě to byla nejslabší knížka v sérii. I když se knížka četla velmi rychle a dej ubíhal. Elara byla v pohodě, ale trošku jsem měla problém s Noahem... Ale jinak celkem povedená série.

26.03.2023 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Takhle knížka by si zasloužila i o hvězdu víc.. Krásná, romantická knížka. Moc sem si to čtení užila. Hlavní hrdinové k sobě pasovali a chemie mezi nimi byla znát.

07.03.2023 5 z 5

Přišla třetí blondýna Přišla třetí blondýna Alena Jakoubková

Tahle knížka se mi líbila o něco více, než ta první. Knížka měla rychlejší spád. Jdu se vrhnout na třetí díl.

03.03.2023 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nejdřív jsem si říkala, že jsem na tuhle sérii už trochu stará, ale kdepak.. To byla taková romantika. Lena i Ryan byli sympaťáci a byla mezi nimi hmatatelná chemie. Takže super počteníčko

22.02.2023 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Zajímavý rozjezd série o Malin..:-) Malin jako inspektorka má své trable. Ať už je to alkohol, její dcera, bývalý partner a další běžné problémy. Malin je mi zatím sympatická a i její parťák Zeke je sympoš. Zimní oběť jako příběh byl zajímavý, čtivý. Musím říct, že se mi líbilo i povídání samotné mrtvoly. Už se těším na další díly.

07.01.2023 4 z 5

Ja ti to vrátim Ja ti to vrátim Vita Jamborová

Za mě super čtení pro ženy s detektivní zápletkou. Dobře se to četlo mělo to spád. Zajímal mě konec...:D

30.12.2022 4 z 5

Vánoční setkání Vánoční setkání Magdaléna Horáková

Byla to taková jednohubka...ale proč ne...je to příběh ze života...Líbilo se mi to...

29.12.2022 4 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Tak poslední díl aristokratky si mě zase získal. Předchozí díl mě moc nenadchnul..
Ale tohle bylo super "zakončení" série. Bylo to humorné.. jediný špatný bylo, že jsem to četla, když jsem byla nemocná a měla jsem kašel..měla jsem hrozný záchvaty kašle od smíchu....

28.12.2022 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Jééé, to byla tak vtipná detektivka. Prevít si mě hned získal a už se těším až si půjčím druhý díl.

26.12.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Musím napsat, že se mi tenhle druhý díl líbil mnohem více než první díl. Claire i Nick mi byli sympatičtí a byla mezi nimi taková chemie. Takže za mě super počteníčko a k tomu ještě navíc jídlo..:D

07.10.2022 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Zatím se mi tato kniha líbila nejvíce z celé série. Japonsko je prostě nádherné.
Fiona i Gabe byli sympatičtí a i celá japonská rodinka k tomu...:-) Četlo se to opravdu moc hezky.

23.09.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Nějak mě ta knížka opět nesedla. Paula Hawkins není můj šálek kávy. Postavy v knize mi byly strašně nesympatické. Nečetlo se mi to z lehkostí.

18.08.2022 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Za mě to byla úžasná knížka... Sonda do života chybujícího člověka, který chce chyby napravit, ale ne vždy se to daří...

09.08.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Po přečtení nějak furt nevím, co na to říct...Nebylo to špatný, ale ten konec..je pro mě fakt nereálný..na druhou stranu je to prostě poměrně dobrý trihller..Měla jsem trochu problémy s pasážemi o Shannon..

21.07.2022 3 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Tahle knížka je taková neslaná nemastná..Jednohubka na jeden den u vody.

07.07.2022 2 z 5

Nemůžu dát jinak než plný počet hvězd. To byla teda jízda.
Opravdu mě překvapuje, že se tohle může v našem státě vůbec stát. Některé věci zůstali utajeny, protože nejsou ještě dořešeny anebo prostě je to asi tak lepší. Prostě wau.

07.07.2022 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

U této knížky jsem dala na recenze a neudělala jsem chybu. Krásný román o lásce. Vůbec si nedovedu představit, že bych se ocitla ve stejné situaci. Čekala jsem do posledních stran jak to dopadne - koho si vybere. I když tušila jsem. Zhltnuto za jeden den :D

30.06.2022 5 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Mám z té knihy trošku rozporuplné myšlenky. Ze začátku mě to bavilo, ale pak se to nějak zadrhlo a nutila jsem se to dočíst.
Kocour byl dobrej..:D zvlášť jak přinesl suspenzor..:D

29.06.2022 3 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Tohle byla hodně dobrá sonda do života dvou lidí, kteří se spolu vyspí na jedné párty.
Za mě super čtení :-)

11.05.2022 5 z 5