bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Já ani nevím jak knihu popsat. V knížce jsem se ztrácela, možná to bylo tím, že jsem furt nevěděla ke komu tu postavu mám zařadit. Za mě moc postav. A konec? Pořádně nevím, jak ta kniha dopadla nebo spíš nedopadla.

29.04.2022 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Tak tohle byla jízda...Knížka mě naprosto pohltila. Prostě wau. Vůbec jsem neodhadla, kdo to udělal. Podezřívala jsem snad všechny :-D

03.04.2022 5 z 5

My My Elle Kennedy

Mě se tenhle druhý díl líbil mnohem více než první. Fakt super čtení. Slaďouši no :D

06.01.2022 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

To byla tak hezká a milá knížka s vánoční tématikou a samozřejmě s láskou...Myslím, že to nebude jediná přečtená knížka od této autorky.

21.12.2021 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Dana Stabenow

Zase super detektivka. Moc se mi líbí to prostředí Aljašky a ostrovů kolem. Už se těším na další pokračování s Kate.

02.12.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Já jsem se prostě bavila od začátku až do konce... Ano, Penelopa byla praštěná...a to se mi líbilo...Četlo se to skvěle a asi bude další knížka, tentokrát o Camovi..:-) tak šup sem s ní...:-D

10.09.2021 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Zase jsem s touto knihou nesáhla vedle... Přečteno za chvíli...Moc se mi líbil Simon a i Bridget...Mezi nimi to fungovalo...Takže plné hodnocení..:-)

03.09.2021 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Mě se to rozhodně líbilo více než předchozí kniha Neprofesionál. Wyatt mi byl moc sympatický a Melina taky, klidně to mohla být delší kniha.
Všechno v té knížce fungovalo jak mělo.

12.08.2021 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Jejej...nová závislost...Defy byla taková jednohubka...skvěle se to četlo, děj ubíhal. Metody a Jamie mi byli sympatický..Jdu číst další díl.. :-)

15.03.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Rodinné drama. Adam mi byl trošku více sympatičtější. Četlo se to skvěle, vtáhlo mě to do děje.

04.03.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Moje první duchařina. Musím říct, že se mě kniha líbila. Nechtěla jsem ji odložit, i když jsem měla husinu... Nutilo mě to číst dál. Určitě si ráda přečtu další knihy.

18.02.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Asi se mě to líbilo víc než první díl. Zase jsem se tam nasmála...:-) A jdu na třetí díl...:-)

21.01.2021 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tak tahle kniha mě překvapila..Dost jsem se nasmála. Jdu na Aidena..:-D

20.01.2021 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Zase kniha nezklamala...:-)

14.01.2021 4 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Hezký vánoční příběh. Po přečtení pár stránek sem tušila, jaký bude konec, ale i přesto se ta knížka četla hezky a bylo to zase trochu něco jiného.

30.12.2020 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Tahle knížka se mě líbila více než první díl...super počteníčko...☺️

22.12.2020 5 z 5

Iluze Iluze Barbara Nesvadbová

Jako byla to novela k zamyšlení..jen ten konec nevím nevím...někdo by to určitě neudělal.

15.12.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Zase mě autorka nezklamala. Ke konci mi už docvaklo, kdo to udělal...ale vůbec to nevadí..zase skvělá knížka.

18.11.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

To bylo tak krasnýýý počteníčko...:-)

08.11.2020 5 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Tuhle knížku jsem si chtěla přečíst, protože mě zajímalo, jaký to vlastně je stát se letuškou u takové firmy. Čekala jsem víc stránek o tom než letěla první let.

03.11.2020 2 z 5