bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Andílek Andílek Lucinda Berry

Andílek..to určitě tedy. Knížka se četla jedním dechem, stále jsem potřebovala vědět, jak to bude dál. Někdy to bylo fakt hrozné to číst. Ten konec mě přišel useknutý, ale dořešené to bylo.

07.05.2024 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Ježiš, ty její rodiče mě teda neuvěřitelně štvali...strašný. Jinak pěkný příběh, hezky se to četlo.

10.04.2024 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Když jsem se rozmýšlela jestli si tuto knížku půjčím z knihovny, tak jsem si nebyla úplně jistá jestli půjčit. Nemusím duchařiny, ale byla jsem velmi mile překvapená, jak je kniha napsaná. Děj ubíhal velmi rychle, Mallory mi byla sympatická a fandila jsem ji. Ten zvrat na konci jsem úplně nečekala, ale i tak to beru. Jako celek na 5 hvězd.

14.03.2024 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Není co dodat... Krásný příběh :-)

23.02.2024 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Knížka mě vcucla a už nepustila. Po dlouhé době super kniha. Kratší kapitoly přidaly na napětí. Hlavní představitelka velmi sympatická a ani mi tu nevadila ta romantická linka. Doufám, že bude další díl série.

07.01.2024 5 z 5

Dobré ráno, lásko Dobré ráno, lásko Robin Kaye

Mně se to líbilo, příjemná oddechovka. Jen nechápu, že je vydán jen třetí díl série.

04.01.2024 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tohle byla jízda...Četlo se to samo, téma hodně zajímavé - záměna dětí. Trošku psycho pravda, závěr bych čekala malinko jiný, ale i toto zakončení bylo dobré.

04.11.2023 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Ach jo, mě bylo Barči, tak strašně líto :-( Přečteno jedním dechem. Velmi smutné čtení, které asi dlouho nevyženu z hlavy.

23.08.2023 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Panečku tohle byla jízda. Celá série byla skvělá, škoda, že není další díl. I když možná už by další díl byl moc překombinovaný a v nejlepším se má přestat.

21.08.2023 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

O malý kousíček se mi tento příběh Ashy a Jake líbil více než první díl.. Bavila jsem se, když se nějak pošťuchovali..

13.08.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jeden psychopat vedle druhého...Knížka měla dobrý náboj, ale ten konec? Nevím, nevím...

09.08.2023 3 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Prosím další díl.. Robert Bryndza zase nezklamal. Přečteno jedním dechem. Musím napsat, že příchod Igora to zase pozvedl a jsem zvědavá na vývoj mezi Erikou a Igorem.

24.07.2023 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Moderní džentlmen je taková jednohubka na jeden večer. Hodnocení mě trošku překvapilo, že je nižší, ale mě ta knížka pobavila a líbila se. Není to žádné náročné čtení.
Wes byl velkej sympaťák, June mě občas iritovala.

12.07.2023 3 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Co k této povídkové knize napsat...Pro mě to bylo prostě utrpení přečíst a ani jsem to nedočetla. Mám prostě problém s povídkovými knihami, raději sáhnu po celém dílu.
Abych nebyla úplně kritická povídka Londýn pro mě byla nejlepší, povídka Žárlivost pro mě byla trochu přitažená za vlasy....

11.07.2023 2 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Za mě si tento příběh zaslouží 5 hvězd. Už se těším až si pustím i film. V knize mě zaujala ta příroda, jak byla ta bažina popisována. Kya mi byla velmi sympatická, při popisu dětství mi ji bylo líto a to se kolikrát ani nezměnilo v dospělosti. Ke čtení prostě doporučuji...

05.07.2023 5 z 5

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková

Zase taková pohádka, ale jako oddechovka od detektivek, proč ne.. Co mě absolutně iritovalo na knížce bylo neustále vyskytující se "ach jo"...

28.06.2023 3 z 5

Oprávněná vražda Oprávněná vražda Jude Deveraux (p)

Musím napsat, že u téhle knížky jsem se nutila to vůbec dočíst. Už u prvního dílu jsem se kroutila. Možná bych čekala větší jiskru mezi Jackem a Kate. Ten děj mi přišel překombinovaný. Jude mám ráda, ale tohle asi není pro mě.

02.06.2023 2 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Prostě wau...:-) Super příběh Luc je velký sympaťák, Ava už moc ne, ale asi to časem změní. Knížku jsem si poslechla jako audioknihu s hlasem Jana Šťastného a prostě dokonalost. Úžasně se to poslouchalo :-)

31.05.2023 5 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Za mě super díl série s Malin. Trošku jsem se obávala po předchozím dílu, ale tohle bylo od začátku napínavé. Jen mě malinko rušily ty hlasy mrtvé osoby. Uvidíme, jak bude série pokračovat dále.

19.05.2023 5 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

První knížka od autorky a mě se to líbilo. Mám ráda střídání minulost a současnost s postupným rozplétáním děje.
Možná ten konec byl trochu přeslazený, ale odpouštět se má, i když je to někdy těžké.

03.04.2023 4 z 5