anovy64 anovy64 komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět perfektně napsaný příběh, šílený vrah a skvělí Hunter a Garcia. Čtivé, napínavé i hodně morbidní. Promyšlené zápletky, stupňované napětí. Obdivuji autorovu fantazii, ani v jednom díle mě nezklamal.

02.10.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Napínavý psychothriller, který má zajímavou zápletku a ještě zajímavější rozuzlení. Skvělé čtení. Knihu jsem si užila od začátku do konce.

22.10.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Není co dodat, Carter je prostě skvělý. Každá jeho kniha je skvělá, čtivá, originální a promyšlená do detailů.

02.07.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Kniha byla čtivá, měla spád, ale zdála se mi trochu moc překombinovaná. Jelikož jsem nečetla předchozí díly, nemohu porovnat, zda byly kvalitnější než tento, ale vzhledem k určitým popisům života Josie je dobré číst sérii od 1. dílu.

01.01.2024 4 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Tento díl je ještě lepší než předchozí. Sice začátek trochu pomalý, ale postupně děj dostává spád a je napínavý až do samotného konce. Doporučuji přečíst.

15.12.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Tak to bylo povedené. Sice trochu převraždováno, ale kniha měla spád a asi tak od poloviny se téměř nedala odložit z ruky. A konec byl velice zajímavý. Doporučuji k přečtení všem, kteří mají rádi thrillery a trochu toho napětí, co bude dál a jak to skončí.

14.09.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Nádherná kniha plná emocí - nenávisti, smutku, lásky a odpuštění.

15.09.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Tak to byla jízda od začátku až do konce. Pěkně propracovaný psychologický thriller, každá postava byla jiná a přesto když jim teklo do bot, se dokázali semknout, i když po 20 letech už to tak slavné nebylo. Meg jsem obdivovala a bylo zajímavé, co si na kamarády přichystala. No a ten konec mě překvapil. Počítala jsem s trochu jiným rozuzlením. Ale super, doporučuji.

12.05.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Lapena opět nezklamala. Kniha plná lží a podezírání. Děj sice moc negradoval, ale četla jsem v očekávání, kdo je vlastně vrah. "Důvod vraždit" měli v podstatě všichni. Konec mě překvapil, takové rozuzlení jsem nečekala.

26.03.2023 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Kniha se sice četla dobře, ale byla taková spíš nudná, ospalá, neměla spád. Nic moc se neděje, chybí akčnost. Paní Klevisová mi moc nesedí. Je to moje druhá kniha s detektivem Bergmanem a asi taky poslední.

01.03.2024 3 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha byla sice čtivá, ale od Brynzy jsem čekala více.

27.12.2023 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Kniha se četla dobře, i když děj byl předvídatelný. Přesto konec byl celkem nečekaný a postava Jodi mi byla hodně nesympatická.

07.10.2023 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

I druhý díl se četl velice dobře, kniha měla spád a byla okořeněna i lehkým humorem.

19.09.2023 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Klasická detektivka, která má spád, kapitoly jsou krátké a děj svižný.

09.06.2023 4 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Brian Freeman

Zajímavě a poutavě zpracovaný originální námět. Kniha měla spád a děj postupně gradoval. Určitě zkusím další autorovu knihu.

24.01.2024 5 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Knihu jsem četla skoro s ročním odstupem od předchozích dílů, ale to nevadilo, protože základní informace o jednotlivých sestrách jsou zde připomenuty. Určitě i tento závěrečný díl série stojí za přečtení. Je mi líto, že autorka už není mezi námi. Její knihy jsou krásně a poutavě napsané. A její syn se svého úkolu zhostil opravdu se ctí. Klobouk dolů.

12.10.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Chvíli mi sice trvalo, než jsem knížce přišla na chuť, ale pak už jsem plula na jedné vlně s hrdinkami, které to vůbec neměly lehké a bohužel ne všechny dopluly do vytouženého cíle.

30.07.2023 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Z počátku mi kniha moc neseděla, zvlášť střídání kapitol ze současnosti a minulosti. Ale s vývojem děje jsem se do knihy celkem začetla. Chování Victorie však pro mě bylo nepochopitelné.

12.06.2023 4 z 5

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

Nádherná kniha o přátelství, které i přes určité nesrovnalosti a rozdílné názory, vydrželo dlouhých 30 let. Kate život obětuje své rodině, Tully jde neúprosně za kariérou, každá z děvčat je úplně jiná a přesto si jsou oporou v těžkých chvílích. Už dlouho jsem nečetla takto emociálně laděný příběh, u kterého jsem bulila jako želva. Vřele doporučuji.

22.05.2023 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Velice zdlouhavý děj, chaotické skákání v čase, čtivých asi tak posledních padesát stránek. Byla jsem zklamaná.

26.03.2024 3 z 5