Annannas Annannas komentáře u knih

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Sáhnout po knížce této spisovatelky je prostě sázka na jistotu. Už se těším na druhý díl této série.

05.01.2021 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Takové oddychové počtení. Ale úplně mě to nepohltilo.

02.01.2021 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krásné a mrazivé. Hltavě jsem četla a moc si přála, aby bylo vše stále tak pohodové a uvnitř jsem stále věděla, že se to zase pokazí - z toho mě úplně mrazilo, ale skoro jsem knížku nedokázala odkládat.

29.12.2020 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Bylo to přesně to co jsem očekávala, opět jsem zhltla jedním dechem a moc jsem si to užila. Celou dobu jsem holkám přála štěstí. Doporučuji.

22.12.2020 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Bylo to velmi krásné a velmi smutné čtení. Skláním se před lidmi s tak nespravedlivým osudem, kteří přesto mají sílu jít za svými sny a zdolávat velmi těžké překážky. Bude mi chvíli trvat než ten příběh zpracuji. Rozhodně doporučuji.

20.12.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Výborná kniha, velmi mě oslovila.

08.12.2020 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Velmi čtivé rozmotávání a odkrývání rodinného tajemství. krásně napsáno. Doporučuji.

06.12.2020 5 z 5

Smrt má vůni inkoustu Smrt má vůni inkoustu Vilém Křížek

Velmi milé počtení. Žádné hrůzy, ale takové příjemné napětí.

06.12.2020 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Byla to pěkná detektivka, ale pro mě zatím nejrozvleklejší. Bylo tam už nějak moc "omáčky. Jsem zvědavá na další, ale musím si dát chvíli od Paní Klevisové pauzu.

04.12.2020 3 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Velmi dobré, chvílemi až struhující.

04.12.2020 4 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Rychlé oddychové čtení. Rozhodně jsem se nenudila. Vyzkouším určitě i další knihy tohoto autora.

03.12.2020 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Naprosto strhující a pro mě rozhodně srdcová záležitost. Je neuvěřitelné co ta žena všechno dokázala zvládnout a vydržet. Velká poklona autorce.

03.12.2020 5 z 5

Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Milena Štráfeldová

Tato kniha mě velmi oslovila, každá povídka byla velmi silným příběhem. Rozhodně doporučuji.

03.12.2020 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Bylo to moje první setkání s touto autorkou a až si budu chtít oddychnout od silných příběhů určitě sáhnu po další.

02.12.2020 3 z 5

Stopy města Stopy města Lars Saabye Christensen

Na čtení této knihy jsem se velmi těšila a možná protože jsem měla velké očekávání, tak jsem byla zklamaná. Příběh byl poutavý, ale někdy až zdlouhavý. Největší problém jsem měla se zápisy z Červeného kříže, které jsem už od poloviny knihy prakticky nečetla.

02.12.2020 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Jakmile jsem začala číst, tak už jsem skoro nemohla přestat, stále se něco děje a stále Vás drží v napětí. Jen ta krutost mě nedělala moc dobře.

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dobře napsaný příběh z uspěchané současnosti.

02.12.2020 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Příjemné počtení, styl psaní této autory mě vyhovuje. Česká detektivka, které nic nechybí.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Příběhy Paní Mornštajnové mě vždy dokonale pohltí, jako bych byla jejich součástí. Jednoznačně úžasné počtení. Smekám této autorce.

02.12.2020 5 z 5

Láska a zášť Láska a zášť Hana Marie Körnerová (p)

Pro odpočinek ideální.

01.12.2020 2 z 5