Láska a zášť

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V odlehlém kraji v jižní Francii vedou dva šlechtické rody dlouholetý a nesmiřitelný boj. Kdysi šlo jen o hraniční pozemky, pak se přidal únos nepřítelovy dcery, ztráta cti i majetku. Dřívější nepřátelství přerůstá ve smrtelnou zášť. Ponížená strana touží po pomstě, ale než ji stačí vykonat, přichází revoluce a viník prchá do ciziny. Na sklonku císařství - po dlouhých pětadvaceti letech - se emigranti vracejí do vlasti. Rodová zášť znovu vzplane - tím silněji, že protivníci stojí v opačných politických táborech. Do vykonání pomsty je zatažena i nová mladá generace, která s původním sporem nechtěla mít nic společného. Tlak rodiny je však příliš silný......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46690/laska-a-zast-46690.jpg 3.879
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Kniha Láska a zášť

Přidat komentář
hapac
08. dubna

Pěkně se četlo, parádně jsem si při tom odpočinula.

Barbara182
12. března

Moc pěkné počtení :-) Knihu jsem zhltla za den a kousek. Líbí se mi, že autorka pokaždé vymyslí trochu jinou zápletku. Tady sice bylo v závěru té fanatické zášti a výstřelů a skrývání až trochu moc, ale stejně jsem si čtení moc užila, prostě další skvělá oddychovka, když vám není zrovna nejlíp na těle a na duši :-)

pip11
19. ledna

Příjemná, napínavá oddychovka. Kniha je sice kratičká, spíše povídka než kniha, ale rozhodně opět skvěle vyprávěná.

LéňaM
05. ledna

Pekne milé čtení. Mě se kniha líbila.

Bobina74
09.12.2018

Klasická Körnerová, takže co očekáváte toho se vám dostane....

haki34
25.04.2018

jednoduché, nenáročné, růžové, a sladké..taková oddechovka, na odlehčení, když potřebujete vypnout...

knihovnička007
07.02.2018

Autorka opět nezklamala. Klasika autorky-romanticko-historický z Francie 19.století. Ač člověk tuší, jak příběh skončí, při čtení není čas se nudit. Kniha je poměrně útlá, je to taková příjemná oddychová jednohubka, ale děj odsýpá.
Přečetla jsem spoustu knih od této autorky a určitě doporučuji.

PavlínaAlžběta
21.12.2017

Moje velmi oblíbená autorka Hana Marie Körnerová ve svém žánru i stylu psaní nikdy nezklame. Její knihy mají kouzlo, stejně tak i kniha Láska a zášť, příběh z devatenáctého století z Francie, boj mezi dvěma aristokratickými rody a mnoho zápletek. Kniha vás pohltí a ocitáte se přímo v ději s hrdiny. Příběh je lehký na čtení, i přesto naskytne napětí a zápletky. Láska a zášť je romantická kniha s prvky historie. Čtení pro ženy, které se rády odreagují milým příběhem, který se čte naprosto sám. Knih od této autorky moc nemám, ale musí to napravit. Krásné čtení!