Prosím vás, sestřičko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děj této knihy nás seznamuje s mladou sestřičkou Silvií, která nastupuje na chirurgiké oddělení v nemocnici v malém městě. Silvie nastupuje do zaměstnání způsobem, kterým se kdysi do zaměstnání nastupovalo: systém hodit neplavce do vody, ať si pomůže, jak umí. Silvie však není ani zdaleka připravená na potíže, které na ní čekají. Nepřátelství ostatních sester, počáteční potíže při zapracování. Není však ani připravená na milostné dobrodružství s výborným chirurgem v nemocnici Oldřichem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84057/prosim-vas-sestricko-84057.jpg 4.3192
Série:

Prosím vás, sestřičko (1.)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Lika klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Prosím vás, sestřičko

Přidat komentář
Janaves
15. srpna

Hezký příběh z prostředí, které mi není tak úplně cizí.Nešlo přestat číst...Jsem zvědavá na druhý díl!

Veronika.Lap
29. července

Velmi hezky napsaná kniha ze zdravotnictví. Silvii jsem si oblíbila a jejich vztahu s Oldřichem jsem fandila. Čekala jsem i trochu jiný konec, ale bohužel. Možná se ale dočkám v druhém díle. Co ale musím říct je to, že mi přijde, že zdravotnictví v 70. letech a teď je téměř totožné, alespoň co se týká personálu a jejich vztahů :)

a.k
19. července

Osud mladé zdravotní sestřičky se odehrává v 70. letech a ukazuje, jak to tehdy fungovalo nejen ve zdravotnictví, ale i v běžné společnosti. V knize je velmi reálně zachycena atmosfera této doby a samotný příběh hlavní hrdinky mě moc bavil. Jen musím někde sehnat druhý díl, abych zjistila, jak to dopadlo.

Barča21
02. července

Moc pěkně napsaný příběh s otevřeným koncem. Líbilo se mi popisování té doby nejen co se týkalo zdravotnictví. Je to vzpomínka i na mé začátky. Doporučuji číst oba díly najednou.

Ála1968
22. června

Zdálo se mi to trochu nepravděpodobné,aby se někdo nechal takto dlouho vydírat svou ex i když vlastně zavinil její postižení.Konec otevřený.....Nebylo to špatné,ale ani nejlepší.Já jsem asi rozmazlená knihami od T.Keleové-Vasilkové

Olous1
20. června

Tuto knihu jsem dostala loni k narozeninám od svého staršího syna, no a konečně jsem se k ní dostala.Děkuju ti synáčku bylo to překrásné čtení. Vrátila jsem se do svého dětství, sestřička Sylvie mi byla moc sympatická. A jdu si zakoupil druhý díl do své knihovny. Určitě doporučuji přečíst. Je to milé počteníčko.

milena8281
03. června

Zajímavý námět z reálného prostředí doby "nedávné", ale už tak jiné, že pro dnešní mládež téměř nepředstavitelné. Četlo se mi velmi příjemně a otevřený konec vzbuzuje mou zvědavost.

petula22
03. června

Knihy od p. Körnerové se čtou sami...čtivě napsaná kniha o životě v 70.letech, člověka až zamrazí jaké tehdy byly poměry a jak pro některé byl život složitý a nelehký...