AnnaBa AnnaBa komentáře u knih

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Až do poslední chvíle jsem neměla tušení jaké má Julian tajemství a byla mírně zaskočena. Každopádně jsem si obě hlavní postavy oblíbila a Juliana zamilovala. Líbila se mi zmínka Marvel světa, který mám taky ráda. Celkově mě kniha moc bavila a cením si autorky za výběr tématu.

19.04.2022 5 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

Milé čtení se sympatickými postavami.

03.04.2022 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nejlepší série, co jsem kdy četla - od knížky se nešlo odtrhnout, čtivá, dojemná i slza na konci ukápla. Ještě dlouho nad ní budu přemýšlet.
Mým favoritem je ale díl druhý.
Těším se, až se později vrátím a přečtu si pokračování.

29.03.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Na začátku mě štval styl psaní, nedařilo se mi začíst. Pak co to bylo za hrozný vztah matka dcera. Toxickej vztah Darii a Penna. Chvílemi jsem myslela, že knihu nedočtu. A ani nechápu tak vysoké hodnocení.

08.03.2022 2 z 5

Konec stárnutí - Proč stárneme a proč už nemusíme Konec stárnutí - Proč stárneme a proč už nemusíme David Sinclair

Uff, tak ta mi dala zabrat, číst se dalo až posledních 100 stran.

25.10.2021 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásný příběh, jen bych vytkla “Rachel, Rachel, Rachel,.....”.

16.09.2021 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Kniha se mi líbila, ale byla na mě příliš negativní, necítila jsem se nejlíp při čtení.

10.03.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Já ty knizky proste miluju. Líbí se mi to napětí a taky, ze je dej zasazen do Londýna, ve kterém teď ziju, takže vim, kde se co nachází.

15.02.2019 5 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Jsem moc rada, ze jsem na tuhle knihu narazila, opravdu mě zaujala. Už delší dobu premyslim nad cukrfree životem a precteni této knihy me k tomu nakoplo, program Whole30 určitě zkusím.

18.01.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak to bylo super. Opravdu jsem se pobavila. Autor pise skvěle.

06.12.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Od českých autorů knihy moc nečtu, ale pan Hartl mě opravdu nadchl. Moc se mi líbila a jsem zvědavá na další.

28.08.2018 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Po delší době jsem se ke knize vrátila a je skvělá, jdu na další díl.

07.07.2018 5 z 5

Líbilo se mi to více než famfrpál. Bylo to zajímavé, ráda jsem se něco dozvěděla o nejrůznějších zvířatech. Spoustu zvířat jsem znala z filmů.

03.06.2018 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Ta knížka byla tak krásná, jen mě mrzí, že smutná. Jako první jsem četla Tíhu vesmíru, ale Zázraky se mi líbili víc. Přála bych si, aby měla šťastnější konec, doufala jsem, že dopadne jinak.

30.01.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kdyby mi kamarádka neřekla ať překousnu těch prvních cca 40 stran, knížku odložím a už se k ní nikdy nevrátím, ale potom nabrala takových obrátek, že jsem se nemohla odtrhnout. Skvěle napsaná, jen si autor mohl odpustit začátek.

27.01.2018 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Cením si, že autorka vytvořila příběh napínavý a zároveň mě štve, že děj nejde, tak jak bych si přála. Kniha se mi moc líbila.

15.12.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha mě moc bavila, jsem ráda, že mám koupených všech šest dílů, zároveň mě mrzí, že se nebude točit pokračování. A co Jace a Clary, musí být spolu! Jsem zvědavá na další díly.

06.12.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Knihu jsem zhltla během ani ne dvou dnů. Opravdu nechápu, jak to ten Nesbo dokáže vše vymyslet. Dalo by se říct, že se mi Policie líbila více než Sněhulák. Díl, který mě opět nadchnul a musím doporučit.

16.11.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Začátek knihy se mi zdál poměrně nudný, ale nakonec se z toho vyklubalo krásné pokračování příběhu. Celkem mě mrzí, že už další díly nebudou. Celou sérii Selekce určitě doporučuji.

15.09.2017 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Další příběh, který mě vtáhl do děje. Kniha se skvěle četla. Nemám tušení, jaké psát komentáře u dalších knih. Nesbo prostě píše skvěle!!

30.08.2017 5 z 5