AnnaBa AnnaBa komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Už několikrát mě odradila obálka knížky. Vyvolávala ve mě pocit jaká blbost to musí být. Nakonec jsem se dostala ke čtení až díky jedné pozitivní recenzi, kterou jsem nedávno četla. Příběh byl super, že se musím hned vrhnout na druhý díl.
Přemýšlím, kolik lidí mohla obálka na první pohled odradit.

06.02.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nebyl nejlepší nápad číst vícero knih od Colleen po sobě – mám pocit, že jsem příběh prožívala o to více. Poznámka autorky na konci mě dostala.

11.10.2021 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Ideální jako oddechovka. Líbila se mi.

09.08.2021 5 z 5

Skvělá kniha, kterou rozhodně doporučuji. Hezky se četla a načerpala jsem z ní spoustu informací.

04.01.2020 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Prvně jsem viděla seriál a až teď jsem se rozhodla přečíst knihy a i když jsem věděla o čem kniha bude, moc mě bavila. Je čtivě napsaná.

13.04.2019 5 z 5

Chcete peníze? Nechoďte do práce Chcete peníze? Nechoďte do práce Tomáš Kašpar

Kniha, která může spoustě lidem otevřít oči. Skvěle napsáno, moc dobře se četla.

01.02.2019 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Christianův pohled se mi líbí mnohem víc než Anin.

01.02.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Vidím, že má slabší hodnocení, ale mně se líbí stejně jako ty předchozí. Doporučuji.

19.12.2018 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Další knížka, která se mi moc líbila, není to tak super jako HH série, ale i tak to má něco do sebe.

21.08.2018 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Kniha se mi opravdu moc líbila. Hodlám si některé pasáže vypsat a rady zkusit aplikovat do svého života. Doporučuji.

14.08.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvělá knížka, moc mě bavila. Autora asi zařadím mezi mé oblíbence, co píší detektivky. Těším sea až si přečtu další díl.

02.06.2018 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Bylo to čtivé, ale nemyslela jsem si, že to bude tak dopodrobna popsané. Kniha mě celkem zaskočila a 50 odstínů se mi zdá jako slabý odvar.

12.11.2017 3 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Achjo, jak to ten Nesbø jen dělá, že každý díl je tak skvělý? Kniha mě ohromně bavila. Postavu Harryho miluji a dost mě mrzí (teď trochu odbočím), že se film Sněhulák nepovedl a jeho osobnost, tak nevynikla.
Nemohla jsem uvěřit, že to s Harrym, tak dopadlo a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl, na který se vrhnu hned po přidání tohoto komentáře.

03.11.2017 5 z 5

Velké naděje Velké naděje Sabrina Scherer

Tento příběh mě vrátil do doby, kdy jsem poprvé viděla seriál Chirurgové a miluju to úplně stejně.
Postavy sympatické, romantická linka se mi taky líbila. Těším se, co přinesou další díly.

07.02.2024 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Tak to bylo super, krátké kapitoly mě nutily číst dál a kniha nešla odložit. Rozhodně se vrhnu i na zbylé díly.

05.01.2024 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Po delší době jsem přečetla knížku, která by zasloužila 11/10. Zajímavý, originální příběh, sympatické postavy.
Mrzí mě, že jsem šla do série s tím, že je celá napsaná a teď přijdu na to, že budou ještě tři díly a jak nemám ráda čekání.

28.11.2023 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

I druhý díl se mi moc líbil, jen mě během čtení trochu rušilo, že je Juliette taková kňoura. Bylo tam na mě až přespříliš mental breakdowns a měla jsem chuť jí trochu nafackovat.
Aaron to naštěstí kompenzuje.

11.10.2023 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Jasně, nevlastní sourozenci už tu byli hodněkrát, ale i tak mi Moje vina přišla něčím jiná. Moc se mi to líbilo a rozhodně budu pokračovat i dalšími díly.

23.05.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Další kniha od Colleen, kterou jsem si zamilovala a asi tomu nebude v budoucnu jinak.

11.08.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Druhý díl byl o mnoho lepší, než první a zdál se mi i méně předvídatelný. Příběh mě moc bavil a nutně potřebuji další díl!

11.05.2022 5 z 5