Jsem zlomená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tik tak tik tak tik tak tik tak… Už je skoro čas na válku! Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku. A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné. V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce a o čem si myslí, že je to správné. A možná bude muset volit mezi srdcem a Adamovým životem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165251/big_jsem-zlomena-165251.jpg 4.2590
Série:

Roztříštěná / Roztrieštená 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Unravel Me, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (114)

Kniha Jsem zlomená

Denča23
19. února

O 80% lepší než první díl.
Musim se přiznat, že se mi do dalšího dílu moc nechtělo, ale nakonec mě pohltil.
Konečně jsme se i dozvěděli něco ze světa, který v prvním dílu nebyl moc popsaný. Dokonce jsem si oblíbila i Warnera a doufám, že ve třetím díle se předvede.

LenkaPet
19. února

Tenhle díl byl rozhodně lepší než první. Moc se mi líbí ta její nejistota a rozpolcenost, je to něco co nedokáže ovládat, tak jako my všichni v našich životech. Všichni hledáme kdo jsme. Proto mi nevadí že se vlastně vše odehrává jen v hlavě Juliette a nevíme skoro nic o ostatních. Těším se na třetí díl a doufám že mi opravdu bude stačit ten konec který tam bude, jak jsem se tady dočetla, protože já rozhodně nejsem schopná číst zbylé díly v angličtině, předpokládám že už je nikdo nepřeloží.
Určitě čtěte, je to hezký příběh, i když se podobá Xmenům... taky bych chtěla být silná a třeba i mít nějakou tu nadpřirozenou schopnost :) .


Wajny
07. února

Po přečtení prvního dílu jsem vůbec neměla v plánu v této sérii pokračovat, ale pak jsem viděla jeden spoiler na Pinterestu a prostě jsem musela.

Druhý díl se mi líbil o dost víc než první. Líbila se mi změna prostředí, přibyly další zajímavé postavy a Juliette se hodně mění. Konečně to není už taková fňukna, ale pořád ještě hodně tápe, je nejistá a naivní. Je zde vidět ale velký posun, který udělala.

Tvoří se tu milostný trojúhelník, který je za mě velmi dobrý a já už mám samozřejmě svého favorita. Warner mi přišel zajímavý už v prvním díle a tady jsem ráda, že se taky objevil a začal tak postupně odkrývat sebe samého. Adama jsem si neoblíbila ani tady, na jednu stranu mi vadí ta jeho utrápenost, ale na druhou stranu už konečně nepůsobí jako nějaký sluníčkový hlavní hrdina.

Občas je ale škoda, že "akční děj" je v pozadí, právě kvůli dost výrazné romantické lince. Raději bych nějakou akci či cvičení místo už alespoň desáté hádky o tom samém.

Autorčin styl psaní je hodně originální - zaměřuje se hodně na pocity, stavy mysli a jejich vyjádření. Já asi nebudu úplný fanda, protože mě to zdržovalo od děje a přišlo mi to zmatené (takové výkřiky do tmy). Líbí se mi, že kapitoly jsou velmi krátké a opravdu někdy jsou to spíše jen takové výkřiky.

Instagram - Nikmakbooks

barcamilujecist
27. ledna

Aaron Warner je prostě nejlepší fikcionální muž.

aquaver
15. ledna

V druhém díle mě začla trochu víc rozčilovat hlavní postava, nebo vlastně dokonce hned rovnou dvě. A to Juliette a Adam, přičemž rozhodně vede Juliette. Několikrát se tam opakovalo to stejný pořád dokola... Až už to fakt lezlo na nervy. Jinak se mi ale pokračování líbilo, možná mě dokonce bavil víc jak díl předešlý. Když pominu ty pasáže s Juliette.

katee21
22.10.2022

Beze sporu je to dobrá kniha.
Je v ní nespočet zvratů, které čekat nebudete ani v nejmenším. Postavy jsou popsané ještě líp než v prvním díle, děj šlape, je to skvělé...
ALE tu jednu hvězdičku musím ubrat za ty, pro mě, nekonečné kecy kolem... Kapitoly jen o tom jak si Julliette něco rozmýšlí, nebo popisy i na celé stránky... To opravdu není pro mě a kniha by klidně o toto mohla být kratší...
Taky mi místy Jullitte i dost vadila... Na to, jak byla v prvním díle dobře vykreslená, tady se z ní stala ubrečená mentálně mimo postava, o které vlastně nevím, co si myslet, ale to očividně (viz. komentáře níž) není jen můj problém...
Třetí díl si každopádně jdu přečíst, protože potřebuju tak nějak asi vědět jak se ten milostný trojúhleník rozlouskne, i když mám teda své preference (#teamAaron)

barbb8k
03.10.2022

Stejně tak jako první díl, jsem si i tento velmi oblíbila. Postavy se zlepšily, popis světa je snad ještě lepší, hierarchie, Omega point a všechno, co je v této knížce, má autorka tak hrozně dokonale promyšlené...

Jediné co, tak Juliette... Občas jsem myslela, že ji zabiju. V prvním díle byla silná a nebojácná, ale v tomto díle se zní stala ubrečená chudinka...

Damonka18
18.09.2022

Druhý díl jsem si užila mnohem více než první. Přišel mi propracovanější, zajímavější než první. Musím přiznat, že jsem v prvním díle nesnášela Warnera, ale teď jsem se ho nemohla nabažit. Zase jsem se cítila jak puberťák při naší milostné scénce :3 Jsem zvědavá čeho se dočkám v dalším díle.

1