Jsem zlomená

Tik tak tik tak tik tak tik tak… Už je skoro čas na válku! Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku. A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné. V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce a o čem si myslí, že je to správné. A možná bude muset volit mezi srdcem a Adamovým životem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165251/big_jsem-zlomena-165251.jpg 4.2544

Roztříštěná / Roztrieštená 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , CooBoo

Unravel Me, 2013

Kniha Jsem zlomená

masavole
22.04.2021

Kniha se mi moc líbila, bála jsem se, že zapadne do kolejí každé dystopiancké fantasy, ale naštěstí se to nestalo. V tomto díle jsem si zamilovala postavu Warnera a jeho příběh. Knížka odhalovala mnoho překvapení a u konce jsem se nemohla odtrhnou. Rozhodně lepší než 1. díl.

Cress
13.04.2021

4,5
Lepší než první díl. Aarona jsem si opět zamilovala a Adam mě štval. Příběh byl rozhodně lepší než v prvním díle, hlavně ten konec?! Jdu číst další díl.

anelise
12.03.2021

Kniha se mi moc líbila, bylo tam spoustu překvapení a nové postavy byli taky fajn. Těším se na další díl.

kristyna0991
10.02.2021

Nápad jako takový není špatný. Nicméně nikdy jsem nezažila, že by mě hlavní postava tak vytáčela. Její hloupost a naivita je neskutečně ubíjející. Fňuká a lituje se (nonstop) místo toho, aby se alespoň pokusila pracovat sama se sebou. Když už se rozhodne, že by asi teda jako měla k tomu všemu přistupovat jinak, tak to na jejím jednání není absolutně znát a opět se vracíme do prostředí jejího malého mozečku, který je jak nekonečná smyčka stále dokola se opakující sebelítosti. O absolutně nic neříkající a protivné postavě Adama raději pomlčet. Aaron je postavený na paradoxu a na jeho posedlosti na hlavní "hrdince", přičemž není dostatečně vykreslen a nelze tuto postavu úplně chápat, což si myslím, že je škoda, jelikož by to mohl být zajímavý psycho cápek. Celý tento rádoby trojúhelník působí úplně mimo a dětinsky. Chápu, že jsou teenageři pohánění hormony, nicméně na to, jak autorka neustále prezentuje, "čím vším si prošli", tak by od nich člověk očekával alespoň trošičku racionality.
Nápad odporu lidí se zvláštními schopnostmi se mi moc líbil, nicméně si myslím, že autorka nezvládla s jeho potenciálem pracovat. Vůdci si počínají naprosto nelogicky a postupují proti jakémukoli zdravému rozumu, který je pro přežití skupiny nutný. Navíc vnitřnímu fungování, případně historii či vzniku organizace je věnována mizivá část, stejně jako "bitvě" v závěru, což mne opět zamrzelo.
No... je to čtivě napsané, nicméně se nejedná o žádný světoborný text. Abych byla upřímná, jsem ráda, že to mám za sebou a znovu po této knize nesáhnu. Třetí díl přečtu ze zvědavosti, jelikož leží na poličce v knihovně a byla by hanba tak neučinit.

ydnac
02.09.2020

Líbily se mi všechny 3 díly:-) trochu předvídatelné ale prostě se mi to dobře četlo a chtěla bych další knihy od této autorky. Vlastně vcelku fandím těmto příběhům kdy hrdina se jeví jako padouch a na konci padouchem není nebo ne tak jednoznačně:-)a samozřejmě když je tam láska tak to je taky pěkné:-)

KačééZ
16.05.2020

Četla jsem tuto knihu v angličtině a za mě slabší nez jednička. Myslím že je i škoda, že nevychází novely mezi jednotlivými díly, protože příběhu dodají určitou celistvost. Konec byl ale celkem zajímavý.

Kacennnka
04.11.2019

Oproti jedničce docela zklamání.

_Steff_
23.08.2019

Po tomhle díle nehodlám v sérii pokračovat. Nelíbilo se mi chovaní postav, podle mě se chovali nelogicky. Jediná normální postava byla Kenji, díky kterému dávám 2*. Milostní trojúhelník je kapitola sama o sobě. Adam i Warner byli až otravně posedlí Jullií a skoro nic jiného tam neřešili. O proti prvnímu dílu velké zklamání.