Jsem zlomená

Jsem zlomená https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165251/bmid_jsem-zlomena-165251.jpg 4 636 122

Tik tak tik tak tik tak tik tak… Už je skoro čas na válku! Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku. A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné. V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce a o čem si myslí, že je to správné. A možná bude muset volit mezi srdcem a Adamovým životem.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Unravel Me , 2013

paja5
02.09.2015 5 z 5

Dnes dočtená záležitost ve škole.... MILUJU!!!! SPOILER: Doufám, že Julliette bude s Aaronem :3 (3
*O nějakou dobu později:
Co to tady melu? :D Jakým Aaronem? :D Wut? :D S Warnerem!! :D

paja5
01.09.2015 5 z 5

1. díl jsem z nezájmu nečetla a dějem popsaným mou kamarádkou jsem si nebyla moc jistá, ale nyní nelituji... Má nejoblíbenější kniha, hned po Nástrojích smrti od Cass Clare :)

ElissAnn
26.08.2015 5 z 5

Super díl, jako první! Vůbec jsem se nenudila, naopak měla jsem nutkání stále číst. :)

- Stejně očekávám, že se dá Juliette s Warnerem dohromady.... nevím jak vy, ale já to očekávám od začátku co se poznali. No, prostě Aaron. :)

Shira27
07.08.2015 5 z 5

Druhý díl opět úžasný! Já nemám slov! To jak Juliette popisuje svoje pocity je prostě dokonalý! V životě jsem nic takového nečetla. Obzvlášť ty přeškrtané věty tomu dodávají ještě větší šmrnc. I když v tomto díle jich zase tolik nebylo.
Na Adamovi mi tam pořád něco nesedí. Mnohem víc se mi zamlouvá Warner. Opravdu ho mám asi nejradši, protože (SPOILER) se úplně změnil.
Přečteno za 3 dny. Okamžitě se vrhám na 3. díl.

bibi.r
29.06.2015 3 z 5

Tenhle díl se na můj vkus hrozně táhnul, skoro nic se tam nedělo až ke konci.
Spoiler:
Adama je mi jako literární postavy líto, je strašně špatně vykreslená a vlastně jaksi nedomyšlená. Odhalení, kdo je jeho otec, je ehm vyloženě trapné.
Warner je na tom, jako literární postava, o poznání lépe.

Týnušxxx
02.06.2015 5 z 5

Skvělé jako předchozí díl :-)
Začínám mít Warnera čím dál raději!

Red-haired
31.05.2015 5 z 5

Opět skvělý díl, byla jsem snad ještě nadšenější než u prvního, pokud teda opomeneme to její rozjímání nad sebou, bylo toho už moc. Je fakt, že stále nevím, jak to mám s Juliette, ale na konci vypadala odhodlaně, tak možná bude konečně silnější. Co se týče ostatních postav - Warnera jsem si oblíbila už na začátku a v tomto dílu byl prostě úžasný, Adam mě naopak začíná štvát a Kenji mě stále baví.
Už jsem tak natěšená na poslední díl, doufám, že mě nezklame.

little-dream
24.05.2015 5 z 5

Druhý díl se mi líbil stejně jako první. Možná dokonce i víc! Rozhodně jsem nečekala, že tuhle skoro čtyřsetstránkovou knížku zhltnu za dvě odpoledne. Juliette je ještě nerozhodnější, než kdy dřív, Kenji opět perlí se svými hláškami, Adamovi mám chuť lišit a Warner...očekávejte dávku roztomilosti, napětí, vášně i nestability mezi těma dvěma magory :D
Co mě na sérii nejvíc štve, jsou ty obálky. Já chci ty originální s okem! :'(

Sabii14
28.04.2015 5 z 5

Druhý díl mě bavil trošku víc než první. Mám ráda Kenjiho vtípky a nápady :) Občas mě štvalo jak se Juliette litovala a nebyla moc silná. S tím jí však pomáhal Kenji. Doufám že to mezi ní a Adamem bude v pořádku.

adelaska
27.04.2015 4 z 5

Akční a napínavé pokračování. Četlo se to úplně samo.
Ale hlavní hrdinka Juliette mě abnormálně vytáčela. Proliskat ji by byla potřeba. Ale k tomu se vrátím až dočtu i třetí díl a pak to celé zhodnotím.

Véča
16.04.2015 5 z 5

Úžasné a překvapující!!
Ok, aby tu nebyla jen samá chvála, musím jí vytknout jednu věc a to tu, že občas tam chybí trochu akce a Juliette mě někdy trošičku rozčilovala. Ale jinak je to úplně dokonalé. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu 3. díl.
Rozhodně vysoce překročila laťku mých očekávání.

marketka40
01.04.2015 5 z 5

Tato kniha mě úplně dostala, skoro celou jsem jí probrečela. Ale byla skvělá všem doporučuji

Kessetra
18.02.2015 1 z 5

Juliette mě neskutečně štvala, jednou jsem měla dokonce chuť tu knihu hodit do kouta (a to doslova). O pár stránek dál sama autorka popsala, jak neskutečně hloupě se ta postava chová. Každopádně mi ten příběh nepřijde logický. Něco důležitého se řeší a jsou u toho jen Castle, Jul, Adam a Kenji? A kde jsou třeba nějací Castlovi (starší) pomocníci?? To mi rozhodně nepřišlo uvěřitelný.

Misa25
06.02.2015 4 z 5

Juliette mi neskutečně připomíná Rouge z X-menů....Jsem zvědavá jak to celé dopadne :)

Bee
21.01.2015 3 z 5

O prvním dílu jsem tvrdila, že se mi opravdu těžko četl, vzhledem ke stylu psaní. Člověk si na to musí zvyknout. Konec mě ale překvapil, najednou to bylo přesně podle mého gusta a těšila jsem se na další díl. Ten ale nenaplnil moje představy. Očekávala jsem nějakou pořádnou akci a něco, co dává smysl, místo toho tu máme jen samé melodrama a rozjímání o tom, jak je život nespravedlivej. Nejspíš mi to hodně zkazil i ten milostnej trojúhelník, kterej už je tak strašně ohranej, až to není hezký. To je tak těžký se zamilovat jen do jednoho, naprosto příčetnýho a normálního člověka? Asi jo.
Každopádně jsem to dočetla, což svědčí o tom, že číst se to dá i přes mou nevoli k tomuto druhu milostných příběhů. Další díl určo přečtu taky.

julliette
23.12.2014 5 z 5

Když ona to má Juliette těžký, když má dar, kterým zabíjí, a jsou do ni zamilovaní dva mladíci z nichž jeden je voják a ten druhý jeho šéf a oba jsou vůči jejímu doteku imunní. Adama miluje, ale zjistí něco strašného, že Warner je taky imunní, protože je to jeho bratr. Warner se k ní dostal víc a ona ho přivítala s otevřenou náručí. No a skoro to dopadlo na..., ale jen skoro, i když ho chce, dokáže se ovládnout, aby to nezašlo příliš daleko. Záleží jen na ní, koho ze dvou bratrů si vybere.

Fortuna
28.11.2014 4 z 5

Od druhého dílu jsem přeci jen čekala něco trochu jiného.. A taky více AKCE. Ta mi tam chybí.
Spousta pasáží mě nebavila, prvních pár desítek stran jsem umírala a opravdu nechápu co spousta spisovatelů vidí na milostných trojúhelnících...
Nejvíce jsem si oblíbila asi Kenjiho; Juliette je potrhlá, Adam až moc dokonalý (ale mám ho ráda) a Warner nehorázný šílenec. No, budiž...

keri.H
19.11.2014 4 z 5

Příběh se mi sice opravu hodně líbil a byl zajímavý. Ale někdy mě dost štvala hlavní hrdinka se svými pocity a city. Možná kdyby to tam nebylo tak hodně často, tak by mi to tak nevadilo. A kvůli tomuhle nemůžu dát 5 hvězdiček jako jsem dala té první. Ale celkově hodnotím tento druhý díl jako hodně zajímavé pokračování a jsem hodně zvědavá na díl poslední. :)

rm
03.11.2014 4 z 5

Mno, druhý díl je trochu jinačí. Někdy mě Juliett neuvěřitelně štvala, zvlášť ta její rozdvojená mysl. Uvidíme, jak to završí třetí díl ;-)

Seina
28.10.2014 3 z 5

kniha mě začala bavit od až okamžiku, kdy se Juliette poprvé setkala s Andersonem a prostřelila mu obě nohy…v tu chvíli sem si začala říkat, že ta holka přeci jen nebude, tak marná...to ufňukaný něco, před tím bylo vážně příšerný….z postav sem si oblíbila Kenjiho a Warnera (jo, je to hajzl, ale aspoň to přizná)

antiutopie, dystopie, kakotopie pro ženy

Tahereh Mafi
americká, 1988