Jsem rozohněná

Juliette přežila a její příběh pokračuje… Nic už ale není jako dřív. Juliette čeká velká zkouška, musí ovládnout svou sílu a přestat být tou malou zlomenou dívkou. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kdy záleželo, se ocitl v nebezpečí. Válka je na dosah ruky a Juliette ví, že jediná cesta, jak se udržet naživu, je svrhnout nový systém. Její smrtící dotek přestává být prokletím a stává se velkou výhodou. Ale i tak to sama nedokáže – pomoct jí může jen někdo, o kom byla vždy přesvědčená, že mu za žádných okolností nemůže důvěřovat: Warner...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208984/big_jsem-rozohnena-uvp-208984.jpg 4.4452

Roztříštěná / Roztrieštená 3.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Ignite me, 2014

Kniha Jsem rozohněná

nikiss76
28.11.2021

(+ SPOILER) Za ty závěrečné stránky, které byly už trochu moc za hranou bych strhla půl hvězdičky. Jinak musím říct, že jsem si třetí díl moc užila. Kenjiho smysl pro humor byl odzbrojující a dodával celému příběhu ten správný šmrnc. Vztah Julliett a Arona se více rozvinul a prohloubil a vážně se těším, jak tohle celé dopadne.

Cress
13.04.2021

4,5*
Tohle mě bavilo, hlavně po vztahové stránce. Tahle série si získala moje srdce. Čte se rychle a angličtina není těžká, postavy jsou skvělé (hlavně Aaron). A ten konec, asi jsem něco podobného čekala, ale i tak jsem si ho užila.

anelise
13.03.2021

Kniha se mi líbila stejně jako první dva díly. Jelikož ale další díly nejsou přeložené, budu si je muset přečíst v angličtině.

mStationka
12.07.2020

Mno první díl měl skvěle našlápnuto a teď jsem najednou u konce třetího a říkám si, že v budoucnu čekat na další díly asi nebudu, takto mi to stačí a jsem spokojena, upřímně si myslím, že další díly by mě začaly už nudit.

Dee69
21.04.2020

Nič nenaštve človeka viac ako knižná séria kníh, ktoré niesú preložené do konca. Táto kniha nemala zrejme takú veľkú publicitu ako niektoré iné, možno o poznanie horšie fantasy romány, avšak na kvalite jej to neuberá.

ydnac
07.02.2020

Líbily se mi všechny 3 díly:-) trochu předvídatelné ale prostě se mi to dobře četlo a chtěla bych další knihy od této autorky. Vlastně vcelku fandím těmto příběhům kdy hrdina se jeví jako padouch a na konci padouchem není nebo ne tak jednoznačně:-)a samozřejmě když je tam láska tak to je taky pěkné:-)

Kacennnka
03.11.2019

Konec relatvní zklamání, všichni krome Kenjiho mi lezly na nervy a celkově jsem čekala trochu víc. První díl stále top.

GinaKicaid
26.06.2019

Takže... TENTO DÍL NENÍ POSLEDNÍ! Série má 6 hlavních knih (6. zatím nevyšla ani v originále) a k tomu nějaké novely, ale ty neřeším.

Dovolím si sem hodit anotaci 4. dílu...
ANOTACE: Juliette Ferrars si myslela, že vyhrála. Převzala sektor 45, stala se z ní nová nejvyšší velitelka a po svém boku má Warnera. Je to ovšem stále ta stejná dívka, která má schopnost zabíjet jediným dotykem – a teď má osud celého světa ve svých rukou. Kým se stane, když ji zasáhne tragédie? Bude schopná kontrolovat svou moc a používat ji k dobru? (https://www.taherehbooks.com/ )
Ps: Z notace pátého dílu se dozvíme, že jsou nějaké problémy v ráji...

Já nejsem takový masochista, abych pokračovala ve čtení, když to má ještě 3 díly, proto jsem tento díl nedočetla , znechucena už z prvních dvou. Věřím, že se najdou čtenáři, kteří si ovšem rádi přečtou celý příběh, i když budou muset v originále, jelikož nemám informace o tom, že by CooBoo chtělo v překladu pokračovat.
Snad tato informace fanouškům série pomůže :3.