Koupit knihy

Tahereh Mafi

americká, 1988

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Komentáře (5)

angelbooks
30.12.2016

Musím uznat, že i když jsem druhému dílu dala o hvězdičku méně, stejně bych si všechny 3 díly přečetla znova.
Aby člověk poznal opravdové nadšení, které z těchto knih mám, musel by si nejprve ty knihy sám přečíst.
Je to jedna z mála sérií, které bych si i koupila do své malé soukromé knihovničky :D.

nelli076
19.04.2015

Její knihy mě opravdu nadtchly,byly velice napínávé a byla bych strašně ráda kdyby byl i čtvrtý díl. Od těchto knih se v podstatě nedá odtrhnout. Přečetla jsem už všechny tři díly,ale ten poslední skončil tak nějak divně,jako kdyby mělo být ještě pokračovaní. Jako kdyby ta trilogie ještě neměla skončit. Jako by ta poslední kniha nebyla dokončena... Na konci neni rozepsáno co se se všema vlastně stalo.. Končí to prostě tím jak se prochází po bitevním poli..a nic víc.. Byla bych autorce moc vděčná kdyby napsala i čtvrtý díl. Snad o tom aspoň přemýšli. Já vím,že je to trilogie,ale nemusela by být.

zuzuky
07.06.2014

Ahoj tahle kniha je famozni a uz se tesim a chtela bych cist dal prosim at uz je treti dil prosim please :-)
je fakt neco nemohla jsem se od ni vubec odtrhnou :-)

Nikolarka
21.04.2014

Přesně jak psala Adele02! Dokonalý styl a zápletky. Jasně, chápu, že je to klasika holka (Juliette) + "ten hodný" kluk (Adam) + bad boy (Warner) + nějaká ta rodinná tragédie, ale knížku zhltnete na posezení a dokud nemáte dvojku je to s vámi k nevydržení! A jakmile už to dvojku máte, dočtete jí "bum, jak já přežiju bez trojky" a to je ten problém, milí zlatí. Trojka vyjde asi přibližně za sto let - odhadem. Přijde mi, že na trojku (Ignite me) čekám snad už tři roky a ono jenom půl.... Zemřu, jednoho dne zemřu na infarkt z důvodu nedočtení série Roztříštění.

Adele02
27.08.2013

Na této spisovatelce se mi líbí její styl psaní, jak všechno dokáže popsat dopodrobna, ale člověk se u toho nenudí. Rozhodně doporučuji přečíst její sérii Roztříštění.