Jsem roztříštěná

(Jsem prokletá.) Mám dar. (Jsem zrůda.) Jsem víc než jen člověk. (Můj dotek je smrtící.) Můj dotek znamená sílu. (Jsem jejich zbraň.) Budu se bránit. Nikdo neví, proč je Juliettin dotek smrtící, ale Obnova s ní má své plány. Chtějí ji použít jako zbraň. Ovšem Juliettina představa je úplně jiná… -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/151731/jsem-roztristena-151731.jpg 4.1695

Roztříštěná 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo

Shatter Me, 2011

Kniha Jsem roztříštěná

Kacennnka
04. listopadu

Dlouho jsem přemýšlela na tím, jak by to řekl Kenji, ale nakonec se zmůžu jenom na staré dobré Holy shit. Skvělá kniha, ani jsem to takhle dobré nečekala...

Danik125
03. listopadu

Kniha mě zaujala už pouhou obálkou a nezklamala. Velice napínavý příběh s nádechem šílenství, tak akorát pro mě. Určitě doporučuji si knihu přečíst a troufám si říct, že většinu z vás tento úchvatný a originální příběh Tahereh Mafi zaujme tak, že ani nebudete vědět, kdy jeden díl končí a další začíná.

Lily-fairy

Velmi, velmi, velmi rozporuplná kniha. Je tu pár zajímavých úvah a myšlenek, jazyková stránka je super, ale ta romance?! A ten konec?!

Lumine

Tohle byla knížka, která mě uvedla do post-apo YA žánru a udělala to správně. Asi tu a tam to moc smysl nedává, ale je to příjemná jízda a já se vemli ráda svezla i vícekrát.

baru.benesova
24.12.2018

Mám dystopie opravdu moc ráda, takže nemůžu hodnotit špatně, ale Jsem roztříštěná je knihou naprosto průměrnou. Její nápad je opravdu zajímavý, ale zpracování místy pokulhává. Popis pocitů byl vážně zajímavý a krásný a opravdový… dokud nepřišlo na lásku, protože ta --- nebo alespoň mě to tak přišlo --- vznikla tak nějak z ničeho. Vztahy postav se celkově nevyvíjely moc reálně. Svět není moc dobře vysvětlený, všechno se motá jen kolem hlavních hrdinů, což nemusí být na škodu, ale zde to působilo trochu amatérsky. Celkově ale byla kniha čtivá, vcelku akční, našla jsem v ní pár moc pěkných myšlenek a stalo se v ní pár zajímavých zvratů.

Petra38
01.11.2018

Nebudu hodnotit hvezdou, protoze jsem nedocetla. Prislo mi to dost psychoticky, jine spolu me nenapadne ve spojeni s touhle knihou. Obalka je povedena a ta me zlakala ale urcite nepochybuju,ze si nasla sve ctenare. Treba se k ni jednou vratim...

šneki
08.10.2018

Styl psaní byl zajímavý, bohužel příběh byla již tisíckrát vyždímaná romance v milionkrát vyždímané dystopii, která opravdu zaujme jen opravdové nováčky v tomto žánru.
Možná si přečtu od autorky něco jiného, protože psát umí, ale tuto sérii v klidu nechám nedočtenou.

Ailee
05.10.2018

Hm... trochu zvláštní kniha. Ne špatná. Jen zvláštní. Bohužel mi hrozně vadilo opakování slov jako "Má modré, modré, modré oči", kdykoliv chtěla autorka něco zdůraznit. A začátkem bylo třeba se trochu prokousat. Taky jsem měla zmatek v tom, jakou posloupnost měly věci z Jullietiny minulosti. Občas mi přišlo, že si tím není jistá ani autorka. Plus mi neseděla Jullietina zamilovanost do kluka, kterého potkala někdy v osmi, a následná jejich posedlost jeden druhým, kvůli které se na sebe furt vrhali. Ale když tohle všechno zkousnete, vyjde vám z toho vcelku pěkný příběh. Respektive pěkný začátek příběhu, který slibuje akční napínavé pokračování. No tak se necháme překvapit.

antiutopie, dystopie

Tahereh Mafi