Jsem roztříštěná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

(Jsem prokletá.) Mám dar. (Jsem zrůda.) Jsem víc než jen člověk. (Můj dotek je smrtící.) Můj dotek znamená sílu. (Jsem jejich zbraň.) Budu se bránit. Nikdo neví, proč je Juliettin dotek smrtící, ale Obnova s ní má své plány. Chtějí ji použít jako zbraň. Ovšem Juliettina představa je úplně jiná… -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151731/jsem-roztristena-151731.jpg 4.1728
Série

Roztříštěná 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Shatter Me, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (142)

Kniha Jsem roztříštěná

Přidat komentář
ydnac
02. září

Líbily se mi všechny 3 díly:-) trochu předvídatelné ale prostě se mi to dobře četlo a chtěla bych další knihy od této autorky. Vlastně vcelku fandím těmto příběhům kdy hrdina se jeví jako padouch a na konci padouchem není nebo ne tak jednoznačně:-)a samozřejmě když je tam láska tak to je taky pěkné:-)

mStationka
10. července

Tak první díl slušný,doufám,že zbylé dva budou stejně čtivé jako tento


KačééZ
16. května

Knihu jsem četla v angličtině a to bylo asi dobře, podle toho, co jsem četla za recenze. Za mě je kniha super a těším se na další díly. Námět je zajímavý a Warner bude podle mě mnohem lepší než se zdá.

Kacennnka
04.11.2019

Dlouho jsem přemýšlela na tím, jak by to řekl Kenji, ale nakonec se zmůžu jenom na staré dobré Holy shit. Skvělá kniha, ani jsem to takhle dobré nečekala...

Danik125
03.11.2019

Kniha mě zaujala už pouhou obálkou a nezklamala. Velice napínavý příběh s nádechem šílenství, tak akorát pro mě. Určitě doporučuji si knihu přečíst a troufám si říct, že většinu z vás tento úchvatný a originální příběh Tahereh Mafi zaujme tak, že ani nebudete vědět, kdy jeden díl končí a další začíná.

Lily-fairy
18.08.2019

Velmi, velmi, velmi rozporuplná kniha. Je tu pár zajímavých úvah a myšlenek, jazyková stránka je super, ale ta romance?! A ten konec?!

Lumine
14.06.2019

Tohle byla knížka, která mě uvedla do post-apo YA žánru a udělala to správně. Asi tu a tam to moc smysl nedává, ale je to příjemná jízda a já se vemli ráda svezla i vícekrát.

baru.benesova
24.12.2018

Mám dystopie opravdu moc ráda, takže nemůžu hodnotit špatně, ale Jsem roztříštěná je knihou naprosto průměrnou. Její nápad je opravdu zajímavý, ale zpracování místy pokulhává. Popis pocitů byl vážně zajímavý a krásný a opravdový… dokud nepřišlo na lásku, protože ta --- nebo alespoň mě to tak přišlo --- vznikla tak nějak z ničeho. Vztahy postav se celkově nevyvíjely moc reálně. Svět není moc dobře vysvětlený, všechno se motá jen kolem hlavních hrdinů, což nemusí být na škodu, ale zde to působilo trochu amatérsky. Celkově ale byla kniha čtivá, vcelku akční, našla jsem v ní pár moc pěkných myšlenek a stalo se v ní pár zajímavých zvratů.

1 ...

Doporučujeme

Noční hlídka
Noční hlídka
Říční znamení
Říční znamení
Hudba ticha
Hudba ticha
Poslední bitva
Poslední bitva

Štítky

antiutopie, dystopie

Autor a jeho další knihy

Tahereh Mafi
americká, 1988

Podobné knihy

všech 6 podobných

Kniha Jsem roztříštěná je v

Právě čtených11x
Přečtených1029x
Čtenářské výzvě50x
Doporučených130x
Knihotéce278x
Chystám se číst513x
Chci si koupit134x
dalších seznamech16x