AniDi AniDi komentáře u knih

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Prostě miluji nezkrotné hrdiny z Vysočiny a ani tato kniha nebyla zklamáním.

17.09.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Hezké, romatické čtení. Rozhodně jsem se i dost nasmála. Jen jedna věc mi na příběhu vadila, SPOILER: on se snažil velmi dlouho, proč tedy ne i ona? Proč ho nechala se "v tom" utápět samotného? Jsem ale ráda, že vše dobře dopadlo.

13.09.2019 4 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

První díl takový průměr. Autorka začala slibně ale pak to postrádalo spád. Hlavní hrdinka není sympatická a z romantické linie se dalo mnohem víc vytěžit. Je to takové nemastné, neslané. Jdu na druhý díl, snad to bude lepší.

09.09.2019 3 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Dlouho mi trvalo se začíst ale spíš to bylo okolnostmi. Nicméně některé situace se mi jevily dost umělé. Možná k tomu přispělo i to, že jsem před touto knihou opět četla Dvory. A srovnání se prostě neubráním. Ale! jakmile jsem se začetla, příběh měl spád, hlavní hrdinka je opět oběť a mě to nevadí, romantická linie příběhu je dobře započatá a moc se těším za týden na další díl, škoda že ještě není dostupný. Za mě doporučuji.

08.09.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knihu jsem si schovávala až bude chuť na něco lehčího s fungující chemií mezi oběma hrdiny, protože u této autorky funguje vždy. A nebyla jsem vůbec překvapená, kniha se krásně četla a místy jsem se některým obratům opravdu zasmála.
SPOILER:
To že hlavní hrdinka trpí ADHD jsem ale nečekala. Kdybych věděla, nečetla bych. Jsem maminka dítěte nejen s touto poruchou a knihy čtu právě proto abych na chvíli zapomněla a odreagovala se. Ale v této knize je nemoc popsána s citem a spíše pozitivně, i tak se dokázala hrdinka prosadit.

04.07.2019 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Vtipné a romantické čtení přesně na léto. Chvíli mi trvalo než jsem si přivykla stylu psaní ale stálo to za to. A moc se mi líbilo, jak podstatná věc s prací nakonec vlastně nebyla vůbec důležitá. Hezké.

23.06.2019 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Hodnotím jako celou sérii. První dvě knihy mě moc nezaujali, mám ráda, když mezi hlavními hrdiny funguje chemie ale tady to nebylo. Četla jsem dál, protože mě zaujala zápletka a po každé další knize série gradovala. Každá další kniha byla lepší a lepší. To jsem nečekala. Jsem tak ráda, že jsem dala sérii šanci a četla dál. Všechny kladné postavy jsem si tolik oblíbila. Rozhodě můžu doporučit a určitě znovu přečtu.

19.06.2019 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Líbil se mi první díl, tak jsem sáhla po druhém a za mě lehce zklamání. To podceňování sebe sama bylo hrozné, chápu, že autorka chtěla vykreslit jiný typ hrdinky ale proč měla potřebu to zdůrazňovat opakovaně v celé knize? Až mě to spíš otravovalo, než by mi bylo líto hlavní hrdinky. Přesto bylo v knize dost vtipných situací a ty jsem si užila.

12.06.2019 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Právě jsem dočetla a stále se usmívám. Přesně tento náboj by měla knížka mít. Děj sice nebyl náročný ale to nevadí, pokud plyne příjemně svižně. Neměla jsem potřebu pytvat zda něco dává smysl nebo ne. Prostě jsem si užívala vtipné situace a že jich nebylo málo. Smála jsem se celou knihu. Oba hlavní hrdinové byly úžasní, chytří a roztomilí. Přesně toto hledám v knihách, když si chci odpočinout. Doporučuji.

10.06.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Z téhle knížky jsem velmi na rozpacích. Sice nechyběl sexy chlap a prima holka ale... Děj byl suchý, plochý a vpodstatě se řešila jen jedna věc. Přišlo mi, že autorka si vzala dějovou linii z x romantických knih a pouze přidala něco na okraj. Nebylo to ono. Ale obálku má knížka krásnou. Čekala jsem víc, bohužel i konec byl naprosto předvídatelný. Nemám chuť na druhý díl. Třeba jindy.

10.06.2019 2 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Výborná kniha, odpočinkové čtení plné romantiky. Sympatičtí byli oba hrdinové. Ke konci sice byl děj trochu utahanější ale epilog dovršil všech pět hvězd. Dokonale v něm vykreslili úžasného tatínka a já v něm naprosto viděla svého manžela. Doporučuji.

04.06.2019 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Napínavé od začátku dokonce. Byla jsem překvapená, že se zápletka nedala odhadnout lehce. A nadšená, protože příběh byl skvělý, čtivý, nechyběla ani lehká romantika. Nejsem cílová skupina ale vůbec to nevadí. Můžu s klidem doporučit.

31.05.2019 5 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Napínavé čtení s lehkou romantikou. Zápletku jsem odhlalila asi v polovině knihy ale to mi vůbec nevadí. Jude byl úžasný a Britt byla sympatická. Knihu jsem zhltla najednou a opravdu mě velmi bavila. Za mě moc doporučuji.

30.05.2019 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Nejsem nadšená ale špatné to úplně nebylo. Zápletka byla napínavá, občas jsem kroutila hlavou nad nelogičností. Romantická linka byla nevěrohodná. Rozuzlení překvapilo. Nikdy jsem nečetla thriller a přestože je to YA, bylo to osvěžení od mého obvyklého výběru.

29.05.2019 3 z 5

Pravá láska Pravá láska Jude Deveraux (p)

Dala jsem na hodnocení a knihu přečetla. Ale už dlouho mě nic tak nenudilo. Hlavní postavy naprosto nesympatičtí. A. je nepříjemná rozmazlená princezna co si jen kreslí a J. je namachrovaný pitomec. Jejich romantická linka je hrozná. Naprosto jsem jim nevěřila vůbec nic. Pokud by na mě (tak jako na ně) celé městečko tlačilo ať jsou spolu, beru nohy na ramena a utíkám. A duchové? (čekala jsem napětí nebo aspoň humor). Ale bylo to velké zklamání. Chvílemi jsem se do čtení nutila, protože mě přece jenom zajímalo, co se stalo V. A nakonec se to velké tajemství kolem kterého se točí celá kniha dozvídáme v epilogu na pár řádcích. Tak toto opravdu ne. Je mi líto, že jsem ztratila 2 večery s touto knihou.

28.05.2019 1 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Knihu už jsem měla nějakou dobu v hledáčku. Když jsem si přečetla jeden z komentářů níže, vlastně se mi do ní ani nechtělo, někdo si stěžoval, že v knize je až příliš odborného a že to tam nesedí. Tak to je velký omyl! Nejen, že to bylo zajímavé ale přesně to sedlo. Hlavní hrdince jsem hodně fandila. Konec mě trošičku zklamal, čekala bych více vzpurnosti od hlavní hrdinky. Dala se přemluvit až moc snadno. Bylo to osvěžující čtení, určitě přečtu znovu. Doporučuji.

24.05.2019 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Celkem hezky napsané.

19.05.2019 4 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Krásný konec. Sice bych byla nadšenější pokud by byl konec rozvětvenější do většího happy endu ale i tak úžasné. Je mi líto, že už jsem dočetla. Vychutnáte si čtení, doporučuji.

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Opět krásné čtení. Do děje jsem se tak zabrala, že jsem až cítila úzkost ze stavu Helen. Doporučuji.

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Nádhera. Užila jsem si čtení od začátku do konce. Dlouho jsem hledala sérii, kterou bych si vychutnala tolik jako Dvory a našla jsem. Určitě přečtu znovu a doporučuji!