AniDi AniDi komentáře u knih

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Zatím mě příběh Suze dost baví a tento díl měl zajímavou zápletku. Té holce fandím a chystám se s radostí na další díl.

08.02.2020 4 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Přečetla jsem včera ale nechtělo se mi už psát hodnocení. Jenže! Dnes už si nevybavuji o čem kniha byla. Hodnotím průměrně, jelikož nebyla tak dobrá nebo špatná abych si ji zapamatovala. Takže pro mě osobně nejhorší hodnocení.

08.02.2020 3 z 5

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Velmi rychle přečteno, jsem zvědavá na další díl.

02.02.2020 4 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Zaujala mě anotace. Věděla jsem, že kniha je pro mladší věkovou kategorii a tak od ní nic moc neočekávala. Ale! Začala jsem číst a najednou obracím poslední stránku. Zabrala jsem se do příběhu překvapivě dost a ihned jdu na další díl.

02.02.2020 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Rychle přečteno, krásný příběh. Oceňuji i trochu jinou romantickou linku než jsem zvyklá - v polovině knihy už hrdinové ví, že je to láska na celý život. Každopádně konec mohl být trošku obsáhlejší. Jak to s nimi asi dopadlo dál?

01.02.2020 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

A mě se kniha moc líbila. Osvěžující počtení. Sice jsem úplně necítila jiskření mezi hlavními hrdiny a Trevvovi s Tess bych "to" vynahradila dost jiným a horším způsobem ale přesto jsem byla spokojená a nelituji stráveného času u knihy. A co mě naprosto dostalo bylo poděkování! Obdivuji každého, kdo dokáže vymyslet a dát na papír jiný svět. Takže pro mě jsi něco dokázala autorko :)

30.01.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Čekala jsem romantickou pohádku s happy endem a moje očekávání kniha naprosto splnila. Tentokrát jsem se poprvé velmi dlouho rozhodovala zda si knihu pořídit díky dlouhému komentáři níže. Nicméně jsem se poučila, kniha se mi líbila, poskytla oddych, zasmála jsem se (kdo už četl chápe - hrdel histo husy) a báječně oddreagovala. Díky bohu nejsem čtenář, který si vybere knihu a místo příběhu hledá chyby.

27.01.2020 4 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Nádhera, určitě doporučuji.

31.12.2019 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Další krásná kniha na námět popelky. Vtipně, svižně napsaná a čtivá. Přečteno na jeden zátah, nedalo se přestat číst. Chemie mezi Benedictem a Sofií úžasně funguje. Určitě ji přečtu znovu a doporučuji.

16.12.2019 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Hezký příběh, nevšimla jsem si štítku o upírech, tak jsem byla zaskočená ale jiskření mezi hlavními hrdiny fungovalo. Pěkné.

15.12.2019 4 z 5

Skotova zajatkyně Skotova zajatkyně Sabrina Jeffries

hezké, romantické, jednohubka na večer.

10.12.2019 3 z 5

Ďábel v kiltu Ďábel v kiltu Sue-Ellen Welfonder

Krása, historické romány ze Skotska jsou úžasné. Přestože příběhu ještě trochu chyběl náboj jako je to u knih J.G. (ale ta je naprosto top), skvěle se četl.

28.11.2019 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Takto ne prosím. Přečteno za 3 hodiny jen proto, že jsem neustále svižně četla a čekala kdy se něco stane. Asi si nevychutnám romanickou linku pokud hlavní postavy nemají před sebou aspoň jednu překážku. Pořád jsem doufala a nic. Vůbec jsem hlavním postavám nevěřila, nemělo to ten správný šmrnc. Ve výsledku je mi líto, že jsem nesáhla po jiné knize.

26.11.2019 2 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Anotace mě zaujala, knihy jsem nakonec sehnala a přestože nelituji přečtení, až tak moc mě nenadchly.

23.11.2019 3 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Hezký příběh, taková jednohubka, na kterou sice brzy zapomenu, nicméně pohladí po duši.

23.11.2019 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Po prvním vysvětlovacím díle jsem si tento užila. Příběh je zajímavý, na toto téma jsem ještě nic nečetla a nebyla jsem zklamaná. Jen je mi líto, že už teď tuším s kým hlavní hrdinka skončí. Já prostě ty zlý kluky mám tak ráda :(

11.10.2019 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Bohužel dle mého jedna ze slabších YA fantasy. Nemohla jsem se sžít s hlavní hrdinkou. A to až do té míry, že mě více upoutal Cam.

07.10.2019 3 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

A mě se moc líbila, krásné zakončení. Líbilo se mi očekávání věcí budoucích, krásná romantická linka. Něpatí nechybělo, postavy sympatické. Pro mě klidně mohla být delší. Doporučuji jako lehké čtení.

06.10.2019 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Krásné odpočinkové čtení přesně do hnusného počasí.

30.09.2019 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Hezké ale nebylo to ono.

22.09.2019 4 z 5