Ďábel v kiltu

Ďábel v kiltu https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78246/dabel-v-kiltu-78246.jpg 4 61 14

MacKenzie série

Peklo nebylo nikdy tak sladké... Linnet MacDonnellová je nejmladší ze sedmi sester a nikdy nepatřila ke krasavicím rodiny. S jejími ohnivě rudými vlasy, ostrým jazykem a podivným darem vidění ji za manželku nikdo nechce. Jediný, kdo o ní projevil zájem je šlechtic s pověstí ďábla, vznešený Duncan MacKenzie z Kintailu. Otec nabídku zapřísáhlého nepřítele přijal, a tak Linnet nemá jinou možnost než vstoupit do svazku s mužem, o němž se tvrdí, že svou první choť zavraždil a nemá ani srdce ani duši. Nevlídný a pyšný Duncan MacKenzie chce od své nové nevěsty pouze jediné - aby využila svého zvláštního daru a zjistila, zda je malý Robbie skutečně jeho syn. Nikdy nečekal, že Linnet půjde za hlasem svého srdce, zažene temnotu v jeho hradě světlem a smíchem a roznítí prudký požár v jeho krvi. Jak se mohla opovážit se mu vzpírat a svádět k citu ďábla, jakým byl on! K citu, jehož se obával nejvíce ze všechno - k lásce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Devil in a Kilt , 2001

Květinka008
27.06.2022 1 z 5

Knížka je z kategorie, která mě baví - (pseudo)historická lovestory z Britských ostrovů. Takových je hodně. Ale taky o hodně lepších. Bohužel málo děje, nerozvíjející se dialogy a příliš mnoho stran "on si myslí a ona si myslí" (navazující na středověké porno :-) ). Kdyby to někdo tak od 100. strany přepsal, dal prostor vztahu macechy a nevlastního synka, rozvinul vývoj narušeného vztahu otce k synovi i pozadí rodinných mocenských bojů - neboť to vše mělo potenciál a skočilo jen jako okrajové zmínky mezi sexem, pak by to byla paráda.

Khira
08.01.2021 1 z 5

Ta hviezdicka je vlastne len za dobru vedlajsiu postavu. Nechcem nikoho odradit ale stylu písania tejto autorky som na chut naozaj neprisla. Ked som preskocila celu stranu prekvapivo som o nic neprisla, kedze kym sa dej pohol v klude sa da preskocit aj 10 stran.

havrmoni
26.02.2020 2 z 5

Tak bohužel, pro mě to bylo utrpení. Mám ráda příběhy z Vysočiny, ale ne každá autorka je umí napsat. Tolik zbytečných pocitů a myšlenek na úkor samotného děje, to se jen tak nevidí. A že už jsem přelouskala různý cukrkandlový blbosti. Napočítala jsem cca 2-3 stránky úvah než se pohnul či pohnula z bodu A do bodu B a jiné to nebylo ani při erotických scénách. Netrvám na reálnosti podobných příběhů, ale tady mě z některých akcí, hlavně mladé paní, vstávali vlasy hrůzou na hlavě. Ne z toho děje, ale spíš - co to jako k sakru mělo být?. No, o další díla této autorky už se pokoušet nebudu.

AniDi
28.11.2019 4 z 5

Krása, historické romány ze Skotska jsou úžasné. Přestože příběhu ještě trochu chyběl náboj jako je to u knih J.G. (ale ta je naprosto top), skvěle se četl.

sarahmoon
22.09.2019 4 z 5

Zase na chvilku ve Skotsku :o) sice to nebyla JG ... Ale i tak to šlo :o)

Beruška80
09.08.2016 3 z 5

Hezký , jednoduchý příběh.

LibraryGirl
05.06.2016 4 z 5

Krásná, jednoduchá historická romance z milovaného Skotska. Duncan byl někdy na proplesknutí, jak měl pomalé vedení, ale jinak se mi příběh líbil. Doporučuji:-)

miruska1
19.01.2016 3 z 5

pribeh bol veľmi pekny a zaujimavy. Ale vadilo mi, že polovička knihy boli len zbytočne reči o tom čo citia a čo si myslia hlavny hrdinovia. je fajn to vedieť ale keď ma kapitola 10 stran a z toho 7 sa zaobera len pocitmy,to človeka docela odradzuje od čitania.

jaja10
25.05.2013 5 z 5

Pěkná knížka, ke které se vracím, abych si přečetla své oblíbené pasáže. :-)

Marbulka
11.02.2013 4 z 5

fajn oddychová knížka

Lena79
22.12.2012 5 z 5

docela odpočinková kniha,to je první kniha kterou jsem od autorky přečetla

modranka
15.06.2012 odpad!

z môjho pohľadu to bola nudná kniha s hromadou nelogických hlúpostí.

ina77
23.01.2012 4 z 5

Prima oddychové čtení,perfektní nenáročný relax.Dávám plus!

Megan
22.01.2012

Moc pěkná knížka , ačkoliv mě mrzí že se svého štastného konce nedočkal i sir Marmaduke, švagr Duncana a jeho nejvěrnější přítel.

láska 14. století Skotsko rodina romance historické romance

2011  75%Ďábel v kiltu
2011  65%Rytíř v mém loži
2012  63%Svádění skotské nevěsty
2012  73%Svatba pro rytíře
2013  80%Láska je prokletí

Kniha Ďábel v kiltu je v