Kukačka

Sedmnáctiletá Marie žije na ulici a živí se, čím se dá – především krádežemi. Při jedné z nich je chycena, ale místo, aby byla předána policii, dostane na výběr. Když se bude vydávat za Pamelu Kingovou, dědičku sítě čerpacích stanic King Petroleum, získá bohatství, o jakém se jí ani nesnilo. Pokud odmítne, čeká ji život ve zdech důvěrně známého žaláře… Marie zvolí první možnost, aniž tuší, že Pamela byla zasnoubená s Aaronem Collinsem, mladým naftovým magnátem. Má jít o sňatek z rozumu, o obchod s jasně danými pravidly. Jenže Aaron je v soukromí úplně jiným mužem, něž o jakém Marie četla v novinách, a mladá dívka postupně zjišťuje, že se ocitla v pasti, ze které vede jen jedna cesta – a ta ji může stát život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186215/kukacka-186215.jpg 4.2230
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR)

Kniha Kukačka

Myška43
15.12.2020

Další česká autorka a opět skvělá kniha. Ano je to nereálný příběh, ano je to klišé a ano je nám jasné, jak to skončí. No a co, potřebujeme se na chvíli odpoutat od reality a ponořit se do romantického příběhu. Já se nemohla od knihy odtrhnout, dokud nebyl konec. Je velice čtivá. Všechny postavy, i ty záporné jsou velmi zajímavé, děj také. Akorát ten konec byl moc uspěchaný. Klidně mohla být kniha delší a vůbec by jí to neuškodilo. Ale jinak super a doporučuji!!!!!

Kudík
16.09.2020

Jedná se o mé první setkání s autorkou a musím to shrnout jako pohádkově roztomilé. Anotace prozrazuje hodně z předvídatelného děje, ale pár zvratů se najde. V knize je i pár nepřesností, ale jsou to jen drobnosti. Celkově velmi milé čtení. Marii si čtenář rovnou oblíbí s tím, že na svých 17 má názory a životní zkušenosti na mnohem vyšším levelu. Pamelu Kingovou naopak (po)zná člověk z popisu ostatních postav a závěr si také udělá. Aaron byl vyobrazen jako fajn sympaťák, o kterého mohla být i větší bitka. :) … protože krásný, bohatý, 28letý... žralok ;) Ohledně Helen jsem váhala, ale také mi jí bylo hodně líto. No, a moc se mi zamlouvají vedlejší postavy, ať už bodyguadi nebo mexičani. :)

musivila
21.05.2020

Na knihu jsem narazila náhodou a rozhodně nejsem zklamaná. Kniha se mi četla dobře, bavila mě, možná ke konci už to bylo malinko nudnější. První část je přeci jen napínavější. Je jasné, že tajemství Marie/Pam a Helen musí prasknout. Ale jak a kdy? V druhé půlce tušíte, jak vše skončí, a tak už jen čekáte, kdy k tomu dospějí i hlavní hrdinové :-) Jedná se o oddechovou romantiku, a tak jsem ke knize i přistupovala a užila si ji. Jestli patříte mezi "šťoury", že takhle by to být nemohlo ..., to by poznal..., pan "dokonalý" atd., tak knihu raději nečtěte :-D

LadyAlena
19.04.2020

Méně je někdy více. Musím ocenit nekomplikovanost příběhu, všichni jsou tam vesměs klaďáci a ti co byli záporní, tak to bylo z pochopitelných důvodů. Pohádka o princi na bílém koni, nikde žádné zhrzené exmilenky, žádné zlo číhající co druhý odstavec. Milé čtení, doporučuji, pokud si potřebujete odpočinout od komplikovaných dějů (právě jsem dočetla After serii a byla jsem po ní vyloženě rozladěná)

AniDi
27.01.2020

Čekala jsem romantickou pohádku s happy endem a moje očekávání kniha naprosto splnila. Tentokrát jsem se poprvé velmi dlouho rozhodovala zda si knihu pořídit díky dlouhému komentáři níže. Nicméně jsem se poučila, kniha se mi líbila, poskytla oddych, zasmála jsem se (kdo už četl chápe - hrdel histo husy) a báječně oddreagovala. Díky bohu nejsem čtenář, který si vybere knihu a místo příběhu hledá chyby.

knihomolka27
29.07.2019

Čtení mě moc bavilo.......určitě by stálo za zfilmování

Lucika002
09.05.2019

Nádherná kniha :)

blanka7271
15.10.2018

Bezva oddychovka... vtipná, čtivá.

romantika

Karolina Limrová