Kukačka

Koupit

Sedmnáctiletá Marie žije na ulici a živí se, čím se dá – především krádežemi. Při jedné z nich je chycena, ale místo, aby byla předána policii, dostane na výběr. Když se bude vydávat za Pamelu Kingovou, dědičku sítě čerpacích stanic King Petroleum, získá bohatství, o jakém se jí ani nesnilo. Pokud odmítne, čeká ji život ve zdech důvěrně známého žaláře… Marie zvolí první možnost, aniž tuší, že Pamela byla zasnoubená s Aaronem Collinsem, mladým naftovým magnátem. Má jít o sňatek z rozumu, o obchod s jasně danými pravidly. Jenže Aaron je v soukromí úplně jiným mužem, něž o jakém Marie četla v novinách, a mladá dívka postupně zjišťuje, že se ocitla v pasti, ze které vede jen jedna cesta – a ta ji může stát život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186215/big_kukacka-YZ3-186215.jpg 4.1269

Kniha Kukačka

Kubikuli

Žádná zásadní hlubší duševní četba to není, to je pravda, ale takových je spousta, zvlášť s podobnou tématikou :) Je to ideální knížka někam na dovolenou, ze které určitě nikdo nemůže mít těžkou hlavu. Příběh je celkem pěkný, nelze upřít čtivost. Na českou autorku klobouk dolů. Kdyby zasadila příběh do českého prostředí (i když tady by ropného magnáta asi hledala hůř :)), bylo by to ještě o chlup lepší.

Katka2382

No že by to bylo nějaké veledílo to nemůžu říct,ale přečíst se to dá.
Taková Pretty woman pro náctileté.

miiiiiinka
26.08.2021

Na české autory jsem vždy pohlížela dost skepticky. Tato kniha mě z tohoto stereotypního přemýšlení vytrhla, troufnu si říct, že ve svém žánru zahraniční knihy i předčí. Měla jsem ji přečtenou za jeden den a moc jsem se u toho nasmála. Doporučuji.

Bmisarova
10.06.2021

Čekala jsem romantický příběh, dostala jsem ho. Knížku jsem zhltla za dva dny, moc mě bavila. Pravdou ale zůstává, že nad některými pasážemi jsem kroutil očima. Proč sakra pořád brečela?? Ale jinak za mě příjemné počtení.

princesse
26.05.2021

Když víte co od toho čekáte, tak se nemůžete zklamat. A to se mi přesně stalo. Nečekala jsem žádné těžké a poučné (i když) čtení, ale nenáročnou oddechovku pro zasnění, zasmání (a pár věcí mě opravdu pobavilo) a prostě knížku pro odpočinek s nohama nahoře. A to knížka bezpochyby splnila. Takže u mě dobrý.

Pejuška
30.04.2021

Ideální knížka, když potřebujete vypnout a zasnít se. Knihu jsem objevila náhodou tady na databázi, kdy jsme sháněla něco ke čtení do telefonu. Není špatné se vrátit k náctiletým snům a věřit, že se objeví princ na bílém koni, a vše bude zalité sluníčkem. Hodnotím kladně, a doporučuji všem, kdo si chtějí uklidnit nervy a zasnít se.

playada
09.04.2021

Já dala čtyři, protože to bylo vtipně psaný a hlavní hrdinka byla roztomilá. Ale víceméně souhlasím s názory, že je to určeno pro náctileté... Je to červená knihovna plná naivních skutečností ( hodní mafiáni, bohatý se zamiluje do chudé a VEZME SI JI !! atd atd. ). Ale holky takhle nějak sní , a to je dobře.

DominaCZ
31.03.2021odpad!

Odpad už dle popisu anotace.
Prostě de*bil*ní.
Prazskanaplava to popsala SKVĚLE!
Je to fakt dementní a ten, komu se to líbí...tak taky, to sorry.