Skotova zajatkyně

Skotova zajatkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63276/bmid_skotova-zajatkyne-bx3-63276.jpg 4 185 20

Škola dědiček série

Lady Venécie Campbellová se rozhodla podniknout cestu do Skotska, do míst, kde strávila dětství. Sentimentální výprava se ovšem změní na drama ve chvíli, kdy ji unese ozbrojený nepřítel jejího otce. Sir Lachlan Ross vzbuzuje v celém Skotsku oprávněný strach, nikdo mu neřekne jinak než Padouch a sotva by se našel člověk, který by jej měl rád. Venécie si jej ovšem pamatuje jinak: jako přitažlivého mladíka, po jehož pozornosti svého času velmi toužila. A když jej spatřila nyní, zatoužila po něm ještě silněji… Lachlan před celým světem usilovně předstírá, že je ve vztahu k Venécii jen drsným únoscem, ale jeho vášnivé polibky vyprávějí zcela jiný příběh. Hodlá sice svou zajatkyni použít jako zbraň proti jejímu otci, ale může se docela dobře stát, že touhu po pomstě brzy přehluší docela jiná vášeň…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Beware a Scot´s Revenge , 2007

Senza Jenka
Senza Jenka
18.12.2023 3 z 5

Zajímavá zápletka. Jen se to na můj vkus moc táhlo, Lachlan se točil, jak korouhvička a je v tom spousta a spousta klišé. Ale dá se, i když z oslovení "děvče" mi postupně začaly naskakovat pupínky.

Ála1968
Ála1968
29.03.2023 5 z 5

Miluju příběhy ze Skotska a musím říct, že po Nevyzpytatelném vévodovi si opět Sabrina napravila pověst a bylo to úžasné. Vtipné, romantické, erotické i se zápletkou.Prostě opět bomba.

katkaq
katkaq
20.04.2021 3 z 5

Přesně to, co člověk může čekat od červené knihovny: trochu humoru, hodně romantiky, stín minulosti a erotika. Hlavní postavy byly sympatické a děj hezky ubíhal.

rampapa
rampapa
15.04.2021 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hodně těšila. Venécii a Lachlana si nešlo nezamilovat. Příběh se mi moc líbil a celou tuhle sérii miluji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a skotsko.️️

Maruš.D
Maruš.D
20.05.2020 5 z 5

Tuhle sérii mám vážně ráda. Příběh je zajímavý, romantický, plný zvratů a pro mě určitě není nudný. Vztah mezi Padouchem a Venécií je jedinečný s já si ho užívala každou novou kapitolou. Z obou mi běhal mráz po zádech a měla jsem příjemný pocit po těle. Taková moc pěkná oddechovka, přesně jak to mám ráda. :-))

Lofda
Lofda
03.03.2020 3 z 5

Cíleně jsem sáhla po historické romanci, ve které nehledám reálný příběh, ale jen jednoduchou romantiku, tady navíc i s trochou mého oblíbeného Skotska. Dostala jsem co jsem očekávala a časem si určitě přečtu od autorky něco dalšího.

AniDi
AniDi
10.12.2019 3 z 5

hezké, romantické, jednohubka na večer.

sulinajindra
sulinajindra
17.06.2019 5 z 5

Nádherná kniha , četla se sama......

Terisek99
Terisek99
12.12.2018 1 z 5

Kniha mě moc nezaujala.

Helena2188
Helena2188
26.09.2017 5 z 5

Ta se moc hezky četla .Pohodovka .

hroneczek
hroneczek
25.09.2017 4 z 5

Mám ráda tyhle romantické příběhy se zajímavými zápletkami, kdy zároveň celou knihu čekáte až si ti dva uvědomí, že k sobě patří. Romanťák jak má být.

Lucka11
Lucka11
09.04.2017 3 z 5

Mám rada romantické príbehy, hlavne tie odohrávajúce sa na Škótskej Vysočine...
Tiež bolo zaujímevé ako autorka do príbehu "vložila" historicko-politické udalosti.
Táto séria zatiaľ patrí medzi tie vydarenejšie

moudivlacek
moudivlacek
12.06.2016 5 z 5

Miluji Skotsko i jejich historii, tento díl byl nádherný, poukazoval na vztahy mezi Skotskem a Anglií té doby, na hrdost mužů a nezdolnost jejich protějšků, plno lásky a tajných přání je kořením celé knihy.

Barbora H
Barbora H
02.07.2015 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale nějak úplně nebyla šálek mé kávy... Přemýšlím, zda to bylo překladem, ale každopádně jazyk se mi nečetl s nadšením...

havrmoni
havrmoni
21.02.2015 5 z 5

Miluju historické romány ze Skotska, takže tenhle díl byl pro mě o něco lákavější než předchozí. A nezklamala jsem se, úžasná romantika se vším všudy.:-)

Kamiliana
Kamiliana
15.09.2014 4 z 5

Zajímavě vylíčené prostředí Skotska. Kniha nepostrádá humor a "tah na branku", mezi postavami to příjemně jiskří, jazykově není plná frází. Co víc si u červené knihovny přát? :-)

liletka_a
liletka_a
25.12.2013 5 z 5

Opravdu báječná kniha. Vtipná, zábavná, romantická a v neposlední řadě vášnivá. :)) Přečetla jsem jí během chvíle a určitě si přečtu i další díly ze série škola dědiček. ;)

miruska1
miruska1
31.08.2013 5 z 5

Veĺmi zaujimavo napisane.

PomněnkaPrvní
PomněnkaPrvní
11.05.2013

Pohodové čtení, žádné dějové zvraty. Kniha si poklidně plyne, nudit se u ní nebudete, ale aspoň ve mně nějaký hlubší dojem nezanechá. Dozvíte se něco málo o Skotsku, co jste ještě v jiných ženských románech pro ženy asi nečetly (svatby, ovce, whiskey...).

natynka00
natynka00
30.03.2012

Romantika,drama tak bych to popsala já podle mého názoru je to skvělá kniha.