Skotova zajatkyně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lady Venécie Campbellová se rozhodla podniknout cestu do Skotska, do míst, kde strávila dětství. Sentimentální výprava se ovšem změní na drama ve chvíli, kdy ji unese ozbrojený nepřítel jejího otce. Sir Lachlan Ross vzbuzuje v celém Skotsku oprávněný strach, nikdo mu neřekne jinak než Padouch a sotva by se našel člověk, který by jej měl rád. Venécie si jej ovšem pamatuje jinak: jako přitažlivého mladíka, po jehož pozornosti svého času velmi toužila. A když jej spatřila nyní, zatoužila po něm ještě silněji… Lachlan před celým světem usilovně předstírá, že je ve vztahu k Venécii jen drsným únoscem, ale jeho vášnivé polibky vyprávějí zcela jiný příběh. Hodlá sice svou zajatkyni použít jako zbraň proti jejímu otci, ale může se docela dobře stát, že touhu po pomstě brzy přehluší docela jiná vášeň… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63276/skotova-zajatkyne-63276.jpg 4.3119
Série:

Škola dědiček (3.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Domino
Orig. název:

Beware a Scot´s Revenge (2007)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Skotova zajatkyně

Přidat komentář
sulinajindra
17. června

Nádherná kniha , četla se sama......

Terisek99
12.12.2018

Kniha mě moc nezaujala.

110022
07.10.2017

Vážně nevím, jak to Sabrina dělá, ale ani u téhle knížky jsem se nenudila. Hlavní hrdinové super, nechyběly vtipné přestřelky okořeněné správnou dávkou romantiky. Pro příběhy ze Skotska mám prostě slabost, tak co jiného bych mohla dát, než plný počet:)

Helena2188
26.09.2017

Ta se moc hezky četla .Pohodovka .

hroneczek
25.09.2017

Mám ráda tyhle romantické příběhy se zajímavými zápletkami, kdy zároveň celou knihu čekáte až si ti dva uvědomí, že k sobě patří. Romanťák jak má být.

Lucka11
09.04.2017

Mám rada romantické príbehy, hlavne tie odohrávajúce sa na Škótskej Vysočine...
Tiež bolo zaujímevé ako autorka do príbehu "vložila" historicko-politické udalosti.
Táto séria zatiaľ patrí medzi tie vydarenejšie

moudivlacek
12.06.2016

Miluji Skotsko i jejich historii, tento díl byl nádherný, poukazoval na vztahy mezi Skotskem a Anglií té doby, na hrdost mužů a nezdolnost jejich protějšků, plno lásky a tajných přání je kořením celé knihy.

Barbora H
02.07.2015

Kniha nebyla špatná, ale nějak úplně nebyla šálek mé kávy... Přemýšlím, zda to bylo překladem, ale každopádně jazyk se mi nečetl s nadšením...