Panství Edenbrooke

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Výjimečný historický román jako stvořený pro nevyléčitelné romantiky. Marianne Daventryová odjíždí na venkov za sestrou Cecily, aby unikla nudné sezóně v Bathu a nadbíhání ctitele, který se jí hnusí. Zatímco Marianne touží po klidu a krásné přírodě, Cecily má v plánu okouzlit pohledného dědice panství Edenbrooke. Jenže když je při příjezdu její kočár nečekaně přepaden neznámým mužem, Marianne zjišťuje, že namísto rozjímání ji čeká tajemství k rozlousknutí. Kdo byl ten podivně přitažlivý cizinec? A dokáže udržet své srdce na uzdě, když se jí sestřin vytoužený muž zalíbí víc, než je vhodné?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288382/panstvi-edenbrooke-1GF-288382.jpg 4.3220
Série

Pravá romance 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Edenbrooke, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (72)

Kniha Panství Edenbrooke

Přidat komentář
Etule
04. listopadu

Poprvé jsem se setkala u tohoto žánru s vyprávěním v ich formě. Zpočátku mě to poměrně rozčilovalo, ani nevím přesně proč. Zvyk je asi prostě železná košile. Jakmile jsem si na to zvykla už to šlo celkem samo.
Pěkná oddechová romantika. Překvapilo mě, jak se na konci zachovala Cecily, ačkoliv se během jejího pobytu na Edenbrooku ukázalo, že její láska není až tak vážná.

liletka_a
04. září

Série má název “Pravá romance” a myslím, že je to nádherné vystihnutí celé knihy..:)) Vtipné dialogy, jiskření mezi hlavními hrdiny a na konci dlouhoočekávaný polibek.. :)

klaudia2722
18. července

Na túto knižku som sa ako fanynka Jane Austenovej veľmi tešila. V niektorých recenziách bola totiž prezentovaná ako vhodná pre túto cieľovú skupinu. Asi aj preto úplne nesplnila moje očakávania. Austen to teda nesiaha ani po členky...
Po dobrom a napínavom začiatku prišli pasáže bez poriadneho deja. A hlavná hrdinka mi prišla trochu natvrdlá, to čo všetkým (vrátane čitateľov :-D ) došlo skoro od začiatku, jej došlo až na konci.
Aaaale, až tak zlé to zas nebolo... Ako jednoduchá romanca na čítanie v lete k bazénu je to fajn :-)

malazluta
13. června

Moje oblíbená historická romance

takana
28. května

Čtivá a odpočinková kniha, ale čekala jsem od ní trošku víc. Kdo má rád romantiku, tak doporučuji.

Zoja706
25. května

Kniha se četla hezky, ale čekala jsem více. Phillipe to zachránil, ale Cecily jsem opravdu nemusela. Přišlo mi to takové ničím nevýrazné, ale babička byla moc fajn.

Anna Elizabeth
10. ledna

Knihu jsem četla tak 4 roky zpátky, ale ještě teď si vybavují, jaké ve mně vyvolala pocity!

rampapa
06. ledna

Nádherný příběh. Knížku velmi doporučuji .

1