Vášeň

Kaitlyn a jejím přátelům se podařilo získat úlomek čistého křišťálu od Bratrstva. Ten může zničit zrůdný krystal pana Zetese, který páchá zlo. Nejprve však musí najít místo, kde je krystal schovaný. Kaitlyn se proto rozhodne pro návrat do institutu, protože jako tajný špeh má šanci úkryt najít. Podaří se skupině nadaných studentů porazit pana Zetese? Jaké nebezpečí hrozí Kaitlyn? Třetí díl napínavé série Temné vize....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136167/big_vasen-DdI-136167.jpg 4.1345

Temné vize 3.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Passion, 1995

Kniha Vášeň

Alethea_k

Z konce mám radost, i když se to dalo očekávat. Neuvěřitelnost toho celého nemusím asi zmiňovat. Ale je dobře, že to končí třetím dílem. Mohla by z toho vzniknout pěkná fraška. Takhle 3x a dost má úspěch.

Veronikados
31.07.2020

Tak a konečně tu máme to vyvrcholení děje, mno musím říct kniha mě opravdu nezklamala. Byla lepší než předchozí dva díly, o tom není pochyb. Zakončení bylo z mého pohledu dobré. Postavu, kterou jsem neměla příliš v lásce byl Rob. A jak to tak bývá, velmi jsem si oblíbila Gabriela. Rozhodně doporučuji, krásné zakončení trilogie. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky)

AniDi
06.10.2019

A mě se moc líbila, krásné zakončení. Líbilo se mi očekávání věcí budoucích, krásná romantická linka. Něpatí nechybělo, postavy sympatické. Pro mě klidně mohla být delší. Doporučuji jako lehké čtení.

Mandal
18.12.2018

Tato knížka byla dobré zakončení celé série, ale už od začátku mi bylo jasné jak to celé skončí. Upřímně jsem čekala nějaké skandální odhalení, nebo že se bude Rob o ni víc prát,ale nic .....škoda

Ivka14
02.09.2018

Tohle byl jeden asi nejlepší díl. Akorát mě ke konci překvapila možná i trochu zklamala Kait. Ale jinak moc doporučuji.

makynka911
27.07.2017

U knih se dobře relaxovalo, nebyly moc dlouhé, byly napínavé a zamilované. A jako asi všichni, i já jsem si všimla a asi dostatečně nedocenila (ani nechci docenit) podobenství s Vampire Diaries. Ale to je zase jiný příběh :) Za mě prostě průměr, který neoslní, ale ani neurazí :)

KateChatt
18.03.2017

Jsem ráda za šťastný konec, hádám, že by mě docela naštvalo, kdyby tahle série skončila jinak.

Tigergirl
20.11.2016

Třetí díl hodnotím také velmi pozitivně. Ze začátku to bylo trochu táhle, ale v druhé polovině už začal mít děj spád, napětí a akci, Celou trilogii hodnotím tak na 3,5 hvězdičky. Bylo to fajn čtení :)