Vášeň

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136167/bmid_vasen-DdI-136167.jpg 4 364 48

Temné vize série

< 3. díl

Kaitlyn a jejím přátelům se podařilo získat úlomek čistého křišťálu od Bratrstva. Ten může zničit zrůdný krystal pana Zetese, který páchá zlo. Nejprve však musí najít místo, kde je krystal schovaný. Kaitlyn se proto rozhodne pro návrat do institutu, protože jako tajný špeh má šanci úkryt najít. Podaří se skupině nadaných studentů porazit pana Zetese? Jaké nebezpečí hrozí Kaitlyn? Třetí díl napínavé série Temné vize.... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Passion , 1995

Alethea_k
29.01.2022 4 z 5

Z konce mám radost, i když se to dalo očekávat. Neuvěřitelnost toho celého nemusím asi zmiňovat. Ale je dobře, že to končí třetím dílem. Mohla by z toho vzniknout pěkná fraška. Takhle 3x a dost má úspěch.

Veronikados
31.07.2020 4 z 5

Tak a konečně tu máme to vyvrcholení děje, mno musím říct kniha mě opravdu nezklamala. Byla lepší než předchozí dva díly, o tom není pochyb. Zakončení bylo z mého pohledu dobré. Postavu, kterou jsem neměla příliš v lásce byl Rob. A jak to tak bývá, velmi jsem si oblíbila Gabriela. Rozhodně doporučuji, krásné zakončení trilogie. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky)

AniDi
06.10.2019 5 z 5

A mě se moc líbila, krásné zakončení. Líbilo se mi očekávání věcí budoucích, krásná romantická linka. Něpatí nechybělo, postavy sympatické. Pro mě klidně mohla být delší. Doporučuji jako lehké čtení.

Mandal
18.12.2018 4 z 5

Tato knížka byla dobré zakončení celé série, ale už od začátku mi bylo jasné jak to celé skončí. Upřímně jsem čekala nějaké skandální odhalení, nebo že se bude Rob o ni víc prát,ale nic .....škoda

Ivka14
02.09.2018 4 z 5

Tohle byl jeden asi nejlepší díl. Akorát mě ke konci překvapila možná i trochu zklamala Kait. Ale jinak moc doporučuji.

makynka911
27.07.2017 4 z 5

U knih se dobře relaxovalo, nebyly moc dlouhé, byly napínavé a zamilované. A jako asi všichni, i já jsem si všimla a asi dostatečně nedocenila (ani nechci docenit) podobenství s Vampire Diaries. Ale to je zase jiný příběh :) Za mě prostě průměr, který neoslní, ale ani neurazí :)

KateChatt
18.03.2017

Jsem ráda za šťastný konec, hádám, že by mě docela naštvalo, kdyby tahle série skončila jinak.

Tigergirl
20.11.2016 4 z 5

Třetí díl hodnotím také velmi pozitivně. Ze začátku to bylo trochu táhle, ale v druhé polovině už začal mít děj spád, napětí a akci, Celou trilogii hodnotím tak na 3,5 hvězdičky. Bylo to fajn čtení :)

Miss.hell
16.11.2016 5 z 5

Krásné a rychle se tato série čte. Všichni z pětice mi prirostli k srdci a musím je opustit. Tento úžasná odpočinková četba. Jen ten konec mě dostal do kolen, jak Kaitlyn bojovala.

l_havlickova002
10.06.2016 4 z 5

Tahle série mě tak bavila! Musím říct, že Upíří deníky nebavily, jako tohle. Celou dobu jsem fandila páru Gabrielovi a Kaitlyn. Souhlasím s názorem Roba "patříte k sobě." Patří :) Přestože jsem si Gabriela zamilovala, Roba jsem také měla hrozně ráda, celkově tu partu. Knížka nemá ten nejoriginálnější nápad, ale za to má krásný a šťastný konec, který mě potěšil a za mě musím říct, že ano! Stojí to za to si to přečíst. Čte se to rychle a samo. Od autorky, bych si ráda přečetla sérii Tajemný kruh a zkusila znova ty Upíří deníky.

Nikiny
03.04.2016 3 z 5

Klasický příběh 2 kluci 1 holka = stejný základ jako pro upíří deníky. Upřímně jsem od autorky čekala víc...

tereza7914
14.03.2016 3 z 5

Celá série se mi celkem líbila, ale stejně to nebyl moc originální příběh. Ten nápad s vizema a tak byl dobrý, ale co se týče klasického milostného trojuhelníku? Nic moc.
Od začátku se dalo čekat jak to skončí. Myslím, že to bylo hodně podobné upířím deníkům.

Mruskulka
09.02.2016 2 z 5

Příběh skončil tak, jak jsem hned u první knihy série předpokládala. Jako vždy od této autorky, příběh obsahoval trojku a hlavní hrdinka si vybrala toho "zlobivého". Zdálo se mi, že tento poslední díl série byl odfláknutý, jako kdyby se autorce už nechtělo pokračovat.

pejty
12.01.2016 3 z 5

Určitě nejlepší kniha z této mini-série. Autorka si opravdu to nejlepší nechala na konec. Ale přesto si nezaslouží lepší hodnocení než čistý průměr. Sice se to nečetlo špatně, bylo to svižné, jednoduché a napínavé čtení, ale v konkurenci ostatních fantasy u mě tato série absolutně neobstála.

Eleanor-ka
29.07.2015 4 z 5

Nejspíš nejlepší díl, ale o trošku víc se mi líbila jednička. Nevím, co bych k tomu víc měla dodat. Tahle série mě zaujala, kniha se dala přečíst za den, dobře propracované postavy, skvělý děj a potencionální myšlenka. Hlavně jsem ráda za minisérii a ne nějaké natahování, které stejně nikam nevede. Miluji happyendy. :-)

Vianescee
10.07.2015 5 z 5

Co bych mohla říct...Wow! L. J. Smith je moje oblíbená autorka, takže se pouštím do všech jejích knih. Tato mě rozhodně nezklamala. Celá série byla neskutečně skvělá. Námět se mi líbil a stejně tak jsem si oblíbila postavy, hlavně Gabriela. Konec mě velice příjemně překvapil i dojal. Někdo to možná čekal, ale já prostě ne. Sérii už jsem přečetla dvakrát a určitě se k ní ještě vrátím.

denca1305
19.06.2015

Ahojky, chtěla bych se zeptat, s kým nakonec bude Kaitlyn? :-)

lili65
06.06.2015 5 z 5

Naprosto úžasná kniha! A to, jak příběh vygradoval, bylo neuvěřitelné! Celá tato mini série mě velice nadchla, určitě doporučuju!

carollfu
09.04.2015 5 z 5

Dokonalý závěr knihy, dopadlo to skvěle!

janka2000
03.01.2015 5 z 5

Tahle série bylo moje první čtení od L. J. Smith a v budoucnu si hodlám přečíst i další její knížky. První díl mě potěšil a druhý trochu zklamal a třetí díl byl skvělé počteníčko. Bylo to dojemné a lehké čtení.

horory pro dívky pro mládež

Lisa Jane Smith
americká, 1965