Otrokyně

Cassie uvízla v bitvě mezi dobrem a zlem. Její moc je přitažlivá a smrtící a zároveň i příliš opojná. Všechno má svou cenu a ta za používání magie přesahuje i její znalosti. Cítí se rozpolcená a neví, na kterou stranu se přiklonit. Dva vůdci Tajného kruhu spolu bojují o nejvyšší moc a ona má před sebou těžké rozhodnutí. Buď si zvolí záchranu všech v Novém Salemu, nebo dá přednost své lásce a zvolí Adama. Toho Adama, jenž se snaží rozbít kruh na kusy. Budou Cassiiny čarodějné schopnosti dost mocné, aby obstály ve finálním boji mezi dobrem a zlem a pomohly obnovit bezpečí čarodějného kruhu? Nebo podlehne pokušení, přikloní se k temné straně a popustí uzdu temným silám? Jestli Cassie odolá svůdnému Adamovi anebo uvolní vlastní temnou magii....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83791/otrokyne-ppp-83791.jpg 4263

Tajný kruh (2.)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

The Captive (1992)

Kniha Otrokyně

Xena011
12.03.2018

Ve stylu prvního dílu, nepřišlo mi zde nic napínavého, ale jako odpočinková kniha se hezky čte.

oluskace
14.09.2017

Určitě doporučuji si přečíst. Knížku jsem měla hned přečtenou a nemůžu se dočkat až si přečtu pokračování. Jen občas se chvilkama děj táhl, ale jinak jsem spokojeňà

veru.nika
06.04.2017

První díl mě moc nevzal,ale tenhle jsem zhltla pomalu na jedno nadechnutí. Tak hurá na další

z1631984
13.03.2017

Fantastické pokračování Tajného kruhu. Dojde zde k mnoha objasněním z prvního dílu. Opět otevřený konec, který nabádá k sehnání dalšího dílu.

any333
11.08.2016

Tahle kniha byla podle mě o hodně akčnější než předchozí. Pár nevyřešeným záhadám z prvního dílu se přichází na rozuzlení, ale i tak nejsou zcela odkryté. A objevuje se někdo dvakrát horší než Faye.
Nejvíc jsem se musela usmívat při té nevšední oslavě narozenin.

petvet
05.08.2015

Druhý díl mě zaujal mnohem více než ten první.Co se týče hlavní hrdinky-pořád jsem se s ní moc nesžila,přijde mi naivní a kolikrát jsem nechápala její chování...
Kniha je z roku 1992-takže mě to občas nutí k smíchu,když píší o tom,že mají holky luxusně vybavené pokoje s videorekordérem,magneťákem,apod :) Mám radši novodobé knihy.
Jinak se děj zajímavě rozvíjí-hlavně ke konci to bylo napínavé,takže hned pokračuji 3.dílem ;)

tefian
25.07.2015

Knížka byla o dost napínavější než první díl. Akorát jsem nemohla vystát Cassie, která opravdu zkazila všechno, na co sáhla. Už se těším na další díl, který už mám půjčený :)

knihomolka01
10.02.2015

Úplně si nejsem jistá, co k tomu dodat. 1. díl jsem četla dávno a už si nepamatuji všechny podrobnosti, nicméně k tomuhle dílu mám jisté výhrady. Přišlo mi, že autorka zbytečně zašla do extrémů a z Faye udělala fakt zrůdu, naopak Cassie ta pokazila všechno na co jen sáhla. Když měla říct pravdu lhala, a když byla naštvaná, chtěla naopak říct pravdu. Adam mi nepřišel o nic lepší a Diana mě občas taky pěkně štvala. Přijde mi to prostě všechno zbytečně vyhrocené. :D