Moc

Moc https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98410/mid_moc-8Ww-98410.jpg 4 294 31

Tajný kruh série

Cassiino strašlivé tajemství bylo odhaleno! A ona se teď bojí, že se od ní Diana odvrátí... přitom právě nyní se Tajný kruh musí spojit v boji proti největšímu nepříteli ze všech, a proto je Cassie nucena obětovat svou lásku a zavrhnout svou spřízněnou duši. Ale může vůbec v tak děsivé bitvě mezi dobrem a zlem vůbec někdo zvítězit?... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , CooBoo

The Power , 2009

Brambora_Šeby
06.02.2024 5 z 5

Kniha ještě o kousek lepší než druhý díl. Bylo to ohromně napínavé a já měla během dvou dnů přečteno.

stefi22
05.10.2023 5 z 5

Kniha super ale obálky od této autorky jsou na jedno brdo.

Andynka
08.01.2022 3 z 5

Teprve teď mě to začíná bavit.
Tento díl byl jednoznačně nejlepší z těch tří.
Pořád se v knize něco děje. Odhaluje se celý příběh.
A má to i super zakončení.
Jen tak nějak nevím, proč jsou další díly. Doufám, že mě mile překvapí. Protože za mě tohle klidně mohl být konec. Ale to by asi nebyla autorka, aby neměla několika dílové série. :D

Charmedka
18.10.2020 3 z 5

Jak už jsem zmiňovala u předchozích dílů... Za mě nenáročná fantasy, kterou ocení především mladší čtenáři. Není násilná zbytečně a sama oceňuji to, že milostný trojúhelník zde nenarušuje samotný příběh a té romantiky je zde tak akorát.

Xena011
03.04.2018 3 z 5

Čekala jsme od celé trilogie mnohem víc, ale i tak nelituji času, který jsem s čtením strávila. Každá kniha má v sobě něco, co mi dá nějakou inspiraci. Nikdy to není ztráta času. Hezký příběh, ale bohužel jsme necítila to pravé napětí.

oluskace
21.09.2017 5 z 5

Poslední díl a asi nejlepší. Knihu jsem hrozně hltala a nechtěla jsem přestat číst. Líbilo se mi jak se všechny vztahy nakonec vyřešily. A konec je krásný. Trošku jsem ho i čekala. Teď jen přemýšlím jestli se pustim do volného pokračování této série...

veru.nika
10.04.2017 5 z 5

Úžasné zakončení trilogie. Rozuzlení veškerých vztahů. Takhle rychle jsem snad žádnou knihu ještě nepřečetla.

z1631984
09.04.2017 5 z 5

Perfektní zakončení čarodějné trilogie, ve které vyjde najevo, jaký vztah ve skutečnosti Černý John ke Cassie má. Napínavé - přečteno s pauzou - na "jeden zátah." :-)

bookworm_plants
31.01.2017 5 z 5

Skvělý závěr této série, jsem hodně zvědavá na ty tři další díly.
Nejvíc se mi líbí postava Diany a Adama, Nick byl taky hodně milý i ty dvojčata jsem si oblíbila. :-)
Faye je fakt pěkná potvora, ale jako záporačka je skvělá.
Četla se fakt dobře. 5* :-)

any333
13.08.2016 5 z 5

V tomto díle sice nebylo tolik akce jako ve druhém, ale vynahradily to zvraty číhající na každém rohu. Trochu mě zklamalo, že temnou sílu porazili tak brzy, jen na půl kapitoly. Musela jsem se zamyslet nad Dianinou laskavostí, jak na začátku, tak na konci.

KateChatt
08.07.2016

Ach jo, já doufala že zůstane s Nickem :( Ale co Adam taky ujde :)

petvet
08.08.2015 4 z 5

Konečně mohu napsat,že se v tomto 3.díle něco událo-konečně nějaká zápletka,která mě nutila knihu dočíst :)

Přemýšlela jsem nad tím,že ve skutečnosti to není vůbec špatná série,akorád už ji nedokážu tolik prožívat.Možná,kdybych byla náctiletá,tak by mě to chytlo více.Ale knihy nejsou brak,tak je doporučuji ;)

knihomolka01
20.07.2015 3 z 5

Co dělat když nesnášíte hlavní postavu? Pro mě byla každá kapitola zklamáním, ani vedlejší postavy mě neoslovily (největší zklamání pro mě byl Nick). Fakt nevím, jak s hodnocením této knihy a i celé série, ale přes tři hvězdičky bych určitě nešla.

Psychotic
07.07.2015 5 z 5

Do této trilogie jsem se vžila mnohokrát víc než zatím do jakékoliv jiné knihy či knižní série. Hltala jsem každé slovo, ačkoliv poslední dvě stránky jsem četla trošku neochotně s lítostí, že se s knihou loučím. Rozhodně by pro mne bylo hříchem nechat všechny tři díly déle než měsíc nečtené na poličce. Tak krásné dílo nemůžu přečíst jen jednou. Mohla bych to vychvalovat do nebes, kniha ve mě cosi zanechala a také vyvolala pár vzpomínek.

Stacy17N
09.03.2015 5 z 5

Strašně krásná knížka!!! Uplně jsem se zamilovala do Nicka :')** :D Postavy i příběh mě doslova očarovaly :)

Mruskulka
08.02.2015 5 z 5

I přesto, že bylo jasné, jak tato trilogie skončí, bylo to zajímavě a čtivě napsáno :)

ellypusik
24.10.2014 5 z 5

Třetí díl pro mě byl naprosto dokonalý, rozhodně nejlepší díl ze všech a celkem podle mě náhlý a překvapivý konec, ovšem v dobrém :). Pět jasný hvězd!!!

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

DendaRA
15.07.2013 5 z 5

Dobré zakončení, i když já bych dala přednost jinému konci. To jsem ale ještě nevěděla, že to bude pokračovat :DD Takže to bylo super :))

Weasley
04.07.2013 5 z 5

Na vyvrcholení téhle čarodějnické trilogie jsem se opravdu těšila.
Musím uznat, chce nechce, že mě opravdu všechny tři knihy oslovily a něco uvnitř mě zanechaly. Poslední kniha byla určitě moje nejoblíbenější. Děj jsem hltala už od samého začátku a tak není divu, že jsem knížku měla brzy dočtenou. Spisovatelka mě překvapila skoro v každé kapitole, protože si pro nás čtenáře vždy vymyslela nové zápletky, informace... Proto mě asi kniha hodně bavila, protože se v každé kapitole něco dělo. Možná mi jen trochu vadilo, že boj s úhlavním nepřítelem, na který se připravovali, dá se říct větší polovinu knihy, spisovatelka shrnula do jedné jediné kapitoly (kapitola, však nebyla celá o boji). Myslím si, že je to velká škoda, že se mohla spisovatelka ještě trochu více rozepsat. Překvapivý pro mě byl i konec, to bez pochyb.
Jsem opravdu ráda, že jsem si tyhle knihy přečetla, a že mě neodradil -ne moc zajímavý- první díl. Knihu, tedy celou trilogii byste si měli určitě přečíst.
Zjístila jsem, že jsou další pokračování, o kterých jsem popravdě vůbec netušila. Trichu mě to zklamalo, protože mám strach, že to skončí jako se serii Upíří Deníky. Snad se L.J. Smith včas rozhodne serii Tajný Kruh nadobro ukončit.