Moc

Cassiino strašlivé tajemství bylo odhaleno! A ona se teď bojí, že se od ní Diana odvrátí... přitom právě nyní se Tajný kruh musí spojit v boji proti největšímu nepříteli ze všech, a proto je Cassie nucena obětovat svou lásku a zavrhnout svou spřízněnou duši. Ale může vůbec v tak děsivé bitvě mezi dobrem a zlem vůbec někdo zvítězit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98410/moc-8Ww-98410.jpg 4.1240

Tajný kruh (3.)

Literatura světová, Fantasy
Vydáno:, CooBoo

The Power (2009)

Kniha Moc

Xena011
03.04.2018

Čekala jsme od celé trilogie mnohem víc, ale i tak nelituji času, který jsem s čtením strávila. Každá kniha má v sobě něco, co mi dá nějakou inspiraci. Nikdy to není ztráta času. Hezký příběh, ale bohužel jsme necítila to pravé napětí.

oluskace
21.09.2017

Poslední díl a asi nejlepší. Knihu jsem hrozně hltala a nechtěla jsem přestat číst. Líbilo se mi jak se všechny vztahy nakonec vyřešily. A konec je krásný. Trošku jsem ho i čekala. Teď jen přemýšlím jestli se pustim do volného pokračování této série...

veru.nika
10.04.2017

Úžasné zakončení trilogie. Rozuzlení veškerých vztahů. Takhle rychle jsem snad žádnou knihu ještě nepřečetla.

z1631984
09.04.2017

Perfektní zakončení čarodějné trilogie, ve které vyjde najevo, jaký vztah ve skutečnosti Černý John ke Cassie má. Napínavé - přečteno s pauzou - na "jeden zátah." :-)

Veveruškaaa
31.01.2017

Skvělý závěr této série, jsem hodně zvědavá na ty tři další díly.
Nejvíc se mi líbí postava Diany a Adama, Nick byl taky hodně milý i ty dvojčata jsem si oblíbila. :-)
Faye je fakt pěkná potvora, ale jako záporačka je skvělá.
Četla se fakt dobře. 5* :-)

any333
13.08.2016

V tomto díle sice nebylo tolik akce jako ve druhém, ale vynahradily to zvraty číhající na každém rohu. Trochu mě zklamalo, že temnou sílu porazili tak brzy, jen na půl kapitoly. Musela jsem se zamyslet nad Dianinou laskavostí, jak na začátku, tak na konci.

KateChatt
08.07.2016

Ach jo, já doufala že zůstane s Nickem :( Ale co Adam taky ujde :)

petvet
08.08.2015

Konečně mohu napsat,že se v tomto 3.díle něco událo-konečně nějaká zápletka,která mě nutila knihu dočíst :)

Přemýšlela jsem nad tím,že ve skutečnosti to není vůbec špatná série,akorád už ji nedokážu tolik prožívat.Možná,kdybych byla náctiletá,tak by mě to chytlo více.Ale knihy nejsou brak,tak je doporučuji ;)