Abych tě milovala

Abych tě milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337997/bmid_abych-te-milovala-yyl-337997.jpg 4 185 38

Robert Whitworth a lord Dominic Wolfe si odedávna šli po krku, ale jejich nekonečné půtky, rvačky a souboje už prince regenta unavují, a tak jim přikáže, aby odložili spory a spojili rodiny manželstvím. Ten, který odmítne, přijde o veškerou půdu i majetek. Když už si nemůžou vzájemně usilovat o život, spokojí se oba muži s tím, že alespoň připraví toho druhého o jmění. Figurkou v jejich nové hře se má stát Whitworthova mladší sestra Brooke, jenže ta má vlastní plány. I kdyby byl úhlavním nepřítelem jejího bratra sám kníže pekel, pro ni tento tajemný šlechtic představuje vysvobození od nemilující rodiny, a proto je odhodlaná ho přimět, aby ji miloval.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Make Me Love You , 2016

Ála1968
03.05.2023 5 z 5

Tak zase taková nádhera.Taková krásná romantika až nemám slov. Prostě Lindsey umí,to se musí nechat

cukrovka
17.02.2023 5 z 5

Příjemná a čtivá romantika. Oba hlavní hrdinové byli zajímavý a sympatičtí. Příběh nepostrádal vtip, romantiku a zajímavou zápletku.

Tirisa
22.11.2022 5 z 5

V rámci žánru určitě jedna z těch lepších.

Marci_Vaj
18.05.2022 4 z 5

No nebylo to špatné, oba byli super, příběh se ale dal více rozvinout. Třičtvrtě knihy nevěděl a pak se v poslední části všechno otočilo, na mě až moc rychle... Čekala jsem trochu víc, ale možná to bylo tím, že jsem předtím četla něco "wau" :)
4* ale dám.

Dandy1
06.12.2021 3 z 5

Pohádka se šťastným koncem.

Jacinda123
06.09.2021 4 z 5

Celkom dobrá kniha, len mi bolo občas trochu do smiechu. Ten čo navrhuje obálky kníh by občas aj mal vedieť na akú knihu navrhuje obálky. V knihe sa viackrát spomína, že sa v tej dobe nosili empirove šaty. Zakaždým keď prišlo k takej zmienke mi bolo do smiechu: Hrdinka si oblieka empirove šaty, poprípade vyzlieka a podobne, pozriem na obálku a tam všetko iné len nie empirove šaty.

pip11
11.06.2021 4 z 5

Bylo to pěkné a milé čtení. Je to má první od autorky a jsem spokojená.

Majka1979
24.05.2020 5 z 5

Pre mňa toto bola krásna kniha, od začiatku ma zaujala a musela som ju dočítať do konca, vrelo odporúčam každému, kto má rád romanticko hisorické romány :)

luci2
15.04.2020 5 z 5

Tuto knížku jsem si užila a přečetla jsem ji jedním dechem. Nepostrádá vtip, kuráž a odvahu. Brooke a Vlk byli dokonalou dvojici. Příběh mě chytil za srdce tak, ze mi i slza ukápla. Uz teď se tesim až si ho přečtu znovu.

suzanne1997
17.01.2020 5 z 5

Nádherný příběh, od kterého čtenář jen ztěží odtrhne zrak. Osudy postav stojí za pozornost a alespoň já jsem si hlavní hrdiny zamilovala. Nečekané zvraty a propracovaná zápletka spolu s nádherně popsaným prostředím daly vzniknout neuvěřitelnému románu. Tato kniha se četla sama. Rozhodně nelituji těch několik hodin, na které mě příběh vtáhl do svého vlastního světa.

ariel platto
19.10.2019 5 z 5

Je to tak osvěžující, když vám hlavní hrdinka neleze na nervy :)
Krásné erotické jiskření i scény.

AniDi
30.09.2019 4 z 5

Krásné odpočinkové čtení přesně do hnusného počasí.

knihomolka27
24.09.2019 3 z 5

Pozor Spoilery..
Původně jsem chtěla od autorky jinou knížku, ale jak už to tak bývá samozřejmě jí v knihovně neměli, ale měli tam abych tě milovala....a já si řekla proč ne. První polovina knížky byla opravdu dobrá, bavilo mě ultimátum bude svatba a nebo přijdete o všechno......jednoduše řešeno to, že se do sebe zamilují postavy, které by se do sebe zamilovat neměly a nebo to od nich nikdo nečekal ani oni sami. Ta doba sama o sobě byla pro ženy dost náročná, taková honba ne za láskou , ale majetkem a titulem, na úkor vlastního štěstí, ale pro radost rodičů. Líbí se mi, že hlavní hrdinka patří k té skupince dívek, které si i přes všechny omezující nepříjemnosti uchovaly svojí pravou povahu. Druhá půlka knihy od prvního sexu hrdinů, mě už tolik nenadchla, a konec .....přesně takové to žili štastně až navěky.

munka
31.08.2019 4 z 5

Pekná romantická oddychovka na letnú dovolenku.

petraj30
14.08.2019 5 z 5

Velmi krásný příběh, od knihy jsem se opravdu nemohla odtrhnout. Brook byla úžasná, i přes to, co si v rodině prožila. Konec byl překvapivě nádherný - ale to vlastně celá kniha :-)

malazluta
24.07.2019 4 z 5

Velmi povedená historická romance, ideální jako letní čtení.

ch.kacenka
21.05.2019 4 z 5

Pěkný čtivý oddechový román.

polly43
24.11.2018 4 z 5

Bylo to mé seznámení s autorkou,určitě se k ní ještě vrátím.

-Sinéad-
08.03.2018 5 z 5

Velmi podařená historická romance.

jaja1989
05.03.2018 4 z 5

Super kniha od boží autorky:)s nečekanými zvraty až do konce.