Nepřátelé a milenci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Důvěra je nejcennější komodita… Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce. V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj dělnický původ se vypracoval na pozici jednoho z nejbohatších švédských finančníků. Nemilosrdný a nezastavitelný hráč už roky pase po jediném, urvat pro sebe Investum, obchodní společnost aristokratické rodiny De la Grip. K získání impéria potřebuje ještě poslední krok – přetáhnout na svou stranu někoho z vysoce postavené rodiny. Nejvhodnější kandidátem se zdá být Natalia. Natalia De la Grip je jednou z nejtalentovanějších firemních poradkyň švédského finančního světa. Čeká se od ní, že se usadí a provdá za někoho ze svých společenských kruhů. Natalia však vždy kráčela proti proudu a jejím jediným snem je dokázat svému otci, nemilosrdnému patriarchovi, že dokáže víc než jen čekat doma na manžela. Když ji pozve David na oběd, je nedůvěřivá, ale postupně podlehne jeho kouzlu. Z jiskry, která mezi nimi přeskočí, vzplane vášnivý, nezapomenutelný večer. Byla to ale jen aféra na jednu noc nebo ne? Vztah mezi Davidem a Natalií je nemyslitelný, protože jejich rodiny jsou nesmiřitelnými nepřáteli.Na světlo navíc vyjdou tajemství, pohřbená hluboko v minulosti. Oba stojí před nelehkým rozhodnutím. Je pro Davida přednější pomsta, nebo láska milované ženy? A zvolí Natalia správně mezi pýchou a touhou svého srdce? Nepřátelé a milenci jsou švédský román skvělé autorky s českými kořeny, jenž se dočkal již mnoha překladů. Zahřeje a rozpálí jako oheň z krbu uprostřed chladné švédské zimy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311193/nepratele-a-milenci-hdd-311193.jpg 4.2158
Série:

Nepřátelé a milenci (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Metafora
Orig. název:

En enda natt (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (41)

Kniha Nepřátelé a milenci

Přidat komentář
janina66
včera

Za mě zklamání. Zdlouhavé a špatně se mi to četlo. Konec předvídatelný.

lusitta05
08. srpna

Takéto knihy mám rada, je tam všetko - vtip, sexi chlapi a silné hlavné hrdinky, iskrenie medzi hlavnými hrdinami, láska a nakoniec to dobre dopadne. Super oddychovka.

malazluta
13. června

Tato kniha mě zrovna nenadchla... celý děj byl jako hlavní hrdinové knihy - nudný.

PetiJelinkova
09. června

Perfektní čtení! Jediné, co bych knize vytkla, tak ten nezáživný začátek a strohý konec.

AniDi
24. května

Knihu už jsem měla nějakou dobu v hledáčku. Když jsem si přečetla jeden z komentářů níže, vlastně se mi do ní ani nechtělo, někdo si stěžoval, že v knize je až příliš odborného a že to tam nesedí. Tak to je velký omyl! Nejen, že to bylo zajímavé ale přesně to sedlo. Hlavní hrdince jsem hodně fandila. Konec mě trošičku zklamal, čekala bych více vzpurnosti od hlavní hrdinky. Dala se přemluvit až moc snadno. Bylo to osvěžující čtení, určitě přečtu znovu. Doporučuji.

Hany.Honey
29. dubna

Perfektní. Víc takových knih. Žádné stupidní dialogy, ani vnitřní monology. Naopak děj jel, vtip ani žhavé chvilky nechyběly.

kalinka99
04. ledna

Ač mě kniha ze začátku moc nebavila, tak teď jsem mile překvapena jak byla čtivá. Intriky a pomsty ze života bohatých lidí. Pořád nové a překvapující okamžiky. Postavy se pořád vyvíjeli a já se od knihy nemohla odlepit. Akorát konec byl takový strohý, ale to nevadí a dávám plný počet hvězd.

Lofda
30.12.2018

Musím přiznat, že mě až tak nenadchl konec ;-), ale jinak jsem byla nadšená! Propracovaná zápletka, napětí, krátké kapitoly a k tomu chemie nejen mezi hlavní dvojicí.. Autorka několikrát naťukne čtenáře, aby měl o čem přemýšlet, odhadoval co bude dál a ono se časem ukáže, že to je všechno ještě trochu jinak. Výborně napsáno, tleskám a pouštím se do dalšího románu této autorky, protože její knížky mě prostě baví!

Doporučujeme

Jeden plus jedna
Jeden plus jedna
Prohnilé království
Prohnilé království
Duhový had
Duhový had
Remy
Remy

Štítky

pro ženy

Autor a jeho další knihy

Simona Ahrnstedt
švédská, 1967

Podobné knihy

Kniha Nepřátelé a milenci je:

v Právě čtených1x
v Přečtených213x
v Čtenářské výzvě16x
v Doporučených14x
v Knihotéce110x
v Chystám se číst143x
v Chci si koupit11x
v dalších seznamech2x