Pravá láska

V nové trilogii Nevěsty z Nuntucketu Jude Deveraux představuje nové postavy ze známé rodiny Montgomeryů – Taggertů. Alix Madsenová právě dokončuje studium architektury, když jí Adelaide Kingsleyová odkáže ve své závěti okouzlující Nuntucketské sídlo z devatenáctého století, které může využívat po jeden rok. Pro energickou Alix – která se právě zotavuje z rozchodu s přítelem – je vztah postarší ženy k Madsenově rodině opředen tajemstvím, ale z několika důvodů přijme podivné podmínky závěti. Získá tak čas, aby naplánovala svatbu své nejlepší přítelkyně. V Nuntucketském sídle se však dějí podivné věci. Zdá se, že Adelaide Kingsleyová vymyslela pro Alix poněkud zvláštní úkol: vyřešit podivné zmizení jedné z žen rodu Kingsleyů – Valentiny – která se ztratila před více než dvěma stovkami let. A aby to nestačilo, Alix se musí vypořádat s arogantním (a neuvěřitelně pohledným) architektem Jaredem Montgomerym, který žije v domku pro hosty. Alix to netuší, ale Jared má za úkol na ni dohlédnout, zatímco bude bydlet v domě – což je pro něj snadné vzhledem k nepopiratelné přitažlivosti, která se mezi nimi rozhoří. Jared však ukrývá vlastní tajemství, které by mohlo mladý pár rozdělit navždy. Alix a Jared se náhle ocitají ve víru bouřlivých událostí a zjišťují, že naději na společnou budoucnost mají jen tehdy, pokud napraví křivdy z minulosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185629/nevesty-z-nuntucketu-prava-laska-0KY-185629.jpg 4101

Montgomeryovi 29.

Vydáno, Baronet

True Love, 2013

Kniha Pravá láska

pip11
31.12.2020

Úvodní díl z Nantucketu pojednává o architektech a dvěstě let mrtvém dědečkovi. Celý příběh se mi velmi líbil, ať už sžívání Alix s Jaredem, nebo duch Caleb :) Příjemně čtivé a také zábavné, autorka mě opět nezklamala.

Kudík
23.01.2020

První díl trilogie a má druhá kniha od této autorky. Děj relativně hezký, postavy zajímavé a ani duchovno mi nevadilo, ale jako celek mi to přišlo trošku moc překombinované. Mimo hlavních hrdinů (Alix a Jareda) je zde postav vícero, naštěstí je snadné se orientovat, kdo ke komu patří či patřil před více jak 200lety.

AniDi
28.05.2019

Dala jsem na hodnocení a knihu přečetla. Ale už dlouho mě nic tak nenudilo. Hlavní postavy naprosto nesympatičtí. A. je nepříjemná rozmazlená princezna co si jen kreslí a J. je namachrovaný pitomec. Jejich romantická linka je hrozná. Naprosto jsem jim nevěřila vůbec nic. Pokud by na mě (tak jako na ně) celé městečko tlačilo ať jsou spolu, beru nohy na ramena a utíkám. A duchové? (čekala jsem napětí nebo aspoň humor). Ale bylo to velké zklamání. Chvílemi jsem se do čtení nutila, protože mě přece jenom zajímalo, co se stalo V. A nakonec se to velké tajemství kolem kterého se točí celá kniha dozvídáme v epilogu na pár řádcích. Tak toto opravdu ne. Je mi líto, že jsem ztratila 2 večery s touto knihou.

marketa4469
13.04.2019

Krasna kniha, Deveraux se mi líbí čím dál více.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Gi-Gi
24.11.2017

Tak o proti Černému lvu to byla "stará dobrá Deveraux", klasická oddechovka, u které se nemusí přemýšlet, ale říkající, že na té Lásce potvoře asi něco je.

katst
16.06.2017

Už dlouho jsem od Deveraux nic nečetla, přestože v knihovně mám mnoho jejích knih a vždy jsem pro ni měla slabost... Pravá láska je po dlouhé době první kniha, která mi od ní přišla do ruky a Jude opět nezklamala :-). Její styl psaní mi velmi vyhovuje a skutečně mě baví. Holčičí kniha jak má být :-)

moudivlacek
15.10.2016

I když nejsem zastánce knížek se střídáním minulosti a přítomnosti či budoucnosti, ani mě moc neoslovuje reinkarnace. Ale je to moje oblíbená autorka.
A... opět jsem mile překvapena. Hezký příběh, na jehož konci budete se dívat kolem sebe a říkat si, jestli na té reinkarnaci totiž něco opravdu není.
A co se týče nadpisu knihy - úplně vystihuje celý děj, pro pravou lásku stojí za to žít.