Navěky

Jude Deveraux se vrací na úchvatný slunný ostrov v knize Navěky, druhém románu trilogie Nevěsty z Nantucketu Svatba Alix Madsenové a Jareda Montgomeryho je velkolepou událostí konající se v elegantní malé kapličce v lese, následovaná večeří a tancem zalitém romantickou měsíční září. Zatímco se většina hostů věnuje šťastnému páru, Jaredův bratránek Graydon nemůže odtrhnout oči od jedné z družiček, Toby Wyndamové. Neohromuje ho jen její tichá krása nebo způsob, jak ho dokáže rozesmát. Toby má neuvěřitelnou schopnost rozeznat Graydona od jeho identického dvojčete Roryho. A podle rodinné legendy z ní takový dar činí Graydonovu pravou lásku. Graydon však ví, že neexistuje způsob, jak by mohli být spolu, protože je dědicem lanconianského trůnu a musí se oženit s urozenou dívkou, jež mu byla vybrána. Přesto Toby požádá, aby mu pomohla ukrýt se na Nantucketu po jeden týden, aby unikl svým královským povinnostem. Výměnou za to jí pomůže naplánovat přepychovou svatbu světoznámé spisovatelky Victorie Madsenové. Jelikož vědí, že spolu nemohou být, slíbí si, že budou pouze přáteli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206925/naveky-CK5-206925.jpg 4.283

Montgomeryovi 30.

Vydáno, Baronet

For All Time, 2014

Kniha Navěky

Kudík
23.01.2020

V tomto případě se jedná o pohádku, a to spočívající v záměně královských dvojčat v kombinaci s Popelkou bez zlých sester. Toby je sympatická, ale tak naivně počestná, že to je k neuvěření. Graydon na budoucího panovníka zase umí skoro všechno, od bojových umění, přes vaření až po cca 6 cizích jazyků. Prostě pohádka. :) Dějová linka v minulosti byla skvělá, hlavně jejich poslední návštěva. Mrzí mě, že nebyl uzavřen vztah mezi Dairem a Lorcan.

pip11
11.12.2019

Kdo chce skutečnou pohádku, kde jsou princové a vše je kouzelné, tak neprohloupí.
Samozřejmě že vše v této dokonalé pohádce končí a žili šťastně… Je to tak sladké, až bolí zuby, ale proč ne… Pěkné bylo propojení s minulostí, taktéž přechody a změny které zažili.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

moudivlacek
07.12.2016

Skvělé, skvělé, prostě skvělé.
Od začátku se nebudete nudit, je tam plno romantiky, ale i přiblížení tvrdého života panovníků a jejich následníků s jejich povinnostmi a plánovaným životem a touhou po trošce svobody.
Na druhé straně touha mladé dívky poznat opravdovou lásku, které by mohla darovat své srdce.
A na závěr dvojí třešnička, poznáte pravou tvář matky hrdiny a rodiče hrdinky.
Ten konec jsem si vychutnala a opravdu se zasmála.
Mohu tuto sérii jen doporučit. Těším se na závěrečný díl.

Haňulec
28.03.2016

Nedherná kniha s ještě hezčím koncem. Výlety do minulosti mě velmi nadchli. Nevěřila jsem, že by mě takovýto žánr mohl zaujmout, ale pravdou je, že jsem se od knihy nedokázala odtrhnout ani na jídlo. Škoda jen, že mohu knize dat jen 5*. Určitě si ji někdy přečtu znovu. Knihu mohu jen a jen doporučit. :-)

raty
22.02.2016

Opravdu. Pěkná pohádka. Když se chcete odreagovat......

Nuttelka
26.01.2016

To bylo tááááák kráááásnéééé :-)) Romantika jak vyšitá, takže všem nevyléčitelným romantičkám vřele doporučuji! Vůbec se mi nechtělo s Graydonem a Toby loučit, jejich příběh je úžasný a jejich cestování v čase? Zase jako by to bylo úplně normální až pravdivé, že se to může stát :-) Za mě prostě ano ano ano!

locin
09.03.2015

Prolntutí současného života a snu vracející ho se do minulosti byl opravdu originální nápad. :)