Černý lev

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Statečnému anglickému dobyvateli přezdívají Černý lev kvůli jeho lví odvaze. Mezi nepřáteli nebo ženami nemá sobě rovného – dokud se nesetká s Lyonene, zelenookou kráskou, jejíž nezlomný duch se vyrovná tomu jeho. Odvážná dívka zdolá každou hrozbu, aby mohla stát po jeho boku, dokud ji žárlivost a kruté lži nezavedou přes Irské moře do smrtelného nebezpečí. Zachránit ji může jen jediný muž. Jedině Černý lev má dostatek odvahy, aby zničil spiknutí, jež je rozdělilo a hrozí rozetnout pouta lásky, která je spojila navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165135/montgomeryovi-cerny-lev-165135.jpg 490
Série:

Montgomeryovi 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Black Lyon, 1980


více info...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Černý lev

laura
22. června

Příběh si mě získal zejména svými vtipnými dialogy mezi Lvem a Lvicí :)

"Možná bych měla bratru Jonathanovi říct, aby ti z papíru vytvořil mozek. Nebude horší než ten, co používáš teď."

"Teď nemůžeš rodit. Musíš počkat, než někoho přivedu."

Prostě: se slovy a ironií to J. Deveraux umí :)

Konec mě dostal. Slzy od smíchu a dojetí, které mě tisklo u srdce. Na odreagování doporučuji...

lendinka.k
04.10.2021

Hodně lásky a hodně humoru. Vražedná kombinace:-)))


Ivusak7
23.12.2020

Tato kniha se mi líbila, sice nebyla, tak dobrá jako před chodí díly, ale jinak příjemné oddechové čtení. Ten konec mě přišel už trošku natažený a chybělo mi vysvětlení co se stalo s těmi 3-mi padouchy, ale jinak pěkná kniha

pip11
07.09.2020

Tento příběh mi tak úplně nesedl. Nebylo to špatné, ale taky ne tak dobré jako jiné knihy od této autorky. 3,5*

Artep071
05.08.2020

Pěkný příběh plný napětí, hrdinských činů, vášně a lásky. Klasika J.Deveraux :)

Khira
22.04.2020

Veľmi ťažko sa mi táto kniha hodnotí. Zo začiatku pekný nábeh, dokonca aj tie pochybnosti, ktoré mali po ich odlúčeni tam celkom sadli. Čo však z duše nenávidím je keď muž bije ženu. A je mi jedno či to je rytier, milionár alebo samotný kráľ. Od toho momentu som vlastne začínala na novo s tým,aby ma Čierny lev presvedčil, že ako chlap za to stojí. Žiaľ to sa mu už dokonca knihy veľmi nepodarilo. Preč bol ten chlap ako hora, ktorého sa všetci báli ale k svojej Levici bol ako baránok. Nezdalo sa mi, že by bol nejako šťastnejší. Proste ma nepresvedčil. Voči vlastnej žene prejavoval neúctu. Viackrát ma zaskočilo ako ju zdrapol až ju to bolelo. A ešte keď prišla na scénu ta fuchtla, tak som myslela, že mu vážne ublížim. Napíšem si úprimne ani naša Levica nebola úplne dokonalá hrdinka ale aspoň som ju mala rada. A je to taka škoda, pretože zbožňujem ciernovlaseho hlavného hrdinu :-) A to štiepanie dreva si zaslúžil. To som sa vážne pobavila. Nesmiem zabudnúť na Čiernu dužinu - to boli zlatíčka.

Enny4
05.04.2018

Na knížku jsem se těšila už proto, že se o Černém lvu zmiňuje autorka v Sametech a byla jsem na jeho příběh zvědavá :) Tento temný rytíř se ožení s krásnou Lyonene a oba musí překonat mnoho obtíží, než si začnou důvěřovat a opravdu milovat. Knížka mě nezklamala, opět krásný a poutavý příběh ze středověku.

Gi-Gi
11.05.2017

musím přiznat, že jsem se těšila a že jsem se zklamala, považuji tuto knihu za jednu z nejslabších od Deveraux, mám ji ráda, přečetla jsem od ní na 90 % knih, tahle to jednoznačně prohrála. Příběh mě nijak nezaujal do příchodu "lady Amicie" a i tak jsem to prolítla opravdu jen proto, že Deveraux se neodkládá.

1