Levandulové ráno

Po smrti své matky, když jí bylo teprve pět let, hledala Jocelyn Mintonová jen obtížně spřízněnou duši, až ji našla v Edilean Harcourtové. Přestože byla Eilean téměř o šedesát let starší, staly se nerozlučnými přítelkyněmi. Když slečna Edi odešla z tohoto světa, zanechala své přítelkyni všechen svůj pozemský majetek včetně domu z osmnáctého století. A také dopis, v němž naznačuje existenci starého tajemství i budoucí lásky. O ničem takovém se slečna Edi nikdy nezmínila, ani o městečku Edilean ve Virginii, kde se nachází řešení. Tam se Jocelyn vydává, aby porozuměla dědictví po své přítelkyni, vstříc svému osudu. A skutečně zde odhaluje tajemství sahající až do válečných let i nachází muže blízkého jejímu srdci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43826/levandulove-rano-Yqj-43826.jpg 4.1117

Edilean 1.

Vydáno: , Baronet

Lavender Morning, 2009

Kniha Levandulové ráno

kacenka6144

Zatím dám 4* a počkám, kam se celá série posune. Ale jsem docela zvědavá.

ydnac
07.09.2020

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

pip11
31.07.2020

Skvělý úvod do série Edilean! Příběh se mi velmi líbil a to už od prvních stran, byl báječně čtivý, až se mi nechtělo knihu odkládat :) Celý příběh byl zajímavý se spoustou zvratů a tajemství + odhalení na konci bylo super.

vikaa
11.06.2020

Pěkná oddechovka na léto. I když děj tak trochu předvídáte dlouho dopředu, přesto si to užíváte. Hlavní hrdinka s Lukem byli sympatičtí a příběh z minulosti byl zajímavý. Přesto jsem od autorky už četla lepší knížky.

AniDi
25.05.2020

Sladké, nenáročné a vtipné čtení. Kdo hledá zajímavý děj, vtipné dialogy a velkou dávku romantiky, neprohloupí pokud sáhne po této knize. Bavila jsem se a na konci i lehce ukápla slza.

Jiřina18
19.04.2020

Mám moc ráda knížky od Jude Deveraux a i tahle se moc hezky četla. Jsou to takové oddechovky

NikiVai
08.05.2018

Nejsem typický čtenář slaďáků, občas si ale nějakou oddechovku střihnu. Jak mne ale Levandulové ráno nalákalo svým názvem, tak jsem byla zklamaná až tak, že někde, ani ne v polovině jsem to vzdala a zbytek knihy jen tak prolistovala, abych očima přeskenovala konec. To bylo tak předvídatelné, tak nudné, tak zdlouhavé. Brrr, ještě teď mě bolí z té sladkosti zuby.

cukrovka
12.08.2017

Čtivě napsaná knížka. Taková oddechovka.